Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sluchawki + mikrofon pod USB do 50zl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 08:22

Witam. Czy znacie jakeis cuda sluchawki z mikrofonem pod zlacze USB ? Kupilem fatalitki i mi poszedl kabelek od mikrofonu i mam zrabany mikro i tak to z tymi kabelkami cieniutkimi jest tak wiec wole pod USB. Chodzi mi o sluchawki na cale ucho, dla graczy wiecie ocb. Do 50zl najlepiej, bo + przesylka to troche wyjdzie.
  • 0

#2 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lipca 2010 - 08:25

Ostatnio widziałem całkiem ciekawe Media-Tech-u. Wpisz sobie Media-Tech na allegro i do wyboru do koloru :D Z resztą wydaje mi się, że to jedna z lepszych firm, produkujących słuchawki w tym niższym zakresie cenowym.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#3 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 09:09

Sęk w tym, ze pod USB sa tylko takie:

http://www.allegro.p...wa.html#gallery

I to za 79zl ;c szukam wlasnie tych jednych jedynych, ktore beda i pod USB i do ceny 60zl
  • 0

#4 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lipca 2010 - 09:40

Głupotą jest kupowanie słuchawek na USB, tylko dlatego że urwał Ci się kabel (z tego co pamiętam kabel w fatal1tach rozdziela się przy samej końcówce i jest w zestawie nawet przejściówka na USB.)
 Nie wiem jak ty to urwałeś, ale mi zdarzało się czasem tak ja pociągnąć, że jack wyskakiwał z PC'a, albo komputer się przesuwał.
Wszystkie, które podam są na jack'a.
Samsung PLEOMAX PHS 2100 lub Philips SHP 2000 + Zelman zm-mic1
  • 0
Dołączona grafika

#5 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 09:43

Jeżeli jesteś zainteresowany i zwiększysz budżet to niedługo zamierzam sprzedać moje SteelSeries 5Hv2 (kupione 31 grudnia 2007), które działają do dziś elegancko.
Nie są one co prawda pod USB a pod normalne minijacki, lecz jak będziesz chciał to dorzucę do nich za 15zł kartę dźwiękową USB od nowych słuchawek SteelSeries Siberia v2. Cena słuchawek to 100zł wraz z kosztami przesyłki + ew. karta dźwiękowa USB o której wspomniałem wyżej (nie używam jej)

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 10 lipca 2010 - 09:55

  • 0

#6 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 09:46

Nie urwal tylko przerwal w srodku przez co nie styka mi mikrofon. Kabel przy fatalitkach rozdziela sie na 2 jacki: zielony i rozowy - sluchawki i mikrofon. O jaka przejsciowke USB ci chodzi, bo nie wiem ? Przynajmniej ja tak owej nie dostalem. Poza tym gdyby byla to by nie dzialal mi i tak mikro skoro jest w srodku przerwany kabelek i jesli jest prosto wlozony tak jak w laptopie mam to dziala mikrofon jesli w stacjonarnym, a mam biurko narozne i idzie kabel z tylu kompa do przodu biurka to kabel jest troche w dol polozony i przez to nie styka mi.

P.S. Nie jestem azainteresowany bl00kers, bo 3 lata to ogrom jak na urzadzenie :O

P.S.2. Diabolicue chodzilo mi o sluchawki na calutkie ucho, ze mam ucho w srodku sluchawek, a nie takie jak te Samsungi.

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 10 lipca 2010 - 09:49

  • 0

#7 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 09:53

Nie 3 lata, tylko 2.5, widzisz, dbam o wszystko i u mnie trzyma 3 lata, u Ciebie pada po kilku tygodniach.
Za takim budżetem to możesz jedynie dostać gówna Samsung albo Creative.
50zł to jest nic jak chcesz słuchawki kupić.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 10 lipca 2010 - 09:55

  • 0

#8 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 10:05

No płacenie 100 zł + przesyłka za słuchawki które były używane przez 2,5 roku to naprawdę rozsądna propozycja :happy:
  • 0

#9 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 10:19

Uzbieraj więcej kasy i kup sobie platrnocisa 367 to starczy na min 2 lata(tyle ja już je mam) - shit za 50 zł tym bardziej na usb to pewnie nic nie będziesz słyszał :) Chociaż na publikach często nie ma czasu na słuchanie :P
  • 0

asdasdas


#10 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lipca 2010 - 10:20

Za 100zł to już są HD 201 + zm-mic1, co jest pierwszą rozsądną propozycją.
Te samsungi są podobno jedne z najwygodniejszych w tej kategorii cenowej i mają bardzo dobrej jakości mikrofon.

