Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka (temat zbiorczy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 13 września 2010 - 04:03

http://www.youtube.com/watch?v=I8YY2Hlh1cU
Smuda jednak woli swoich piłkarzykuf z lecha poznan.
btw w koncu podoba mi sie tabela, "wielka trojka" gra wrecz fantastycznie, wiselka 5 miejsce, lech 7, legia 10. Polonia tez juz zlapala zadyszke ;]


Jak się wymienia cały skład jak Legia albo sprzedaje całą obrone jak w Wiśle to raczej oczywiste jest że odrazu nie będą kazdego meczu wygrywać. Do tego nowi trenerzy, zanim wszystko się zgra i zaaklimatyzuje musi conajmniej pół roku minąć ale z taką postawą Legii Maciek "liga będzie ciekawsza" Skorża zimy nie doczeka. Jaga jest pierwsza zasłużenie, ale mają dużo farta(np. słupek w ostatnich sek. z Wisła czy mega fartowna wygrana z Lechią). Kontrami się mistrzowstwa nie zdobędzie.. Bełchatów na drugim miejscu, wg. mnie na tym miejscu powinna być Lechia, która prawie w każdym meczu jest lepsza a jednak nie umieją wygrać..(Ruch, Jaga i ostatnio Bełchatów)
  • 0

#42 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 września 2010 - 04:30

Lechia była lepsza ? Mecz był wyrównany, a to, że przycisneli gdy zawodnicy grali w wodzie o niczym nie swiadczy. Jaga na normalnej murawie grała lepiej i sprawiedliwie się skonczylo, że strzelili w koncowce. Słupek wisły pod koniec spotkania ? Od tego zacznijmy, który arbiter dolicza 6 minut do drugiej połowy...Na MS rezerwowy bramkarz wchodził na mecz 2x dluzej niz ten z wisly a doliczone bylo 5 minut ;] Dwa - czerwona kartka pawełka to chamstwo w stylu Suareza, powinno być 3-1 w tamtym momencie, strzal grosickiego wybity prawie z linii przez obronce to też byla niezla sytuacja, tak wiec jednym slupkiem zakrywac sie wisla nie moze. Misrzostwo z kontratakow ? Mecz z GKS'em pokazal, ze nie tylko. No coz, ale media promują ciągle te same druzyny, warszafka, poznan, krakow, chorzow (jakie bylo gadanie, ze oni grali przeciez z Austria wieden haha skoro aris wyeliminowal jage 4-3 w dwumeczu, austria wieden 6-1 z ruchem, a potem aris 2-1 z austria). Mam dosc ogladania druzyn, ktore sa promowane, a przegrywaja z azerbejdzanem czy ukraina. Wole zobaczyc korone, jage czy gks jak chociaz powalcza z druzynami na swoim poziomie, a nie wielka wiselka wychodzi i traci 3 bramki z amatorami.
  • 0

#43 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 13 września 2010 - 04:52

Lechia była lepsza ? Mecz był wyrównany, a to, że przycisneli gdy zawodnicy grali w wodzie o niczym nie swiadczy. Jaga na normalnej murawie grała lepiej i sprawiedliwie się skonczylo, że strzelili w koncowce. Słupek wisły pod koniec spotkania ? Od tego zacznijmy, który arbiter dolicza 6 minut do drugiej połowy...Na MS rezerwowy bramkarz wchodził na mecz 2x dluzej niz ten z wisly a doliczone bylo 5 minut ;] Dwa - czerwona kartka pawełka to chamstwo w stylu Suareza, powinno być 3-1 w tamtym momencie, strzal grosickiego wybity prawie z linii przez obronce to też byla niezla sytuacja, tak wiec jednym slupkiem zakrywac sie wisla nie moze. Misrzostwo z kontratakow ? Mecz z GKS'em pokazal, ze nie tylko. No coz, ale media promują ciągle te same druzyny, warszafka, poznan, krakow, chorzow (jakie bylo gadanie, ze oni grali przeciez z Austria wieden haha skoro aris wyeliminowal jage 4-3 w dwumeczu, austria wieden 6-1 z ruchem, a potem aris 2-1 z austria). Mam dosc ogladania druzyn, ktore sa promowane, a przegrywaja z azerbejdzanem czy ukraina. Wole zobaczyc korone, jage czy gks jak chociaz powalcza z druzynami na swoim poziomie, a nie wielka wiselka wychodzi i traci 3 bramki z amatorami.


