Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czasowy zakaz nade'ów i nalotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 08:37

Mam pytanie do was, chodzi o to co już jest na Herkulesie czy G4G, czyli zakaz używania granatów i nalotu przez pierwsze sekundy na początku każdej rundy. Na początku nie byłem za tym, ale ostatnio co raz częściej dopada mnie deszcz granatów. Tak więc wypowiedzcie się, czy jesteście za, czy przeciwko wprowadzeniu takiej zasady u nas na serverze :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 08:48

Teraz nie gram, ale jak grałem to najbardziej mnie wkurzaly te posrane granaty i to mi sie najbardziej w tej grze nie podobalo. Robie kilka kroków z respa i juz lecą granaty i początkujący gracz,(taki jak ja) nie do końca ogarnie, ginie w pierwszych sekundach rundy i musi siedziec i patrzec jak ktoś kisi ogóra przez ileś tam czasu. Takie rzeczy właśnie mnie zniechęciły do coda. Chociaż oczywisćie, ze dla doswiadczonego gracza granaty to sposob na przyfragowanie na poczatku rundy, bo wie gdzie i kiedy rzucac.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 03 czerwca 2010 - 08:49

  • 0

#3 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 czerwca 2010 - 09:08

Nie wiem czy mogę nazwać siebie doświadczonym graczem, ale mi nigdy granaty nie przeszkadzały. Ja od nich ginę, ja zabijam - tak to już jest. A jeśli o naloty chodzi to u nas nie ma tego problemu, jak poleci jeden, dwa na dzień to już dużo...
Jeśli będzie potrzeba to "zagłosuje" na tak, póki co chciałbym poznać opinię reszty "dorszowców".  :P
  • 0
Dołączona grafika

#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 czerwca 2010 - 06:38

Zamiast wlazic nty raz pod ten sam granat trzeba pomyslec i pojsc inna droga badz poczekac.

Blokowanie granatow u nas bylo, wywloywalontylko i wylacznie niepotrzebny spam na chacie gdyz bot co runda dawal o tym znac.


Co do nalotow. Nasz serwer ma dopiero 5mcy. Co oznacza ze rzadko kiedy jest pelen calymi dniami. Dodatkowo nasz serwer ma tylko 17 slotow. Aby miec nalot trzeba miec 5 killi w 1 rundzie. Problem jest w tym ze zazwyczaj gramy po 5-6 w teamie i tak jak powiedzial Diabo - nalotow u nas za wiele nie ma. I tu tez mozna sie schowac...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 09:09

Dobra Owi, czyli filozofią jest schowanie się gdzieś gdzie nady nie dolatują i siedzenie tam przez pierwsze sekundy rundy ^^ okej :) bo ja nie mówię o włażeniu pod jeden i ten sam granat, ja za każdym razem odkrywam nowy :D
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#6 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 04 czerwca 2010 - 11:10

łe granaty są zawsze rzucane w miejsca typowe, szczególnie przy nadowaniu , każdy ma tam jakieś swoje tajne wyczajone podczas gry, ale jak przeciwnik gra z głową to rzadko na takiego nada się nadzieje. Kiedyś już o tym dyskutowaliśmy, a nawet próbowaliśmy bota blokującego nadowanie(jak zreszta mówi Owi). Jednak wszystko to nie ma najmniejszego sensu.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#7 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 11:44

Ja też nie miałem z tym problemu, a jestem świeżakiem w COD xD Im trudniej jest na starcie tym się człowiek szybciej uczy,nawet sam nauczyłem się je rzucać i zrozumiałem że zwykły rzut nejda z ręki może lecieć ponad 2 blokami xD
  • 0

#8 Solen

Solen

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Ską…d:Żmigród

Napisano 04 czerwca 2010 - 02:19

Do tych granatów nie ma problemów gdyż mozna wiedziec kiedy będą lecieć i skąd i jak to nie ma sensu na raziedawać zakazu :P A co do nalotów czasem na serwie graja po 11 osób i jest czasem trudno go zdobyc gdyby serwer był zapełniony na maxa to już wiadomo. to tyle co mówie. 
  • 0

Dołączona grafika


#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 czerwca 2010 - 02:48

Kazdy wpada na nady, kazdy ma z tym problem. Wystarczy obrac inna droge, zmienic klase na szybsza, przeczekac...

Jak 3x zdechne od nada to kombinuje jakby tu go uniknac... runda ma 2min. Jak sie przeczeka 10 s to nadal jest czas aby swobodnie runde rozegrac...

Bo tak w ten sposob jak bedziemy blokowac to co nam nie pasi to ja bym zablokowal tez strzelanie na pale w niektore miejsca na poczatku rundy bo wiadomo ze tam ktos wybiegnie...

takich rzeczy jest masa i trzeba sie do nich dostosowac
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 04:45

Napisałem temat, bo wczoraj nasi kochani gracze przeszli sami siebie :P Czyli większość jest na nie, okej :D Ale skoro już tak negujecie, to wejdźcie jeszcze i grajcie.... Ja dzisiaj już koło 5 godzin spędziłem na servie. Zapraszam resztę :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 czerwca 2010 - 04:47

ja po 2 dniach dopiero wrcoilem do domu, ale dzis na bank zagoszczę
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0