Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwagi/zażalenia/wymagania wobec adminów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 czerwca 2010 - 03:26

Bodziu w sumie słusznie zauważył, że nie ma tematu gdize możnaby podsumować pracę adminów. Poniżej ich wykaz z serwera CS:

SA# abras STEAM_0:1:19900657
SA# will STEAM_0:1:7158617
A# AmCIEk STEAM_0:1:21359590
A# B@rTaS STEAM_0:1:20632905
A# Blood STEAM_0:0:19738206
A# Bloomber STEAM_0:0:7521444
A# Cappo STEAM_0:1:3379127
A# fasi STEAM_0:1:15302004
A# Omay STEAM_0:1:18750965
A# pale_bo_lubie STEAM_0:1:20255618
A# pcheLa STEAM_0:0:28556228
A# uszczelka STEAM_0:0:4009589
A# sk_z3ro STEAM_0:0:25805183
A# wodny STEAM_0:0:22689784
A# wujek222 STEAM_0:0:2902580
A# Zwierzak STEAM_0:1:16299000
JA# Bez!o STEAM_0:1:31065337
JA# Boko STEAM_0:1:33470292
JA# Fantazja STEAM_0:0:4505541
JA# Hassan STEAM_0:0:14728840


Nie twierdze, że trzeba pisać o wszystkich, do kogo macie jakieś zastrzeżenia, uwagi, cieple słowa i sam nie wiem co jeszcze - piszcie. Co mamy zmienić, kim się zająć, kogo pochwalić, kogo poganić. JAk miały miejsce sytuacje gdzie admini nie interweniowali, albo nadużywali swojej mocy to piszcie. Ściągam demko/logi i sprawdzamy sytuację ;)

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 21 listopada 2010 - 01:05
Edytowałem listę adminów.

  • 0
Dołączona grafika

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 30 czerwca 2010 - 07:49

To może ja zacznę i więcej osób coś naskrobie. Pozytywnie cappo jeśli chodzi o kierowanie drużyną. Często "wkracza do akcji" gdy drużyna słabo sobie radzi. To samo pixel (szkoda, że nie gra zbyt często) bo obaj zawsze pomagają, mają pomysł na gre. Wodny również próbuje, ale zazwyczaj gracze go olewają (sam o tym pisał w sb) nie wiem dlaczego. Wujek, Bloomber, omay i uszczelka wprowadzają fajną atmosfere na serwie, można normalnie pogadać, reagują gdy trzeba, nie odsyłają na forum do pisania skarg.
Negatywnie - kiliman_jaro. Dlaczego ? W ogóle nie prowadzi gry (mam nadzieje, że inni gracze się tez na ten temat wypowiedzą) chociaż tak rozkręcał temat o ffa/tp, miały być ogromne zmiany, a wyszło tak, że dostał admina i koniec. Nie potrafiący prowadzić normalnej dyskusji, ostatnio gdy fantazja napisał post na temat jego adminowania popisał się pięknymi 3 wpisami w shout boxie, niestety potem je wyedytował. W jednej sytuacji z premedytacją mnie atakował, aż dostał slay z automatu po czym uciekł do przeciwnej drużyny - tak się admin nie powinien zachowywać (żeby nei było pisałem do SA w tej sprawie, niestety stwierdzili że "to tylko jedno niewinne TA"). Pisałem również wcześniej o tym (inni również), że często nie reaguje gdy ktoś przeklina, lub gdy ktoś notorycznie gra ffa (a gdy raz ktoś zostanie sam to go wywali). Dowody wysyłałem, już kilka osób na forum na niego narzekało, tak więc to wszystko wyżej jest potwierdzone ;]
Admin kiedys pro teraz dno - przydało by się jakby chociaż raz przeczytał regulamin, za co i na ile są bany, nauczył się, że słowo "ktury" pisze się przez ó (sam robie błędy, ale jak gracze mogą go traktować poważnie jak gość pisze "ktury to zrobił !?") i nie używał @ czata do pisania byle gówna.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 30 czerwca 2010 - 07:49

  • 0

#3 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 30 czerwca 2010 - 09:16

Co do kiedy pro teraz dno, moim zdaniem dobry admin, tylko moglby kupic mikrofon, czesciej reagowac na slownictwo na serwie..

