Skocz do zawartości


Zdjęcie

wtf?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 14 czerwca 2010 - 11:51

Serwerek zaczyna coś lagowac czy to moje mylne odczucie ? :P że ciężko ludzi trafic ? : >

moglibyscie wgrac jakieś pluginy na auto ustawianie interpa albo sprawdzic za pomocą rates_list kto ma jakies raty ? bo co po nie którzy to są nieśmiertelni


i ten auto kick czasem bywa irytujacy nawet po kawe nie można skoczyc : p
  • 0

#2 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 14 czerwca 2010 - 11:54

Auto interp jest wgrany nie wiem jak jest z rate.

Druga sprawa. Wiesz ciebie irytuje, ze wywala cie po tych kilku minutach a kogoś możne irytować to ze stoisz afk a reszta musi czekać na ciebie tym samym na nową rundę:)

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 14 czerwca 2010 - 11:55

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#3 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 14 czerwca 2010 - 12:15

no inna sprawa że ze speca też wywala to chociaż usuncie ze speca kicka i niech to admini robią jak ktoś za dlugo siedzi :) przecież to nawet nie można do wc skoczyc a potem trzeba czekac 30 minut az sie miejsce zrobi ; p


jaki auto interp ? tzn jaki plugin ?

fajny jest gdzie jak wchodzisz do teamu to wyskakuje Ci od 0.01 do 0.05 i masz wybrac : P jak chceta to wam dam linka do tego ;>
  • 0

#4 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 12:34

Interp jest wymuszany <0.05 i raty tez chociaz plugin powinien wymuszac wiekszy rejty, spec kick raczej zostanie i to sie nie zmieni bo jak kiedys plugin nawalil i nie wywalalo to nie bylo komu wywalac ludzi ze speca, a co do miejsca na serwie wystarczy wykupic slota i po problemie.
  • 0

Dołączona grafika


#5 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 14 czerwca 2010 - 02:08

jakbym nie miala innych wydatkow to za 10 zlotych to ja wole kupic sobie serwer do 2/2 : P i grac z kolezanka ; D

Użytkownik Ani4 edytował ten post 14 czerwca 2010 - 02:08

  • 0

#6 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 14 czerwca 2010 - 02:20

jakby Owi nie miał innych zajęc tylko wgrywanie nowych pluginów Dołączona grafika napewno woli ten czas spedzić inaczej

wg. mnie bardzo dobrze, że kicka spectów i afków..niektórzy ludzie bardzo by nadużywali możliwości siedzenia na spect a inni czekają na miejsce:)

Użytkownik Omay edytował ten post 14 czerwca 2010 - 02:21

  • 0

#7 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 02:37

ale rejty i interp, moglby byc wymuszany jeden i ten sam, albo bardzooo zblizony do tych przyjetych norm w ligach, bo to parodia jest jak ktos dostaje banie i zyje ;d
  • 0

#8 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 02:45

Moglibyście chociaż naprawić plugin za kickowanie afk/spekt bo nie działa tak jak należy.
Więcej opisałem nieco niżej.
  • 0

#9 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 14 czerwca 2010 - 02:48

No to jak poruszamy tutaj tematy serwera to i z antybluzgatorem przydaloby sie cos zrobic;)
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#10 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 14 czerwca 2010 - 03:00

nom tam wyżej dobzre napisał nie którzy dostaja po 2 głowy i zabiera im to 70 hp to parodia jakaś :) z dgla ostatnio bodajże adminowi jakiemuś z paru metrów wysadziłam hs a w dmg miał głowe za 30 hp ....


chociaż zwiększcie czas na specie bo naprawde nie jest sie wstanie nic zrobic z takimi limitem czasowym jak ma wywalac to niech wywala ale na specu niech dłuższy bedzie czas o 3-5 minut



jeszcze można pomyślec o 2-3 nowych mapkach dawno nie widziałam assaulta albo de_irak de_russka sa fajne nie które mapki za jakieś office czy cuś można pozmieniac :> czy sie przyjmie i brakuje mi jakiegoś awp_walla : P

Użytkownik Ani4 edytował ten post 14 czerwca 2010 - 03:02

  • 0

#11 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 04:10

Zrobmy z t3p3 4fun a co tam, na spekta dajmy z 10 minut niech nie wywala to mi sie podoba! 4 minuty na spec to jest wystarczajacy czas zeby cos zrobic i wrocic, a bluzgator byl zmieniany specjalnie po to zeby admin mogl widziec czy ktos napisal cos brzydkiego, bo zdarzaly sie przypadki ze ktos nie napisal nic brzydkiego tylko go zgagowalo, a ban lecial bo wygladalo jak obraza czy cos innego. A co do rejtow to sie zgodze powinno byc wymuszane updaterate 80 cmd 100 rate 20000.

