Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rower


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#121 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 stycznia 2011 - 11:16

Oooo, rowerkiem to ja sobie w wakacje śmigam, po jakieś zwykle po jakieś 80km dziennie z przerwami na jakiegoś blancika czy tam inne takie :) Tylko pod koniec ostatnich wakacji z nudów grałem z ziomkami w tibię. Z tymi samymi wyszedłem na rower a no i jeden uznał, że będzie mnie blokował jak podczas pkowania, to i chcąc przed nim wyhamować i widząc, że tylnim nie zahamuje jakoś tak się złożyło, że poszybowałem przez kierownicę i kolanko miałem popsute przez pół roku :P Tak więc rada na przyszłość: jak chcecie pójść na rower z kimś, upewnijcie się, że ten ktoś nie grał nigdy w Tibię :D

A najlepiej się jeździ w nocy 1-3 na wsi z pustymi, asfaltowymi drogami ;)

Użytkownik Boko edytował ten post 20 stycznia 2011 - 11:25

  • 0
Dołączona grafika

#122 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 20 marca 2011 - 03:02

A tutaj macie pakiecik zdjęć z rowerem górskim marki Marin "made in Ja" :D

Załączone pliki

  • Załączony plik  rower.rar   2,78 MB   19 Ilość pobrań

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#123 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 20 marca 2011 - 06:04

Faaaajny :D Daj mi! :P Generalnie to przydałby mi się ten bomber z przodu i siodeło ^_^
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#124 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 29 kwietnia 2011 - 07:46

a teraz lans na Kona Stinky Deluxe 16,5'


Załączony plik  SNC12074.JPG   197,2 KB   29 Ilość pobrań
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#125 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 kwietnia 2011 - 08:56

stary, rower wypasiony ale na dzwonek to juz zabraklo? :D

łapaj

http://www.google.pl...ved=0CEQQ9QEwBw

Użytkownik wodny edytował ten post 29 kwietnia 2011 - 08:56

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#126 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 29 kwietnia 2011 - 10:06

Suseł, powiedz mi jedną rzecz... Gdzie tu lans? Po mieście, to raczej żenua jest :P 20 kilogramowym rowerem w pełnym słońcu mknąć, tzn. wlokąc się po mieście, a pod wzniesienia pchając :P

Jedyny plus za opony ^_^ Poza tym jakieś przeterminowane foty dajesz :P

Użytkownik endo edytował ten post 29 kwietnia 2011 - 10:13

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#127 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 29 kwietnia 2011 - 10:21

to nie przeterminowane,tylko exif tego aparatu nie jest ustawiony i stąd ta data :D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#128 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lipca 2011 - 04:54

Blood Ty kupiłeś w końcu ten rower? :D

--
Panowie ja tu z wami rok temu rozmawiałem o tych rowerach, ale powiedzcie mi teraz... dzisiaj za ile, albo jak najtaniej można kupić bardziej niż przyzwoity rower?
Rok temu pamiętam pisałem o granicach 1000zł. Dzisiaj jednak byłbym skory dać więcej.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#129 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 10 lipca 2011 - 05:51

Hmm, mówiąc bardziej niż przyzwoity należałoby odpuścić sobie takie marki jak Kross i tejże podobne, ale do rzeczy :P Mówiąc, że jesteś skory dać więcej tzn. ile? :D Bo ja bym Ci zaproponował Felt-a, jakiego? Zależy od Twojego budżetu. Teraz tak orientacyjnie rzucę kilka dobrych rowerów, trochę droższych niż 1000pln :)

1. Scott Aspect 50
2. Scott Aspect 40
3. Romet Rambler 6.0 - ten niestety za tą cenę bardziej wygląda niżeli jest Dołączona grafika

* Felt Compulsion Elite to jako smaczek, wygląda bosko, a z uwagi na brak ceny na stronie powiem z miejsca, że kosztuje duuuuuużo ^_^

Przeglądając oferty Felt-a, coś co wg mnie można po pierwsze z wyglądu nazwać rowerem zaczyna się w okolicach 2.5k, czyli więcej niż być chciał na rower przeznaczyć, a przynajmniej tak mi się wydaje ;)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#130 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 lipca 2011 - 02:55

Endo wszystko cacy, ale powiedz mi jedno - te sprzęty, które podałeś rozumiem, że są z wyższej półki? I czy mają same zalety, czy jednak gdzieś są zawarte wady?
Ten Felt widzę, że nie ma podanej ceny, ale jeśli kosztuje 2.5k, to raczej spasuję. Za 2.5k to można kupić samochód z klockami do wymiany :)
Jednak myślę, że cena powinna osiągać +/- 1.5k.