Nie oglądałem meczu Lechii z Jagą ale z urywek wiem że Lechia się lepiej prezentowała, i nie tylko ja tak myśle ;) Korone, Jage czy GKS w pucharach? Wszyscy się pastwią nad pucharowiczami (od kilku lat Wisła, Legia, Lech, Ruch ostatnio i Jaga- na nich akurat nie spadła krytyka, ale ciekawe co by było w następnych meczach), kibice innych drużyn wyśmiewają te zespoły jakie one to słabe nie są, ale nie pomyślą że to ich zespoły PRZEGRYWAŁY z tymi "załosnymi" pucharowiczami w lidze. Warto czasem popatrzeć na siebie zanim się zacznie krytykować innych (był gdzieś artykuł na weszło o tym, ale teraz nie znajde) Jestem ciekawy jak będzie się prezentowała Jagiellonia za 2-3 miesiące kiedy wszyscy będą wiedzieć jak grają. A co do tego meczu Jagi z Wisła, to co Pawełek miał przepuścić Grosickiego i dać mu strzelić? Bo tak wypadało? :O Podjął taką decyzje, która była lepsza dla jego drużyny( co nie zmienia faktu, że bramkarz z niego kiepski :D) Potem Wisła grała w 10 na 11 i Jage zepchneli do obrony. Nie przypominam sobie żeby Jaga stworzyła choćby jedną akcje z ataku pozycyjnego, a trzeba pamiętać że naprzeciw mieli kulawą obrone z pijanym Cleberem ;)
  • 0

#44 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 września 2010 - 05:09

No to umówmy się tak, że wznowimy nasza dyskusje po ~10 kolejkach i zobaczymy jak będzie wyglądała tabela, bo wychodzi taka sama gadka jak Fikus&Abras o Lechu. Przegrali w super pucharze "o bo lech grał drugim składem" (tak jakby Jaga grała w 100% swoim podstawowym :) ). Przegrali w lidze jeszcze bardziej dotkliwie - cisza. Z wisłą będzie tak samo. Punktują z Polonią Bytom, czy Arką, a jak przyszły mecze z Ruchem czy Jagą to dostali w dupe.
Nie twierdze, że będzie tak do końca sezonu, bo nie ma drużyny, która nie przegra żadnego meczu i predzej czy pozniej jaga bedzie miala kryzys, ale można smialo powiedziec ze 3 bardzo wazne mecze wygrali (lech wisla gks) i to się liczy, są liderem i nic tego nie zmieni. A to, że w końcówce spotkania wisła zepchnęła ich do głębokiej defensywy...nie ma czym się chwalić, to już nie pierwszy taki mecz, mają z tym problem, ze śląskiem było to samo, tak więc wisła nie dokonała niczego wielkiego. Skoro są tacy dobrzy, to czemu nie przycisneli gdy grali jeszcze w 11 :) No nic, zobaczymy co będzie dalej.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 13 września 2010 - 05:13

  • 0

#45 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 13 września 2010 - 05:17