Ps. ta wiem maslo maslane ale jest.

Użytkownik krejzi edytował ten post 14 czerwca 2010 - 04:13

  • 0

Dołączona grafika


#12 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 14 czerwca 2010 - 04:17

bluzgator jest bardzo okej, przynajmniej dla mnie - znamy zamiary graczy, w logach można to sprawdzić, nie ma gwiazdek. To, że są błędy i czasem łączy kilka słów to inna sprawa. Niech to będzie mniejsze zło, tak jest lepiej.

Co do map - dyskusja była wałkowana setki razy w dziale MAPY.

Czas dla speców wystarcza, po co ktoś ma blokować slota. Jeśli zależy aż tak bardzo to albo wykupi slota, albo odłoży na później to co ma zrobić. Oglądać gre może na demkach z hltv, które można pobrać dnia kolejnego.

Coś jeszcze? Aaaa, że serwer laguje, ja nie zauważyłem, grałem dziś rano i wszystko jak zwykle.
  • 0
Dołączona grafika

#13 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 05:03

Bo strzelac to trzeba umieć ;) zezki ;F
  • 0

#14 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 05:18

4 minut na afk/spekt nie ma, choć tyle wystarczałoby. Niby nastawione jest 4 minuty jak to widać na serwerze pokazuje ale jest błąd w pluginie i nalicza czas 2.5x szybciej, czyli jakoś 40 sekund dla afk a nie 110 sekund (1.5min) oraz spekt nie 240 sekund (4 minuty) tylko 110 sekund. To jest parodia dopiero, pójdę się odlać, mam długie lanie i już mnie wyrzuca po minucie z spekta...

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 14 czerwca 2010 - 05:19

  • 0

#15 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 14 czerwca 2010 - 06:24

Ja dostałem od Ciebie głowę Aniu za (podobno) 30hp. Rajty zawsze zakładam świeże ex_interp 0.01 cl_cmdrate 100 cl_updaterate 80 rate 20000. Jak to mówią kiepskiej baletnicy coś tam u spódnicy :*
  • 0

ws2xe1.jpg


#16 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 06:53

A ja powiem, ze sie wk***iam grajac na lamie serwerach "TP", ktore sa FFA z granicami raswzu, bo nie moge grac na Tawernie i na innych serwerach z GamesNet od pol roku juz okolo, bo mam choke skaczace nawet do 80 ! I nikt nie umie rozwiazac tego problemu i jest dobrze...:C
  • 0

#17 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 14 czerwca 2010 - 08:52

lebron a w czym masz neta ?
  • 0

#18 K K

K K

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 09:32

nom tam wyżej dobzre napisał nie którzy dostaja po 2 głowy i zabiera im to 70 hp to parodia jakaś :) z dgla ostatnio bodajże adminowi jakiemuś z paru metrów wysadziłam hs a w dmg miał głowe za 30 hp ....


Tak, jasne... Trzeba najpierw trafić, a nie płakać w stylu "Jaki interp, jakie bezgłowie, głowa on, itd..." Śmieszne zachowanie i jak dla mnie, to z serwerem wszystko jest dobrze. Tyle ode mnie, siema ;-)
  • 0

#19 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 14 czerwca 2010 - 11:07

hmmm wydaję mi się że może lekko wpływać na trafienie różnica interpu jeśli ktoś ma 0.01 a inny 0.05. Powinien być jeden stały dla każdego, bez zakresu. 0.01 dla wszystkich
  • 0

#20 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 14 czerwca 2010 - 11:41

a poczytajcie troche o ustawieniach graczy względem ich łącz internetowych a nie dzielicie się wiedzą z configa..
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0