Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Skarga] Dumbass


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wysok

Wysok

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 kwietnia 2010 - 11:17

Witam.

Rzadko bywam na waszych serwerach w cod 4. Natomiast przebywam dosyć często na waszym team-speaku.
I tu pojawia się problem.

Niejaki Dumbas , zbanował mnie na ts za ,,<23:42:38> You were banned for 72000 seconds from the server by "dmb" (nie dociera ze cziterow nie tolerujemy?)
<23:42:39> Disconnected successfully"

Coo ? Za coo ? Hahaha.

Screen : Dołączona grafika

W tym samym dniu dostałem bana na 12 minut za ,,Cziterów nie tolerujemy."
Brak Screena.

To jego własnej wiadomości dostałem bana na mw2 za konsole i lvl , nie moja wina że zazdrościsz mi skilla.

Taki ważny admin u was i myśli że może znęcać się nad innymi graczami ? Jak to świadczy o was wszystkich w GamingCrew ?

Wnoszę o zrobienie z tym porządku.

Pozdrawiam.

Użytkownik Wysok edytował ten post 25 kwietnia 2010 - 11:20

  • 0

#2 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 26 kwietnia 2010 - 12:05

Rzadko bywam na waszych serwerach w cod 4. Natomiast przebywam dosyć często na waszym team-speaku.
I tu pojawia się problem.
(...)


Człowieku, nie rozśmieszaj mnie - nawet razu nie byłeś na naszym serverze CoD4 (co wynika z GT i echelona). Wchodzisz tylko na nasz ts, by sobie pogadać. Nie należysz do naszej społeczności i dlatego też nie należą Ci się żadne względy. Śmieszna ta Twoja skarga. Poza tym masz bana na steam na mw2 (na pewno nie dostałeś go za lvl hacka), więc reason jest jak najbardziej słuszny. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#3 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 kwietnia 2010 - 11:52

bla bla bla will mi powiedział

Użytkownik Blood edytował ten post 26 kwietnia 2010 - 12:15

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#4 Wysok

Wysok

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 07:25

Furai , po 1 to bywam ale nie pod tym nickiem. Hahaha.
Po 2 to naucz się czytać bo chyba jasno napisałem że za konsole i lvl hacka. Hahaha.

Owi ,śmiesznych masz tu ludzi , w przyszłości życzę godnych reprezentantów. :)
  • 0

#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 kwietnia 2010 - 08:08

Nigdy nie traktowalem serio ludzi ktorzy wchodza i roszczą sobie pretensje. Zawsze w tym momencie przechodzilem do ataku.. nie pozwalając sobie na takie zachowanie u nas...

Jak juz lubisz tak numerowac (zdecydowanie Ci lepiej idzie niz pisanie, chociaz nie wiem czy warto gratulowac bo to tylko do 2) to:

1.LVL hack jest oszustwem i jest czitowaniem. Nienawidze gnojków ktorym sie nie chce grac i sciagaja sobie levele. Nie tolerujemy tutaj czegos takiego "hahahaha"
2. Po drugie dumbass nie jest u nas adminem. Cytujac Ciebie "hahahaha". Zycze na przyszlosc lepszego rozezania "hahahaha". Jako osoba siedząca na tsie zawsze codziennie otrzymał uprawnienia aby pilnować porządku.
3. Po trzecie wchodząc tutaj i walac pierwszego posta w chamskim stylu, wywyzszajac sie - gówno zdzialasz.... "hahahahaha".. działa to na mnie jak płachta na byka i nie pozostaję dłużny "hahahaha"
4. Po czwarte jezeli chcesz aby ktokolwiek Ciebie zrozumial i nauczyl się czytac - napisz po polsku najpierw

To jego własnej wiadomości dostałem bana na mw2 za konsole i lvl , nie moja wina że zazdrościsz mi skilla.

Jezeli to jest poprawnie i po polsku, jezeli to jest z sensem znaczy ze wlasnie skonczyles przedszkole. Gratuluje awansu do podstawówki "ahahahahah"
5. teamspeak jest dla naszych graczy. Dla graczy ktorzy grają u nas. Bytnosc pozostałych toleruję pod warunkiem gdy nie robia burdelu.
6. Nie wymagaj od ludzi aby znali Twoje nicki z Coda na blache.
Wchodzisz na innym nicku niz jestes zarejestrowany na forum? Łał - o to rzeczywiscie nas tu podszedles. Gratuluje. Mozesz se dopisac 10 punktów do charyzmy. Od dzis bedziesz mogl zamieszczac komentarze na onecie pomijając moderację.