No to umówmy się tak, że wznowimy nasza dyskusje po ~10 kolejkach i zobaczymy jak będzie wyglądała tabela, bo wychodzi taka sama gadka jak Fikus&Abras o Lechu. Przegrali w super pucharze "o bo lech grał drugim składem" (tak jakby Jaga grała w 100% swoim podstawowym :) ). Przegrali w lidze jeszcze bardziej dotkliwie - cisza. Z wisłą będzie tak samo. Punktują z Polonią Bytom, czy Arką, a jak przyszły mecze z Ruchem czy Jagą to dostali w dupe.
Nie twierdze, że będzie tak do końca sezonu, bo nie ma drużyny, która nie przegra żadnego meczu i predzej czy pozniej jaga bedzie miala kryzys, ale można smialo powiedziec ze 3 bardzo wazne mecze wygrali (lech wisla gks) i to się liczy, są liderem i nic tego nie zmieni. A to, że w końcówce spotkania wisła zepchała ich do głębokiej defensywy...nie ma czym się chwalić, to już nie pierwszy taki mecz, mają z tym problem, ze śląskiem było to samo, tak więc wisła nie dokonała niczego wielkiego. Skoro są tacy dobrzy, to czemu nie przycisneli gdy grali jeszcze w 11 :) No nic, zobaczymy co będzie dalej.


Ok, nie ma problemu :P Ale nigdzie nie napisałem, że Wisła będzie wyżej bo w tym sezonie ma małe szanse na mistrza, bez obrony ciężko jest cokolwiek wygrać ;) Do tego nowy trener, nowe zasady, nowe ustawienie, całkiem inny styl gry. Nie napalam się w tym sezonie na nic, choć przynajmniej wracają na R22.
  • 0

#46 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 września 2010 - 01:44

jak to zobaczyłem to padłem całkiem...
w top3 strzelców "ekstraklasy" jest trzech rencistów, którzy za granicą pokazali wielkie nic :lol: : frankowski, niedzielan i żewłakow.. to świadczy o potędze polskiej ligi :lol:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#47 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 18 września 2010 - 08:29

No niby nic, ale Frankowski w rep troche pograł i miał za sobą kibiców. Niedzielan coś pykał w NEC. Żurawski natomiast za granicą troche pograł, Wichniarek to samo, a teraz w polskiej lidze nic nie pokazują, totalne zero ;]

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 18 września 2010 - 08:29

  • 0

#48 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 26 listopada 2010 - 04:55

No i Jaga jest mistrzem jesieni :8
  • 0

#49 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 marca 2011 - 07:51

Ale kolejka :lol: Lech po tej porazce nie ma szans na mistrza. Dla Jagi wszystko roztrzygnie sie w ciagu 2 najblizszych kolejek (2 wyjazdy z Lechem i Wisłą), ale patrzac na ostatnia gre, to z Wisłą nie wygrają. W Polonii kolejna zmiana :lol:
  • 0

#50 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 13 marca 2011 - 11:31

lodówki i Jaga beznadziejnie. Paradoksalnie Legia ładnie gra dla oka, a nie ma to żadnego odniesienia do punktów niestety... Czyżby powrót na fotel Majstra Wisły?

@ Bodziu - dla Jagi każdy mecz jest o być albo nie być, ale nie oszukujmy się, że to już nie ta sama drużyna i strasznie obniżyli loty. Nawet na swoim stadionie nic nie grają..
  • 0
Dołączona grafika

#51 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 14 marca 2011 - 07:51

Wiem o tym i przeciez nie pisze, ze nie. Dopiero przy 0-2 dla Lechii grali "po staremu", siedli na przeciwnika i grali. Te 2 mecze będą najważniejsze, bo jak przegrają z Wisłą, to szansy na mistrza już na 100% nie bedzie. Jak udupia z Lechem to nawet top3 bedzie trudne do uzyskania. Legia nie grała najgorzej, ale juz mecz z Cracovia pokazal, że słabo im idzie, mogli tamten mecz przegrać ;]
Wk******* mnie Grosicki, przeciez chlopak byl w takim szambie ze to masakra, w Jadze dostal szanse, posplacali jego dlugi, zreszta kto sie troche interesuje to napewno czytal/slyszal, a teraz pali za soba wszystkie mosty i wyciaga brudy. Cos czuje, ze te bramki w Turcji przyszly troche za szybko.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 14 marca 2011 - 07:56

