Skocz do zawartości


Zdjęcie

Księga OWNAGE GamingCrew.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 20 czerwca 2010 - 07:10

Księga OWNAGE GamingCrew.pl


Nasza społeczność istnieje już grubo ponad 3 lata, przez ten okres wiele rzeczy się tu działo. Kłótnie, wyznawane miłości, żarty i inne pierdoły ;d
Jednak najlepsze zawsze były te "krzywe jazdy" niektórych z nas :)
Było ich naprawde wiele, niektóre doprawadzały do łez. Jednak wszystko to znajduje się już w różnych, zakurzonych tematach,
o których już mało kto pamieta a szkoda przecież stracić tak cenne pamiątki!
W tym temacie będą zamieszczane wszystkie "OWNEJDZE" naszych użytkowników: screeny, cięte riposty, linki do tematów, nagrań,
filmów i wiele innych tego typu rzeczy, z których można się pośmiać bez potrzeby przeszukiwania całego forum! Znajdą się tu starsze
sytuacje, o których niejeden użytkownik nie miał nawet pojęcia jak i te nowsze, które miały miejsce jeszcze pare miesięcy/dni temu.

1. Zaczne może od odchyłu naszego wspaniałego H@ Owiego zwanego również plackiem.
Rzecz działa się wtedy jak jeszcze chyba cała gromada obecnych dziś adminów nie wiedziała co to Tawerna
Zwykły dzień, choć nie do końca bo Owiemu się nudzi i nachodzi swojego młodszego brata Shatana ;)

Załączony plik  shatan.rar   1,68 MB   1 Ilość pobrań

2. Zwykły Mix w wykonaniu naszych byłych FF do czasu aż z0nk rzekomo odchodzi na chwile od komputera
Sytuacja może nie do końca jasna dla "świeżaków" ale ci, pamiętający niejaki "PREDATOR STAJL" mają prawo się zaśmiać :wink:
Dołączona grafika
Załączony plik  z0nk.rar   170,51 KB   9 Ilość pobrań

3. K
olejny pomysł Owiego, choć nie do końca bo pomógł mu w tym niejaki Ulti. Na szczególną uwagę
zasługuje górna część screena, no i możemy przy okazji podziwiać nasze piękne, stare forum, które już nigdy nie wróci ;(
Załączony plik  TAWERNATP (Powered by Invision Power Board).jpg   632,62 KB   247 Ilość pobrań

4. Kolejna rozmowa na TeamSpeaku. Tym razem starcie SWIRQA z ReVem. Wkręca SWIREQ a ofiarą staje się ReV :)
Dołączona grafika
Załączony plik  rev vs swireq (vel kandydat na admina and tatko ).rar   3,77 MB   11 Ilość pobrań

5. Teraz z trochu innej beczki. Jeden z lepszych tematów jaki powstał na naszym forum. Autorem tego ów tematu jest bJszop
i mam nadzieje, że sie nie obrazi, że znalazł się tutaj bo wszyscy wiemy, że już takich rzeczy chłopak nie wyprawia :)
a obok takiego tematu nie można przejść obojętnie!
LINK

6. Kreatywnością popisał się też ulti. Na forum toczyła sie burzliwa dyskusja na temat nowej gry, którą zapowiedzieli nasi HeadAdmini.
Wiele osób starało się odgadnąc tytuł nowej gry, która miała zawitać na naszej serwerowni... ulti ich przejżał doskonale ;]
Załączony plik  2u8b5mq.jpg   79,3 KB   278 Ilość pobrań

7. I zwykli gracze czasem czymś się pochwalić mogą!
Załączony plik  gumis.jpg   84,18 KB   253 Ilość pobrań

8. Poraz kolejny wspaniały temat :rolleyes: jedyne co moge zrobić, to tylko pogratulować pomysłowości.
LINK

9. Następnym do odstrzału jest Plaj. Każdemu zdaża się czasem jakiś odchył przecież :) ludzie wkońcu palą różne rzeczy...
Załączony plik  9apoxl.jpg   50,82 KB   223 Ilość pobrań