EDIT: zapomniałbym dodać nie kupuj tych shitów za które nie dałbym więcej niż 50zł: Plantronic 367. :rolleyes:
specjaliści...

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 10 lipca 2010 - 10:23

  • 0
Dołączona grafika

#11 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 10:25

Diabo miałeś, grałeś? Ja na innych niż plantro dłużej niż 3h nie wysiedze bo się uszy nie mieszczą w innych słuchawkach(~100 zł) O_o. Poza tym wygłuszają praktycznie wszystko co się da z zewnątrz dzięki czemu się można skupić wyłącznie na grze.... Dobrze podbity bass na niezintegrowanej dźwiękówce genialnie wszystko słychać więc nie pierdziel mi tu kitu :P Nawet grając swego czasu po 16h nic mnie nie bolało na głowie ani uszy ani nic w tym rodzaju - u kumplach na creative, hd 201 właśnie itp ? Uszy, co chwila spadały jak tylko ruszyłem głową itp więc nie wiem co ty polecasz O_o Poza tym jak na słuchawki za 100 zł to do słuchania również muzyki nic lepszego nie ma chyba :P

@down to dziwne bo jakoś u mnie jakoś dzwięku jest lepsza niż na głośnikach za 250 zł creative 2.1 O_o
Może to wina audigy 4 ^^ Która z głośników 5.1 za 80 zł też zrobiła całkiem ciekawe monsturm :X

Użytkownik Juri edytował ten post 10 lipca 2010 - 10:43

  • 0

asdasdas


#12 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lipca 2010 - 10:35

Jakość dźwięku jest lepsza w HD 201 (według moich osobistych odczuć), które kosztują prawie 2 razy mniej. Są mniejsze i nie izolują całkowicie od otoczenia to prawda (są tego plusy i minusy, ale tutaj autor o tym nawet nie wspomniał). 
Co polecam? Post nr 4. 
  • 0
Dołączona grafika

#13 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 lipca 2010 - 11:08

Tak apropo tego, że przerwał kabelek. Ja jeden jedyny raz zahaczyłem o kabel od fatalitek i do tej pory mam wygięte jacki, a lapek to mi prawie wtedy spadł. Nadal normalnie działają - jedynie mikrofon mi gorzej działa teraz chyba.

Taka ogólna myśl - zawsze wszyscy będą polecać coś co sami mają jeżeli dla nich się to sprawdza, bądź zawala słuchawkami o niebotycznej cenie, których w życiu nie mieli na uszach i nie słyszeli jak odtwarzają dźwięk, chyba że w recenzjach na pclab, czy gdzieś indziej ;)
  • 0

#14 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 10 lipca 2010 - 11:17

Sorry, prawda taka, ze jesli chcesz kupowac sluchawki za 50zl to idz po prostu do media-marktu i kup cokolwiek, noł nejm nołnejmowi rowny. Natomiast jesli chcesz miec w miare porzadne sluchawki z dobra jakoscia dzwieku to dozbieraj te 50zl wiecej i zajrzyj do tego tematu: http://gamingcrew.pl...?showtopic=5884
ja zakupilem sluchawki Sennheisera HD201 i naprawde ekstra sie sprawuja, i nie tylko do grania, ale takze do sluchania muzyki, ogladania filmow. tylko trzeba pamietac ze nie maja one mikrofonu, ja kupilem na aukcji za 90zl z chyba najlepszym na rynku w tej cenie doczepianym mikrofonem zalmana i wszystko jest ok, a kabelki wytrzymale bo juz nie raz po nich przejezdzalem krzeslem komputerowym :P
  • 0

