Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Mafia II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 FajKeL

FajKeL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 21 czerwca 2010 - 10:44

Druga część Mafii, legendarnej już  gangsterskiej gry akcji opracowanej w 2002 roku przez zespół Illusion  Softworks. Mafia 2 to kontynuacja wydanej w 2002 roku gry Mafia:  The City of Lost Heaven autorstwa Illusion Softworks. Za część  drugą odpowiada ta sama ekipa, która od roku 2008 znana jest pod inną  nazwą (2K Czech). Prócz tytułów opowiadających o niesławnej włoskiej  grupie przestępczej, firma znana jest między innymi z Hidden &  Dangerous, czy Vietcong.

Źródło: Gry-Online.pl

Jak dla mnie Mafia nr. 1 to legenda. Świetna gra i razem z GTA Vice City, najlepsza gra tego typu z początku XXI wieku. Mafia II również na pewno będzie świetną grą i przyjemnie będzie pograć w nią w drugiej połowie wakacji tego roku.



  • 0
Dołączona grafika


#2 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 21 czerwca 2010 - 10:48

Rowniez sadze ze Mafia 1 to zywa legenda :D ale kolejna czesc tej gry moze byc jeszcze ciekawsza . Po tym co widzialem na gameplayach zapowiada sie niezle i czekam z upragnieniem na MAFIE II :D
  • 0

#3 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 czerwca 2010 - 10:52

Wiadomo kiedy wyjdzie ?
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#4 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 21 czerwca 2010 - 10:56

Mówi się o tym że ma wyjść na dniach sierpień 2010.

  • 0

#5 Gość_Milte_*

Gość_Milte_*
  • Guests

Napisano 29 grudnia 2010 - 06:45

Witam, moja skromna osoba postara się powiedzieć jak najjaśniej o tym co czuje i co sądze o nowej Mafii II. Wiele godzin spędziłem grając w Mafię 1. Byłem zachwyconyi grafiką(jak na tamte czasy) i fabułą... no po prostu rewelka. Ale czy młodsza siostra nosi godnie nazwe 2??? Moim zdaniem Nie! Dla mnie lepsza od Mafii 2 jest gra Ojciec Chrzestny i nawet niewypał Ojciec Chrzestny 2 !




Pozdrawiam


  • 0

#6 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 29 grudnia 2010 - 07:54

Przeszedłem ją w 10 h:)

Bardzo krótka i to jest najgorsza rzecz w niej... , ale ogółem wymiata!
  • 0

#7 Gość_Milte_*

Gość_Milte_*
  • Guests

Napisano 29 grudnia 2010 - 08:01

Przeszedłem ją w 10 h:)

Bardzo krótka i to jest najgorsza rzecz w niej... , ale ogółem wymiata!


Wiadomo, każdy z nas może mieć inne zdanie na różne tematy, ale ja osobiście w lepsze gry gangsterskie i mafijne grałem. A, że krótka to niewątpliwie masz racje. 
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0