Wymagasz normalnego traktowania? Zachowaj się adektwatnie do prosby.

Pozdrawiam

Papatki, buziale
  • 2
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 Wysok

Wysok

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 06:14

1)Nie chodzi mi tu o bycie chamskim dla innych czy też wywyższanie się, chodź może się tak wydawać, to tak nie jest.
2)Ja osobiście lvl hacka nie uważam za czitowanie ,ale za oszustwo owszem ,gdyż nie pomaga mi lvl w grze(Nie liczac broni - a i tak sam sobilem 70. )
3)Ogólnie pisząc ,,hahaha" miałem na myśli bezmyślność pisania posta , który nic nie wnosi do tematu a w dodatku na mnie naciera ,a odpowiedzieć sobie może sam na te pytania używając trochę rozumu. Dobrze jednak że dumbass ma tylko kolegów online ale lepsze to niż wcale. (W rzeczywistości ma tylko 1 któremu nie podaje ręki).Może to czas dla niektórych wyjść z kumplami na browar lub spotkać się parę razy więcej z dziewczyna i odpocząć od kompa?
5)Co do nicków wcale nie wymagam , ,,nawet razu nie byłeś na naszym serwerze CoD4 (co wynika z GT i echelona)" po prostu odnoszę się do tego , łatwo się domyślić , że wchodzę pod innymi nickami.
6)Nawiązując do jego pilnowania porządku to miał bym do tego wątpliwości , a nawet bym powiedział że robi zamieszanie ale mniejsza z tym.
7)Żeby ktoś nauczył się czytać, nie potrzeba by ktoś pisał tak dobrze jak Ty. Wystarczy ROZUM którego niektórym braknie.
8)Widzę na ts'ie dużo osób bywających często , i jakoś nie są super uprzywilejowani , a może też zasługują na admina ts'a , bardziej niż inni.

Pozdrawiam

Buziole :* ^^.
  • 0

#7 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2010 - 06:18

poziom twoich wypowiedzi dalej jest chamski i na poziomie dziecka z podstawówki... może to ty powinieneś wyjść w końcu na dwór i zaczerpnąć świeżego powietrza?

Jeżeli walczysz o unbana to masz marne szanse z tymi wszystkimi twoimi pyskówkami zawartymi w twoich postach.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#8 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2010 - 07:15

po co z nim rozmawiacie ? z kazdym kolejnym postem chlopak nas miesza z blotem i my mamy to akceptowac ? gdyby troszke mu zalezalo to nie napisalby tematu w takiej formie jaka jest...nie podoba sie ? nikt Cie tu nie zatrzymuje

7)Żeby ktoś nauczył się czytać, nie potrzeba by ktoś pisał tak dobrze jak Ty. Wystarczy ROZUM którego niektórym braknie.


jedyna osoba, ktorej brakuje rozumu, jestes Ty


nabijanie sobie leveli jest oszustwem, O SZU STWEM ! Dumbass codzennie pare godzin siedzi na tym TS, jest czlonkiem naszej spolecznosci juz od dlugiego czasu, H@ postanowil dac mu @ na ts'a i dobrze wiedzial co robi, jesli zbanowal Cie tzn, ze podpadles mu swoim zachowaniem...


Ty kurna nie wiesz jak zyc z ludzmi ? jak chcesz sobie podciagnac ocene u nauczyciela, bo Ci na tym zalezy, to nie wyjezdzasz do niego z japa i rzadaniem o podwyzszenie oceny tylko sie przed nim plaszczysz . tak samo jest tutaj, chcesz zebysmy wyjasnili tę sprawe ? zdjeli Ci bana ? to grzecznie i bez chamstwa bo inaczej my tym samym odplacimy


dziekuje, dobranoc ...

Użytkownik wodny edytował ten post 27 kwietnia 2010 - 07:16

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#9 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 lipca 2010 - 08:36

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Zamkniete. Sprawa dawno wyjaśniona.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0