  • 0

#52 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 14 marca 2011 - 09:47

Probierz też święty nie jest w tych wypowiedziach kierowanych do Grosika - pożarli się o kase i nie potrafią z honorem wypowiadać się o sobie - proste. Dostał w Jadze szansę - to fakt, ale zobacz też ile dał tej drużynie i to 1 miejsce po jesieni to w dużej mierze jego zasługa. Wina jak zwykle leży po obu stronach, a że ma talent i potencjał to wiedzą wszyscy. Nie widzę kadry na Euro bez niego w składzie szczerze mówiąc, bo jest jednym z niewielu błyskotliwych zawodników...
  • 0
Dołączona grafika

#53 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 14 marca 2011 - 02:50

Grosicki jest nieobliczalny. Oczywiscie ze czasami w pojedynke albo do spolki z Frankiem potrafil wygrac mecz, ale też zawalić x "setek" podczas jednego spotkania przez co nie bylo tak wesoło ;] Masz racje, wina leży po obu stronach, ale generalnie baardzo mało jest oficjalnych wypowiedzi Probierza, tylko "Kamil powiedział, że". To, że został wypchniety to bzdura - sam chciał odejść już przed sezonem, ale Aris nie miał kasy, a Jadze zależało na gotówce, a nie na ratach. Mógł nie przyjmować oferty z Turcji, czy ktos wierzy ze Probierz moglby nie wpuszczac do gry Grosika, ktory byl traktowany w BIałymstoku prawie jak Franek ? Jagiellonia zgodziła sie na transfer, bo obiecała, że po tej rundzie nie bedzie go blokowac. Zreszta nie wazne - odszedl i trzeba miec nadzieje, zeby znowu wszystkiego nie spieprzyl.
W kadrze bedzie rezerwowym. Chocby nie wiadomo ile strzelal w tej Turcji to i tak pierwszenstwo ma Peszko. Osobicie wkurza mnie wpychanie na sile zawodnikow Lecha do kadry, gowno mnie obchodzi ze byl trenerem w Poznaniu. Przeciez Wojtkowiak to tragedia, Arboleda - nie chce placzka w kadrze, ktory popelnia mase bledow, nawet w ostatnim meczu z Cracovia, Peszko gra w stylu Grosickiego, sa szybcy, nie boja sie gry 1 na 1, ale obaj też nie mają uderzenia. Kupisza to Franz potrafil skreslic po 10 minutach gry przy bronieniu wyniku.
Największe szanse na mistrza ma w tym momencie Wisła, bo po przerwie gra najrówniej. Jaga daje ciała, nie wiem czemu, może presja, media zrobiły swoje. Grosicki to jedno, ale ostatnie 20-30 minut w meczu z Lechia to była ta Jaga z jesieni, zamknela rywala pod wlasnym polem karnym i mysle, ze lepiej przegrac z Lechia i w koncu pojsc po rozum do glowy i troche odwagi, anizeli przejechac sie w arcywaznym meczu z Wisla czy Lechem. Zobaczymy jak to bedzie. Liga jest coraz ciekawsza, nie ma 2-3 drużyn które ciągle punktują rywali i mistrzostwo rozstrzyga się miedzy dwiema drużynami. Ten sezon pokazuje, że każda drużyna może ograć murowanego faworyta.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 14 marca 2011 - 02:51

  • 0

#54 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 20 marca 2011 - 08:00

Kolejna szalona kolejka. Cała pierwsza czwórka straciła punkty w swoich meczach, przez co zagęszcza się sytuacja w tabeli. Swoje mecze wygrał Lech, Śląsk i Bełchatów, teraz ich strata do 3 miejsca wynosi 4 punkty. Po raz kolejny okazuje się ze każdy może wygrać z każdym. Według mnie sprawa podium, ba nawet mistrzostwa nadal jest otwarta. Wszystko się rozegra w meczach między drużynami z czołówki, ale nie można też przekreślać szans drużyn z dołu tabeli, które mogą pozbawić punktów teoretycznych faworytów z góry tabeli.

Nie mniej ciekawie jest w dolnej części gdzie spisywana na straty Cracovia zdobyła już 8 pkt w 4 meczach i ma coraz mniejsza stratę do 14 miejsca. Wydaje się coraz bardziej realne, że nie będą mieli problemów z utrzymaniem, a kto spadnie to też jest w tym momencie dużą zagadką.

