Skocz do zawartości


Zdjęcie

COD4 #2 FRONTLINES 6.0 @ GamingCrew.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 kwietnia 2010 - 08:53

FRONTLINES 6.0 RELOADED

Serwer stanąl w miejsce tdma pod adresem 194.169.126.50:28961

Rotacja map:
mapy standardowe
(w modzie frontlines nie ma map. Wszelkie niestandardowe mapy musimy sobie wybrac, czego dokonamy w innym temacie)

Tryby gry
- rotacja

Fast download:
włączony aby wszystko sciągało się jak najszybciej.


Na serwerze dziala oczywiscie nasz bot. Nie jestem pewien tylko jak on będzie wspolpracowal z tym modem a więc informujcie mnie na bieżąco o wszelkich błędach.



prosiłbym tylko bez jęczenia dlaczego standardowe mapy albo dlaczego to tamto poniewaz:

1. Mod sam w sobie nie ma zadnych map, tam gdzie graliscie to są zwykle custom mapy ktore mozemy sobie sami wybrac.
2. Mod jest ustawiony na rotację map oraz rotację trybów - jak poznamy ktore tryby warto pozostawic, jak je zmienic - wtedy mozemy dumac co i jak.
3. Najwazniejsze - NIE DA sie znalezc map ktore by pasowaly wszystkim ani modow ktore by odpowiadaly kazdemu - wszystko będziemy docierac z czasem
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 Gienek

Gienek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 16 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 09 kwietnia 2010 - 08:03

OK. Pisałeś żebym wszystko pisał na forum. So... Najlepiej zamiast tych 40 kilku trybów zrobić tylko S&D z help modem, ewentualnie kilka jakiś fajnych z możliwością poruszania się tylko pojazdami. Mapy się znajdzie i myślę że z czasem dobierzemy właściwe, małą listę już mam, ale to jak już będziesz wgrywał mapy. :)
Wiem że serwer dopiero wgrałeś i dużo kodu i jeszcze się nie połapałeś, ale tylko pisze jak to powinno wyglądać żeby zachęcało ludzi do grania. Jakby nie wypaliło to myślę że można zmienić na 5.0 bo tam wiemy (przynajmniej ja z endo) o co chodzi i z czym to się je, więc przetestowane. :D Tyle. :P

Użytkownik Gienek edytował ten post 09 kwietnia 2010 - 08:04

  • 0
Dołączona grafika

#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 kwietnia 2010 - 08:28

wymien roznice miedzy 5 a 6 ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 Gienek

Gienek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 16 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 09 kwietnia 2010 - 08:38

Hmm... na razie nie widzę jakiegokolwiek pokrewieństwa prócz nazwy... ;D Ogólnie wejdź sobie na niemieckiego serwa, który endo podał w poprzednim temacie, ale żeby akurat ktoś grał, żebyś zobaczył jak się ulecza... bo tu możesz uleczyć jak gracz nie dobije, a tam zawsze możesz uleczyć i nie ma czegoś takiego jak dobijanie.. z grubsza z tamtej rozgrywki jest lepsza frajda :) Nie wiem, być może na 6 też jest taka opcja, ale z tego co patrze to na razie nic takiego na naszym nie widziałem :D
  • 0
Dołączona grafika

#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 kwietnia 2010 - 08:51

no ale skoro twierdzisz ze wiesz z czym sie je 5 wersje, a z niej znasz tylko tryb sd i uzdrawianie, gdzie SD jest podstawowym trybem coda, a w "5" masz okolo 30 innych trybow gry i nie znasz zadnego to jak chcesz ustalac jak skonfigurowac serwer....