A co do Jarka to 100% sie z Toba zgadzam Panie Bodziu ;d Jak juz cos prowadzi to takie glupoty pier$#%$#, ze zal grac, a jak nie pojdziesz tam gdzie on chce dostajesz kicka, jak mu wygarniesz co nieco nie reaguje, albo zaslania sie tym, ze powinno sie go sluchac ze wzgledu na to, ze jest adminem.

I jeszcze jedna kwestie chcialbym poruszyc FFA adminow, gracz dostaje kicka, a admin, co? Lepszy? Jak jakis admin zagra FFA to nic mu nie grozi i mnie to lekko denerwuje, ze np. jakis @ nie idze za akcja, zachowuje i ma zalozmy swoje awm etc. a gdy ja jestem w podobnej sytuacji, full osprzet do akcji i se zachowam, dostaje kicka..
  • 0

#4 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 30 czerwca 2010 - 11:14

Co Wy możecie o mnie wiedzieć skoro graliśmy ze sobą marne kilka razy(5-10max), wszelką krytykę przyjmę i będę robił wszystko by było lepiej, ale nie od was. Na pewno nie jestem negatywną osobą jak przedstawia mnie ten typ, zdarza mi się popełnić błędy większe i mniejsze ale staram się solidnie wykonywać swoje obowiązki. Sporo kolorowanek chłopaki z waszej strony...:ohmy:
  • 0

#5 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 lipca 2010 - 09:12

To nie temat do tłumaczenia się tylko do uwag i wymagań wobec adminów. Wyjaśnienia niech będą na zamkniętym forum, bo tutaj będzie burdel. Chyba, że ktoś ma lepsze wytłumaczenie, bo 5-10 razy max to przecież śmiech na sali. Wywalcie mój post i tego admina wyżej.
  • 0

#6 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 01 lipca 2010 - 10:52

Co Wy możecie o mnie wiedzieć skoro graliśmy ze sobą marne kilka razy(5-10max), wszelką krytykę przyjmę i będę robił wszystko by było lepiej, ale nie od was. Na pewno nie jestem negatywną osobą jak przedstawia mnie ten typ, zdarza mi się popełnić błędy większe i mniejsze ale staram się solidnie wykonywać swoje obowiązki. Sporo kolorowanek chłopaki z waszej strony...:ohmy:


Uwierz mi, ze gramy ze soba znacznie czesciej, dam Ci przyklad akcji po jakiej mnie kicknales, na chateau czy jak to sie pisze, wbiles na serwer i odrazu zaczales paplac przez mikro "all na a" "all na b" wiec gdy all poszli na b, ja sobie z typkiem poszlismy srodkiem, gdzie zabilem 2-3 typow, po czym dostalem kicka bo wy all padliscie, jak Ci napisalem, ze mam wyje$%^# na twoje taktyki i mam na Ciebie mute, to zaczales cos gadac o tym, ze mam sie Ciebie sluchac bo jestes adminem <lol27> Takich sytuacji z innymi graczami i Twoimi kickami widzialem multum, kickujesz kolesia, ktory nie idzie tam gdzie Ty chcesz ,a Twoje taktyki sa na prawde przemyslane, all na jakiegos bs'a, mimo, ze all sie przy tym poblokuja, ale OK.

I nie cwaniakuj tylko z tego powodu, ze ktos Cie krytykuje.
  • 0

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 lipca 2010 - 11:03

a tak jest faktycznie? Fajnie chłopaki, że piszecie to normalnym tonem, bez żadnych ironii itp Czekamy na wyjaśnienie sytuacji, jeśli jest tak jak Ridlez mówi to musimy coś z tym zrobić i ustalić co nieco, bo TP nie polega na bieganiu całą bandą w jedno miejsce, to nie jest dobra interpretacja.
  • 0
Dołączona grafika

#8 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 lipca 2010 - 11:19

Temat założony z dobrą intencją, ale widzę, że wyjdzie z tego tylko tyle, że ktoś się zaraz zacznie rzucać.

Mam nadzieję, że każdy admin ma umiejętności przyjęcia krytyki bez zbędnego obrażania się, to temat może wyjść wszystkim na dobre.