10. Krótka ale idealnie trafiona, riposta Fikusa.
Załączony plik  2ms4zrb.jpg   40,38 KB   205 Ilość pobrań

11. Wspaniały komixx palacza ukazujący realia naszej społeczności. Nic dodać nic ująć :D
Załączony plik  palacz.jpg   136,19 KB   242 Ilość pobrań

12. Kolejny niezrozumiały wyczyn Owiego... oO
Załączony plik  kbavl0.jpg   321,57 KB   246 Ilość pobrań

13. Jeszcze jeden temacik ;) Radze nie zardzierać z Mjjjjjelonkiem :rolleyes:
LINK

14. Nie mógł bym zapomnieć o powalającym na kolana komixxie Scara!
Załączony plik  exit.jpg   47,23 KB   227 Ilość pobrań

15. Webber - obecnie największy a zarazem najlepszy oszust jaki zawitał na naszym podwórku.
Nikt nie potrafił nas jeszcze tak mocno wyrolować!
LINK

Rzecz jasna, że nie zamieściliśmy tutaj wszystkich ownejdzów jakie miały u nas miejsce ale niestety nie wszystko udało mi się odnaleźć. Księga będzie na bieżąco powiększana.
Jak ktoś posiada jakieś unikalne screeny, linki do tematów, filmy, które powinny się tu znaleźć to smiało wysyłajcje! KLIK
Jeżeli ktoś nie życzy sobie by jego wpadka bądź też arcydzieło znajdowało się w księdze to ma... pecha :D Oczywiście istnieje możliwość usunięcia takiego wpisu.
Jeśli kogoś uraziłem to najmocniej przepraszam!

Komentarze mile widziane KLIK
przepraszam za jakiekolwiek błędy ale ktoś mi słownik zaiwanił z przeglądarki ;(

Użytkownik will edytował ten post 20 czerwca 2010 - 07:27

  • 6
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#2 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 07:00

TOM II

16. Amciek aka best grafik ever :laugh2:
LINK

17. Ehhh... :wink: zna ktoś w ogóle ten psalm?
LINK

18. Dwie, interesujące rozmowy z shoutboxa
Załączony plik  karator.png   10,2 KB   131 Ilość pobrań
Załączony plik  blood.jpg   20,11 KB   168 Ilość pobrań
19. Pierwszy, jedyny możliwy i prawdopowobnie ostatni zlot graczy Tawerny GamingCrew... :)
ahh cóż to był za bal :rolleyes:
Załączony plik  de_nuke0021.jpg   85,28 KB   156 Ilość pobrań


Nadal zachęcam do wysyłania propozycji KLIK
Komentarze również mile widziane KLIK
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#3 Gambit

Gambit

    Szeregowy

  • Terminator
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 lutego 2011 - 03:59

TOM III

20. Pewnego listopadowego wieczora wydarzyło się coś, czego nikt się chyba nie spodziewał i o czym pewnie do dziś duża część naszych userów nie wie.. GamingCrew.pl zostało zhackowane! Ktoś zaatakował nasze wspaniałe forum (pewnie konkurencja :vampire: )
Załączony plik  gc hacked.jpg   123,14 KB   126 Ilość pobrań
Na szczęście nasz czerwony szybko zareagował i... zamiast przywrócić forum do życia, postanowił wyświetlić ten o to komunikat, który przez parę godzin widniał pod naszą witryna:
Załączony plik  Bez tytułu.jpg   72,83 KB   159 Ilość pobrań no cóż :D

21. Kolejnym wpisem nadającym się do KO jest niecodzienna akcja Omaya na serwerze TP. Wywołała ona dosyć duże poruszenie wśród graczy na forum, co zresztą nie dziwi :rolleyes: wszystkie komentarze do filmu możecie zobaczyć TUTAJ a dla osób, które nie widziały jeszcze tej akcji...


22. Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia interesująca wymiana zdań w sb
Załączony plik  1q0pzq.jpg   43,44 KB   145 Ilość pobrań

23. Przeglądając dzisiaj forum, natrafiłem na bardzo ciekawą ankietę sprzed paru lat. KLIK Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że jest to rekord oddanych głosów w ankiecie, jednak jeśli przyjrzymy się temu bliżej to możemy wywnioskować, że w czasie gdy ankieta została utworzona, na forum nie było jeszcze tylu użytkowników (pomijając fakt, że nad ankietą mamy jasno napisane, że "22 użytkowników oddało głos") jak widać komuś naprawdę zależało na tym aby broń snajperska zniknęła z mapy de_kabul :D

24. Ten numerek będzie poświęcony naszemu niedoszłemu moderatorowi Milte. Chłopak zaszokował wszystkich swoją umiejętnością pisania recenzji oraz swoją szeroką wiedzą na temat wielu gier. Zaczynając od samego podania KLIK zalecam prześledzić dokładniej karierę tego pana. Jego pierwsza recenzja powaliła wszystkich na kolana KLIK, następna już była o niebo lepsza.. ba można powiedzieć, że trudno było uwierzyć, że sam to napisał :D KLIK. Kolega pisał naprawdę świetnie, jednak nie przekonał reszty forum do siebie i tak się skończyła jego świetnie zapowiadająca się kariera moderatora.

25. Jak to na jednego z założycieli przystało, nasz obecny HA Tyro wieki temu postanowił się z nami podzielić opinią na temat serwera, który przypomnę sam tworzył. KLIK dla leniwych wklejam też tekst tutaj

ja nie gram na tawernie... dlaczego ? jest wiele powodów:
- jakieś strefy na mapach, że nie można chodzić gdzie się chce. na cholerę to komu, tylko psuje zabawę.
- mapcykl, same standardowe mapy, które znam na wylot, fajnych dziwnych map nie ma bo się ponoć nie nadają na TP..
- no i nie mogę bydełka porobić... kogoś wyzwać anonimowo, bo i tak nie widać na sayu...
- jestem adminem, mam jakieś obowiązki z d*py wzięte.
- mało tego jestem FF i muszę płacić składki na serwer... ile piwa byłoby za tą kasę...
- pozostali @ są jacyś napaleni na TP. jak tylko się który pojawi to już się nie pogra.. jakieś rasze wymyślają, w których tylko się szybko ginie, to wcale nie jest zabawne. i ciągle tylko "paka". a kogo to obchodzi, niech się martwi ten co ją ma.
- przyłazi tu sporo pr0 graczy. co wejdę to zawsze jest paru i zaraz staty mam z d*py 0/7...
- pełno tu friendsów, trudno się ukryć, bo zawsze jakiś wyśledzi i przylezie, żeby mnie zabijać...
- małe pingi i tylko czasem jakiś lag... lepiej jak większość ma lagi i przycinki, wtedy łatwiej jest zabić... ktoś się zatnie a jak go ciach xd...
- gdyby nie admini i inni pr0 gracze to można by było jakieś haxy wypróbować, ale tu strach, bo zaraz któryś namierzy..
- na forum tez nudy, moderatorów w cholerę i nie można offtopować, albo bluzgać, bo zaraz, skasują, zamkną..

generalnie serwer rzalowy^^

:D

26. Wielu z Was wie, że sk z3ro lubi czasem pofałszować na ts'ie itp.. parę dni temu w czasie wieczornej pogawędki noulajfów :D postanowił pokazać swój talent ponownie, trzeba przyznać, że głosu to on nie ma ale najciekawsza w całym utworze jest dokładnie 2 minuta :D w sumie to była już 11 w nocy więc mógł się tego spodziewać ^_^
Dołączona grafika


na dziś to chyba tyle, więcej propozycji chyba nie było. Jeśli ktoś odkopał coś starego bądź też zauważył coś nowego, co nadaje się do KO to zapraszam TUTAJ

Użytkownik Gambit edytował ten post 21 lutego 2011 - 04:00

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0