1. Błagam was zagrajcie najpierw, poczytajcie jakie sa opcje, zobaczccie na czym polegaja roznice miedzy 5 a 6, a dopiero potem sie wypowiadajcie...
2. Wgranie moda z ok 30 trybami (w wypadku 5tki) badz 42 (6) tylko po to by dalej grac tylko i wylacznie sd z uzdrawianiem jest chyba chore
3. Nie piszcie mi na gg o tym modzie gdyz kazdy chce co innego co 10 min i jest to kompletnie rozne od drugiej osoby
4. Jezeli chcecie mapy to proszę zaprezentować je w podobny sposob w jaki to ja zrobilem w dziale maps. Kazdą liste map do wgrania zingoruję, poniewaz nie jestem niczyim parobkiem do szukania mapek.
5. Chyba realistyczniejsze jest to ze mozesz dobic lezacego niz gdy ten lezy jak krol posrodku strzelaniny...ale to kwestia gustu

Jezeli nie widzisz takiej opcji w 6, badz jak mowisz znasz serwer 5 "z czym to się je" to proszę bardzo
Załączony plik  frontlines_5.01.zip   7,33 MB   1 Ilość pobrań
http://www.mods.haja...reload_beta.zip

Tu są pliki konfiguracyjne zarówno 5tki jak i 6stki.
Wszelkie konkretne propozycje badz okomentowane pełne konfiguracje - mile widziane.

Zbyt wiele razy przez to przechodzilem by dac się nabrac poraz kolejny...Nie będę na kazde zawolanie zmieniał konfiguracji serwera gdy jest to głos jednej badz dwu osob. Musi byc dyskusja, musza byc wnioski i konkretne propozycje...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 Gienek

Gienek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 16 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 09 kwietnia 2010 - 09:11

Mi chodziło o to, że po prostu chcieliśmy przede wszystkim tego help moda... wiem, że jest wiele innych możliwości, ale myślę że przede wszystkim graczom najbardziej się spodoba hm, może być tdm i inne ale z hm. Bo mi chodzi o to żeby ściągnąć ludzi z herka bo są chętni a wszystko jest na plus naszego serwa ;) Na początku będzie dużo ludzi grało więc będzie łatwiej go rozkręcać :happy: Bo w końcu zrobią u siebie tego fl i już nie przyjdą :D Po prostu 40 trybów na serwerze to moim zdaniem nie jest dobry pomysł :)

Użytkownik Gienek edytował ten post 09 kwietnia 2010 - 09:12

  • 0
Dołączona grafika

#7 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 kwietnia 2010 - 09:17

oczywiscie,

i moim zdaniem rowniez nie ma sensu 40 trybow. Nawet 6 mieszanych byloby zle... ale skad mamy wiedziec ktore sa dobre bez sprawdzenia? Serwera nie stawia sie w ejden dzien. To czasem mozolna praca przez 2 tygodnie.


CIERPLIWOSCI
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#8 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 09 kwietnia 2010 - 09:21

Ja uważam tak, frontlines mod- ok. Grałem w 5.0 w s&d z help modem. Czy to aż tak się różni od tego co mamy na #1? Tak, ponieważ jest help mode, bez możliwości dobijania, a poza tym nie ma żadnej z podstawowych map. Wszystkie są inne od tego co wałkujemy na serverze na co dzień. Wiem, że mod oferuje o wiele więcej możliwości, ale ja obstawiam wciąż za tym jednym. Bo pograłem na nim i mi się spodobało... Można gdybać, czy innym się spodoba czy nie... A nie łatwiej po prostu to zrobić i zobaczyć?
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 kwietnia 2010 - 09:28

skad pewnosc ze to jest help mode bez mozliwosci dobijania a nie jakas opcja ktora jest rowniez w 6?

znow powtarzam proszę wysilic się troszke poczytac o obu wersjach, a jezeli nie to sprawdzic dokladnie jak wyglada to w 5

zmienilem ustawienia help mode, teraz jeszcze inaczej dziala, sprawdzcie potem
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 kwietnia 2010 - 12:08

Jak dla mnie brak możliwości dobijania mija się z celem.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#11 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 10 kwietnia 2010 - 01:45