TAK WIĘC PROSZĘ - BEZ WULGARYZMÓW, DWUZNACZNYCH TEKSTÓW, KTÓRE MOGĄ KOGOŚ OBRAZIĆ !

I nie cwaniakuj tylko z tego powodu, ze ktos Cie krytykuje.


To np. już było zbędne :)
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#9 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 01 lipca 2010 - 11:19

Ridlez i bodek mają rację... niestety :> Może nie jestem przykładowym graczem co do TP, ale jeżeli mamy wbijać na nuke wszyscy 1 drzwiami na górę, to wydaje mi się to trochę "nienormalne", a gdy się tak nie pobiegnie, można łatwo z serwa wylecieć. Generalnie jest tak, że gdy jaro coś mówi, to tak ma być, a żadnej odmowy do siebie nie przyjmuje. Nie grałem z nim za często, ale to, o czym piszą Ridlez i bodziu już zauważyłem.

Co do innych adminów zastrzeżeń nie mam, ale niektórzy mogliby się troszkę częściej pokazywać :) (Nie gram za bardzo w godzinach 12-22 - powód mc - nie lubię nie-standardów :D) być może właśnie w tych godzinach grają :)
  • 0

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 lipca 2010 - 11:23

Fikus, ale prosze Cie, pisałem Ci o tym 1000 razy i mam Ci przypomnieć co odpisywałeś?
Post Fantazji
"zachowanie jarka jak i kiedys pro powinno byc poddane osobnej dyskusji
nie wiem za co dostali swoje adminowe flagi ale napewno nie za postawe na serwerze
jedyna zaleta jarka jest to ze szybko wybiega z respa i nie trzeba go dlugo sluchac,nie raz zdarzylo mu sie obrazic przez mica, dzis tez bylem tego swiadkiem, porzadek to chyba tylko na biurku utrzymuje,
co do kiedys pro to nie widzialem zeby ktorys z adminow stal tyle czasu na respie co on , prowdzic chyba nigdy nie prowadzil gry, jedyny plus to to ze sie nie odzywa bo wtedy byloby chyba jeszcze gorzej
tyle na ta chwile mam ochote napisac, widze ze kryteria przyznawania adminow znajduja sie na rowni pochylej, "

Post will'a
"tego co Bodziu pisze, potwierdzić nie moge ale dodam, że sam spotkałem się 2 razy z podobnymi sytuacjami.
Raz jak jaro dał kicka scarowi za to, że puszczał muzyke na nożówce spytałem go "dales mu kicka za to, ze puszczal muzyke w trakcie nozowki?' po czym dostalem odpowiedz "to nie twoja sprawa" po czym odpisalem mu, ze Scar nie robil niczego co by bylo niezgodne z regulaminem to kolega mi powiedzial, ze jak mi sie nie podoba to tez mnie moze kicknac za to ze w ogole zwrocilem mu uwage :sleep: . no i druga sytuacja, gdzie ktos nadmiernie przeklinal i zwrocilem jarowi uwage no i po naprawde dluuuuuugim spamie dostalem odp, ze on jest adminem i on decyduje kiedy ma kogos wywalic."

post Swirq'a
"dzisiaj grałem z rana na serwie i typ o nicku " tp? " napisał po tym jak został zblokowany chyba coś takiego ,,i co ty robisz zerowcu/zerze" nie pamiętam dokładnie tego zdania ale na 100 % chodziło o takie coś ...
po czym kili_man jaro napisał ,,do mnie to było? " i cisza pan ,, tp?" już nic nie odpisał .. po czym ja napisałem ,, że nie ma znaczenia do kogo napisał za taki tekst należy sie ban" i oczywiście zlewka ze strony kili_man jaro "

post Fujary
"No w sumie to popieram bodzia, JA teraz daja kicka za byle gowno ale nie dadza za notoryczne przeklinanie i wyzywanie... Co do kili_manjaro to osobiscie go nie znam, niektore decyzje sluszne, a na niektore skargi "zlewa" . Moze zlewa dlatego, ze chce pograc, no ale admin bardziej powinien zajmowac sie servem a nie statami :). A z tym just skill to naprawde, czasem sie zastanawiam czy on jakiegos certyfiaktu nie ma :O "

