Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ruskie Litery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 markodomel

markodomel

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 kwietnia 2010 - 01:03

Witam chciał bym sie spytać czy da sie wgrac w nasze COD4 Ruskie litery jako dodatkowe zeby mozna było przeczytac to co Ruscy pisza bo jak dobrze wiemy nasze cod4 nieczyta tych liter
  • 0

#2 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 08 kwietnia 2010 - 01:12

a oni to czytają?
bo to może być nie kwestia serwera tylko twojej gry/systemu, która nie potrafi wyświetlić rosyjskich liter. spotkałem się z tym w innej grze.
można zrobić mały eksperyment. zmień domyślny język twojego windowsa (gdzieś w opcjach regionalnych jest takie coś) i wtedy sprawdź czy widzisz co oni piszą. w tamtej grze to zadziałało. tyle, że wtedy nie ma naszych polskich ęąćśńłżź. ;]
  • 0

#3 markodomel

markodomel

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 kwietnia 2010 - 01:29

a oni to czytają?
bo to może być nie kwestia serwera tylko twojej gry/systemu, która nie potrafi wyświetlić rosyjskich liter. spotkałem się z tym w innej grze.
można zrobić mały eksperyment. zmień domyślny język twojego windowsa (gdzieś w opcjach regionalnych jest takie coś) i wtedy sprawdź czy widzisz co oni piszą. w tamtej grze to zadziałało. tyle, że wtedy nie ma naszych polskich ęąćśńłżź. ;]

No własnie w innych grach mi czyta Ruskie litery np Left 4 Dead 2 to  nawet i Chinskie czyta ale COD4 mi czyta Polskie , Niemieckie , Angielskie to wiadomo i nawet Czeskie ale Ruskiech nie a to nie jest wina systemu , ale to jest u wszystkich no bynajmniej ja widzialem to u wielu osobach . Niewiem ja sie pytam czy mozna dograc do coda te litery , jak sie da to do jakiego folderu  



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0