W ogóle to mam nadzieję, że pamiętasz do czego ma mi służyć rower (opisane na str.3) i że mierzę 187cm :)

Użytkownik MilczaR edytował ten post 21 lipca 2011 - 02:56

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#131 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 09:15

Pamiętam, Felt kosztuje 2600, tylko, że nie złotych, a euro :D Sądzę, że za 2.5k PLN to byś amortyzator kupił :P Niestety, martwiące jest to, że do rowerów pchają co raz większe buble- a raczej sprzęt niskiej klasy.
Przykładem dobrego wg mnie roweru jest Kross Level A2 lecz jego wyposażenie jest na zdecydowanie za niskimi poziomie. Mogli chociaż za te pieniądze wsadzić lepsze przerzutki, ale Kross zaczął się cenić podobnie jak Merdia, Author, Giant czy inni wiodący producenci rowerowi. Tutaj masz z kolei przykład Giant-a. Stwierdzam, że ja chyba za dużo wymagam od rowerów za te pieniądze, bo patrząc na ich specyfikację są bardzo podobne, a rowery różnią się kształtem ramy, jej kolorem i napisem na niej ;) Jako kolejny przykład Author i Kelly's. No, to był rocznik 2011. Teraz warto rozejrzeć się za starszymi, czyli 2010. No i tak znalazłem: Arkus-a, który cenowo nie przeraża, wyglądem niestety nie powala, za szkoda, ale za to tym co w sobie ma bije te powyżej na starcie. Przykładem niech będzie korba truvativ-a czy tylnia przerzutka deore. Teraz kolej na Cube'a, który zalicza się do rowerów, które się cenią, a raczej przeceniają :D KTM, dali w rowerze obręcze remerx-a i od razu rower ma latać już, bo nie jeździć ^_^ Level A2 od Krossa rok starszy od poprzedniego, cena 100zł niższa. Przyszła kolej na Meridę- to samo co u poprzedników, niestety.. Również Scott Aspect 40 z 2010 wygląda lepiej od modelu z tego roku. Pomimo, że totalnie mi się nie podoba to pokażę go, bo być może Tobie przypadnie do gustu ten Specailized, jako ciekawostka nie jest na Shimano, a na SRAM-ie. Ostatnim przykładem rowerku dla Ciebie będzie model za 1999zł, ale warto dołożyć :D po 1 wygląd, po 2 to Cannondale. Jeżeli chodzi o przedział cenowy 1000-1750zł, to jest prawie to samo, a różni się tylko firmą na ramie, niczym więcej w większości przypadków.
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#132 lo0k.

lo0k.

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 lipca 2011 - 04:24

zygzakiem :D. Jeżdżę dosyć często jeśli nie mam innego zajęcia. ; )
bardziej wyczynowo <3
  • 0

#133 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 22 lipca 2011 - 05:46

Czymże tak pocinasz wyczynowo look? Pochwal się nam, ja to nie jeżdżę wyczynowo, tylko jak wariat, różnica jest :P
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#134 lo0k.

lo0k.

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 lipca 2011 - 11:08

zrobię do ciebie hahaa. ; )
może nie jest to jakiś NAJNOWSZY sprzęt, ale dla moich wymogów wystarczający. Przygoda z rowerem zaczęła się w dosyć fajny sposób. Pewnego razu wujek <3 przywiózł mi z Niemiec jakiś rowerek. Udało mu się go załatwić za śmieszne pieniądze dlatego go nie oszczędzałem i sprzedałem go po dosyć dobrej cenie. Aktualnie mam rower marki B'TWIN(Cross, co do nazwy modelu nie jestem pewny) były chyba jakieś naklejki co do medelu lecz ich już niema :D. Jest to rower amatorski, ale jak już pisałem dla mnie wystarczający.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0