I Ty się pytasz czy tak jest faktycznie ? Czy jest w szeregach jeszcze jakiś admin na którego psioczy tyle osób ? Nie bede wklejac juz postów które ja wrzucałem, bo było ich sporo.
Proszę bardzo, zuploaduje jeszcze demo, gdzie admin z premedytacja mnie atakuje w głowe, aż do slaya, przez mikrofon odezwał się jaro, "że mu specjalnie podchodze i przeszkadzam w grze !" Bez komentarza, na demie nawet widać, że mu oddać nie chciałem, zresztą palacz był na serwie, może oll potwierdzić. Czas ~15.00

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 01 lipca 2010 - 11:23

  • 0

#11 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 lipca 2010 - 07:55

nie oglądałem dema wcześniej, nie miałem na to czasu, byłem w domu gościem, ale poprosiłem o to Abrasa i chyba widział inną sytuację, ale zrelacjonował, że celowe to nie było. Obejrzałem, widziałem, najpierw może i skanował, to fakt, później sprawdził czy Ty to Ty, żeby łupnąć Ci bańkę - nauczy mnie to, żeby osobiście sprawdzać konflikty, ale nie miałem kiedy wtedy - umiem do błędu się przyznać, przepraszam. Celowość jest widoczna, z hltv nie słychać czy gadaliście czy nie, całego dema nie chce mi się oglądać, ale tak czy tak Jaro nie powinienbył tak zrobić co by nie było. Ma odpowiednie możliwości i w inny sposób powinien wymierzać kare za niewłaściwe zachowanie (które defacto nie wiem czy zaistniało, bo nie ma nagrań z mikrofonów).

Nie wiedziałem, że kickuje za pójście inną drogą. Przy mnie nigdy mu się to nie zdarzyło, ale to jest głupota, pisałem o tym już wcześniej.

Gdybym osobiście demko obejrzał wcześniej nie byłoby problemów, bo akcja potoczyłaby się inaczej, możecie wierzyć lub nie. Tak czy tak opinie tylu osób plus dowód dają do myślenia i coś z tą sytuacją zrobimy na pewno, na pouczeniu się nie skończy. Teraz dopiero do domu wróciłem, dlatego po tak długim czasie ogarnąłem to demo i wszystkie posty z tego tematu.

Jeszcze coś do dodania?
  • 0
Dołączona grafika

#12 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 lipca 2010 - 08:07

Przez mikro nic nie padło, dopiero jak uciekł do przeciwnej drużyny to powiedziałem do palacza, że ten cały jaro to idiota. A poza tym...produkowałem się x czasu z tym demem, olewałeś mnie w PW popierając w 100% jarka, a teraz mi piszesz, że dema nie oglądałeś. W sumie chyba wszyscy dobrze wiedzą, że napisałeś to tylko dlatego, że wszystko zostało wypisane w jednym miejscu i każdy widzi jak jest na prawde. O tym wszystkim pisałem Ci już dużo wcześniej na PW i jakoś nie było zapewnień nawet o upomnieniu. Ale w sumie ciesze się, że w końcu może coś z nim zrobicie i ten awans na Admina był chyba mocno przesadzony, naprawdę mocno. Ja nic więcej do powiedzenia na tą chwile nie mam, ale zachęcam innych do pisania. Temat przecież nie służy tylko do negatywnych uwag.
  • 0

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 lipca 2010 - 08:10

nie olewałem, po prostu nie dasz sobie wytłumaczyć, że dema nie oglądałem i dałem je Abrasowi do przejrzenia i żeby napisał mi co się tam działo? Nie mam zamiaru się tłumaczyć dlaczego nie miałem czasu i rzadko bywałem na forum. Widocznie Ty wiesz wszystko lepiej...
  • 0
Dołączona grafika

#14 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 lipca 2010 - 08:17

"Masz życzenie? Ok dawaj demko innym adminom, możesz nawet do Genewy je wysyłać jak Ci nie pasuje. My uznaliśmy, że tu były typowe animozje między Wami, też nie raz zdarzy mi się oddać, bo taka już ludzka słabość." No naprawde, to nie jest olewka :sleep: Skoro coś uznajesz, to warto się z tym wcześniej zapoznać, tym bardziej, że to trwa 15 sekund. Koniec.
  • 0