Furai, a grałeś na tym serwerze o którym mówiłem ja i Gienek? My graliśmy... Poza tym ratowanie swoich daje o wiele więcej frajdy :P
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#12 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 kwietnia 2010 - 01:54

Ja mam doświadczenie jako takie z Wolfenstein ET i tam jest cos takiego, że można uzdrawiać swoich jako medyk, badz jako kazda inna specjalizacja po wbiciu 9lvl medyka. Bez sensu jest możliwość ratowania ciągła... dobijanie to pewnego rodzaju utrudnienie przeciwnej drużynie szansy na wygraną. Moim zdaniem powinna być włączona opcja z dobijaniem... Zresztą czemu wszyscy zawsze chcą robić serwery jak u innych... a może właśnie to dobijanie ściągnie nam dużo graczy? Jeżeli nie przejdzie to można włączyć ciągłe dobijanie chociaż dla mnie to troszke przyglupie... ;/ Patrząc na filmik to to całe ratowanie zajmuje sekundy co już samo w sobie jest ułatwieniem bo tylko podbiegasz i ratujesz. zostajesz sam na 5 i nagle lecisz po swoich leczysz 4 i masz znow 5v5 zero wysilku procz przelecenia po ''żyjących martwych". Sztuką jest uratować zanim ktos dobije bądź dobić pod ostrzałem innych...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#13 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 kwietnia 2010 - 01:55

Nie mówię, że grałem. Ale taka "nieśmiertelność" jest bez sensu.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#14 Gienek

Gienek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 16 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 10 kwietnia 2010 - 02:27

Po pierwsze primo: najpierw zobaczcie jak hm wygląda w codzie na fl a potem się wypowiadajcie, bo mylicie pojęcia... Po drugie: opcja z dobijaniem wygląda po prostu tak jakby każdy miał ostatni bastion... Na ts mogę Wam wyjaśnić i proponowałbym żebyście sobie na tym niemieckim zobaczyli :)
  • 0
Dołączona grafika

#15 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 10 kwietnia 2010 - 02:32

Zagrajcie na tym serwerze niemieckim, zobaczcie o co nam chodzi, potem możecie komentować do woli... Bo myślicie, że wiecie, a tak naprawdę nie macie pojęcia... A dobijanie, to tak jak każdy miałby ostatni bastion włączony po prostu. Każdy będzie strzelać chwilę dłużej i zabijać na śmierć przeciwnika, więc help mode jest bezużyteczny w takim wypadku. No ale co ja wiem :D
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#16 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 kwietnia 2010 - 02:44

No ostatni bastion odpada na 100%. Mi chodzi o to by można było dobić leżącego przeciwnika. Albo by się przynajmniej wykrwawiał załóżmy po 30 sekundach, a nie że ktoś podbiegnie, "ożywi go" pod koniec mapy...To jest głupie.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#17 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 kwietnia 2010 - 04:15

Ja zagram sobie jak wróce... zobacze jak to wygląda. Ustawcie reszte serwera wpierw a HM sie w miedzyczasie ustawi...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 kwietnia 2010 - 06:48

ten help mode zdaje sie jest taki jaki powinien byc gdyz jest pare jego opcji i wczoraj zmienialem i chyba teraz jest juz w takiej formie jakiej chlopakom pasuje...

Tylko ze dzis mialy dojsc inne komentarze odnosnie pozostalych rzeczy...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 10 kwietnia 2010 - 06:48

Furai- zagraj, a potem komentuj. Póki co wygląda to tak: giniesz i możesz strzelać zanim ktoś Cię nie dobije... A my chcemy by było inaczej... A z tym ratowaniem widzę, że nie masz totalnie pojęcia o co chodzi :) No ale cóż, zapieraj się dalej :P
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#20 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 kwietnia 2010 - 06:57

Jeżeli to jest tak ja w MW2 to wiem o co chodzi.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0