Jak narazie rozczarowuj Jagiellonia, która jeszcze nie wygrała meczu na wiosne, oraz Polonia Warszawa, która jest coraz blizej strefy spadkowej.
Zdecydowanie na + Śląsk i Cracovia obie bez porażki i z 8 punktami na wiosnę.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#55 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 kwietnia 2011 - 09:05

Widział ktoś Arbolede w ostatnich meczach ? Przecież to komedia. Mam nadzieje, że takiego histerycznego płaczu na Euro nie zobaczymy, bo siara większa jak u Ronaldo :lol:
Co do ligi - mistrzostwa Wiśle już raczej nikt nie odbierze. Reszta drużyn aż się prosi o to, żeby Jaga dzisiaj wygrała z Arką :) Największą niespodzianką jest postawa Cracovii. Jak nie złapią zadyszki na finiszu to się utrzymają ;]

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 10 kwietnia 2011 - 09:10

  • 0

#56 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 kwietnia 2011 - 09:55

hahahahaha ale Ebi dobrze zrobił, j**ać murzyna :D

jeszcze w wywiadach jaki tekst, że chciał mu włożyć palec tam gdzie nie trzeba ahahah :D

zaraz przyjdzie Abras aka obrońca mużynuf :D
  • 0
Dołączona grafika

#57 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 kwietnia 2011 - 10:00

no i zapomniałbym ahhaahahah jak machał nogami po tym 'uderzeniu' Smolarka, jak karp idący na ubicie muahahahahah rozzzzebał mnie, bo inaczej tego nazwać się nie da ;p
  • 0
Dołączona grafika

#58 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 10 kwietnia 2011 - 10:12

Mam go bronić bo gra w Lechu? :unsure: Jemu to przydałaby się ławka i to na dobre kilka meczów. Czym słabiej gra tym więcej pajacuje. Po podpisaniu kontraktu strasznie obniżył loty, ale Smudzie aż się oczka świecą na samą myśl że może go mieć w reprezentacji.

Co do samej ligi, to chyba jest jedyna w swoim rodzaju, w żadnym meczu nie można z góry wskazać faworyta. Jaga i Korona rewelacje rundy jesiennej jeszcze bez zwycięstwa, a Cracovia już odrobiła straty.

Nie zdziwię się jeżeli dzisiaj padną 2 remisy.

A Bakero to trzeba wy***rdolić w trybie natychmiastowym
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#59 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 października 2011 - 11:03

Proponuje zamknac ten temat i go w ogole usunac, ponieważ takie cos jak pilka nozna w Polsce nie istnieje. Odsylam do komentarzy zawodnikow na jagiellonia.pl gdzie zawodnicy oceniaja mecz. Najważniejsze z tego jest to, że zawodnik czy trener może zostać ukarany, sędzia nigdy. Nikt prawdy prosto w twarz nie napisze/powie, bo zostanie zawieszony. Prosze bardzo, obejrzyjcie powtorki z meczu Wisła-Jagiellonia, czy Polonia-Górnik. Jeżęli ktoś uważa, że to jest normalne, to pozdrawiam. Dlaczego zamykać temat ? Bo żal mi będzie czytać, że jeden z drugim będzie się cieszyć z jakiegoś sukcesu czy to w ekstraklasie, czy pucharze. Generalnie broniłem tego wszystkiego...ale...ten tydzien to tragedia...
I niech ktos mi teraz napisze, ze jestem ciota, bo zle zycze druzynie w europejskich pucharach...Komu mam zyczyc dobrze ? Wisle ? Za co ? Ze zdobywa punkty po takim meczu jak dzisiaj ? Z niecierpliwoscia czekam na blamaze w pucharach....
  • 0

#60 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 08 listopada 2011 - 06:35

http://euro2012.wp.p...12,galeria.html

niech mi ktos odpowie na pytanie dlaczego na koszulce nie ma naszego orzelka tylko logo pzpn ?
oni reprezentuja kraj/ojczyzne czy organizacje ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0