Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mapcykl na gamingcrew #2 - Frontlines - podejscie pierwsze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 kwietnia 2010 - 06:54

Oto pierwsze podejscie do ustalenia mapcyklu na gamingcrew #2 na modzie frontlines.


moja porpozycja to wziecie wszystkich map z downloadu i dolozenie 2-3 innych. Czekam na wasze propozycje do jutra do godizn popoludniowych. Mam nadzieje ze z waszych propozycji jakis wspolny srodek znajdziemy..

Propozycje piszemy z uzasadnieniem


uzasadnienie mego mc
- wszystkie mapy które ja wstawilem sa bardzo popularne - metodologia wyboru : wszedlem na najpopularniejszy serwis z mapami - fpsbanana i ustawiłem sortowanie map wg ratingów i od najwiecej pobieranych. Te mapy zaliczaly wiele tysiecy sciągniec i uwazam ze beda najlepszym wyborem na start serwera. Sa porządnie wykonane i bardzo ciekawe.

Do tego mapcykla dolozylbym ze 2-3 standardy badz pare map zaproponowanychprzez innych tak aby mial okolo 9-10 map
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 11 kwietnia 2010 - 07:40

No to moje uzasadnienie będzie podobne, tylko z tą różnicą, że popularność map czerpię z reakcji graczy na dane mapy, a nie ze stron i statystyk...


backlot 2, garena, dust2, inferno, mogadishu, pripyat

Ponadto breakout i swamp, na nich nie grałem i jestem ciekaw :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 kwietnia 2010 - 07:45

ok te mapy psotaram sie jakos na dniach dograc i sprawdzic.

Co do reakcji graczy - jak zawsze mowilem - jest to mylna sprawa i chocby 5 kolegow moich, Twoich (nie ma znaczenia) lubiloo jakies mapy to w zadnym wypadku nie oznacza ich powodzenia. Najlepszym wyznacznikiem naprawdę jest to na ilu serwerach dana mapa występuje.
Przerabialismy to nie jeden i nie 10 razy. Chetnych do grania mapy bylo po 15-20 osob (bankowo) a potem i tak nie bylo komu grac.

NIe wierzysz to poytaj kogokolwiek ze starszych graczy...

Sam myslalem ze wystarczy ze i mi i kumplom i paru osobom sie podoba to wystarczy - dupa. Chyba ze chcemy we wlasnym gronie tylko grac.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0