#15 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 01 lipca 2010 - 08:25

nie oglądałem dema wcześniej, nie miałem na to czasu, byłem w domu gościem, ale poprosiłem o to Abrasa i chyba widział inną sytuację, ale zrelacjonował, że celowe to nie było. Obejrzałem, widziałem, najpierw może i skanował, to fakt, później sprawdził czy Ty to Ty, żeby łupnąć Ci bańkę - nauczy mnie to, żeby osobiście sprawdzać konflikty, ale nie miałem kiedy wtedy - umiem do błędu się przyznać, przepraszam. Celowość jest widoczna, z hltv nie słychać czy gadaliście czy nie, całego dema nie chce mi się oglądać, ale tak czy tak Jaro nie powinienbył tak zrobić ...


pozostawię to bez komentarza fikus ... naszej rozmowy z gg nie będę wklejał bo to nie o tym temat

Użytkownik abras edytował ten post 01 lipca 2010 - 08:25

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#16 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 28 lipca 2010 - 09:54

to jak wszyscy pisza to ja tez :
wszyscy admini wypisani tutaj sa lajtowymi ziomkami z ktorymi fajnie sie gra. Wiadomo czasem musza zwrocic uwage np na moje przeklenstwo(czyt.fikus;D) kazdy ma jakas dobra ceche. JEdnak Najlepiej z wyzej wymienionych tu adminow oceniam Blood'a poniewaz jest uniwersalny w tym co robi, potem wwszyscy sa dla mnie na rowno jednak na samym koncu uznalbym admina pixel(xXx), fakt gralem z nim najmniej jednak te pare godzinek wystarczylo. Jest troche zbyt nachalny, za duzo sie rzadzi oczywiscie to tylko moje zdanie.
Najbardziej zakreconym pozytywnie adminem jest uszczelka;D tyle;d
  • 0

#17 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 28 lipca 2010 - 10:35

nie gram na serwie, więc moje zdanie się mniej pewnie liczy, ale z tego co widzę po ostatnim poście to ten temat może zboczyć i będzie lizanie d*py adminom, a tytuł mówi jasno uwagi i wymagania...


usuńcie mój post i gościa wyżej bo to bez sensu takie słodzenie...
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#18 Tsunami

Tsunami

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 28 lipca 2010 - 10:54

Uwaga/zażalenie/wymaganie wobec kiedys_pro STEAM_0:0:23379180


Proszę Cię nie ucz się robić bunnyhopa, kiedy wybiegamy z respa, bo blokujesz i uniemożliwiasz zraszowanie drużyny przeciwnej . Nie rób tego także w innych miejscach na mapach z tych samych przyczyn . Stwórz sobie serwer i tam poćwicz . Jakby to było jednorazowo to bym się nie fatygował ale jest to dość częste i BARDZO irytujące .
  • 0

#19 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 lipca 2010 - 04:50

Witam

Piszę gdyż, nie podobała mi się postawa admina piXela na mapie de_cpl_mill, dnia 29 lipca, około godziny 17:00. Sytuacja wyglądała tak, po wygranej rundzie gracz o nicku ^Bot podniósł awp dla mnie, wiadome jest więc, że ja mu daje m4, a on mi awp. Jak wyrzuciłem m4 pod nogi ^Bot'a to ów admin podbiegł i podniósł szybko to m4 i zwiał z nim, a ja zostałem bez broni. Pewnie pod pretekstem obrony zostanie użyte, że piXel pisał by mu ktoś rzucił broń bo nie ma $, ale ewidentnie było widać, że my się wymieniamy broniami, ba nawet rozmawialiśmy przez micro o tym, a nawet zaraz po tej bezczelnej kradzieży pisałem i mówiłem, by piXel oddał broń i co to w ogóle jest za postawa, lecz nie doczekałem się żadnej odpowiedzi ani reakcji z jego strony. I jak tu się nie denerwować?

P.s. PiXel miał wtedy nick SitoN.
  • 0

#20 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 lipca 2010 - 09:11

to akurat czy admin czy nie, to nie ma znaczenia. To jest kultura osobista albo jej brak? widać ktoś ma w d*pie drużyne i wszystkich tylko o swoim tyłku myśli...
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0