Dołączona grafika

#15 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 11:41

To tego zalmana calego sie osobno podlacza i osobno sluichawki czy jak ? Wiem sam o tym, ze zdecydowanie lepszej jakosci, wiekszy wybor sluchawek jest na jacki, ale po tej historyjce z tymi fatalitkami i tym, ze mega czesto odlaczam i wlaczam glosniki, bo mam 5.1 i by dzialaly sluchawki musze odlaczyc glosniki, taka zamiana na wejscia spowodowala wlasnie przerwanie kabelka. Fajne te Sennheisery xP czy maja bass jakis ? W fatalitkach jest fajny basik xD A jakie polecacie sluchawy pod USB do 100zl ?

P.S. Takze mozecie polecic sluchawki pod jacki z jackami "opakowanymi" w ten sliski plastyk. Nie z takimi przecieciami wlasnie, bo one to spowodowaly, sa przez to luzne i PO PROSTU c***OWE, a mam w glosnikach te sliskie jacki jak w tych sluchawkach: i nie ma szans by takei cos jak przerwanie kabelka mialo miejsce. Co sadzicie o tych plantronicsach ? Troche mnie podjaraly :D

http://www.allegro.p...fv.html#gallery

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 10 lipca 2010 - 11:50

  • 0

#16 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 11:46

Zalmana przyczepiasz na kabel od sluchawek.
  • 0

Dołączona grafika


#17 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lipca 2010 - 12:37

Podjarały Cię? No trudno, w końcu to twój wybór.
Ale teraz zamotałeś, zdecyduj się w końcu czy słuchawki mają być do 50zł czy 120?
  • 0
Dołączona grafika

#18 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 10 lipca 2010 - 12:39

Nie robmy drugiego takiego samego tematu, jesli chcesz sluchawki do 100-120 to masz temat z linka ktory ci podalem, poczytaj i bedziesz wiedzial, ewentualnie wypowiedz sie tam.
  • 0

Dołączona grafika

#19 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 01:50

Diabo ale te słuchawki naprawde złe nie są :)
  • 0

asdasdas


#20 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lipca 2010 - 02:37

Zacytuje mój cytat z poprzedniego tematu o słuchawkach :rolleyes:

Zjawisko powstawania słuchawek klasy “4gamers”
Szczerze, uważałem i nadal uważam że wszelkie Siberie, 5Hv2, czy też Fatal1ty są w mniejszym bądź większym stopniu przereklamowane, a polecane głównie na forach CS.. i co ciekawe, nie tylko ja mam właśnie takie zdanie na ten temat. Pojęcie słuchawek dla graczy powstało w celach czysto marketingowych – dobierając odpowiednie słuchawki stereo lub też z mikrofonem, uzyska się o wiele lepszy sprzęt. Gry nie stawiają przed słuchawkami w zasadzie żadnych większych wymagań. Jeśli więc słuchawki sprawdzają się bardzo dobrze w muzyce, głównie pod kątem separacji i rozmieszczania dźwięku, nie będą miały najmniejszego problemu z jakąkolwiek grą. Mic zawsze też można dokupić osobno co tylko pozornie jest kiepskim rozwiązaniem.

Tak samo można powiedzieć o słuchawkach 5.1. Ich dźwięk jest ekstremalnie sztuczny, ma się wrażenie że siedzi się w metalowym pudełku. Poza tym jest to sprzęt drogi i w cenie jaką trzeba za nie zapłacić można dostać już naprawdę niezłe słuchawki.

Z kolei argumentowanie że dane słuchawki dla graczy są dobre bo jakiś tam klan ich używa, jest po prostu niewyobrażalną pomyłką – taki fakt nigdy nie był, nie jest i nie będzie dowodem na to że konkretne słuchawki są dobre, do tego najczęściej są one przekazywane członkom ekip na zasadzie sponsoringu ze strony danej firmy.

Wielu graczy nie zdaje sobie więc sprawy z tego że znaczek “for gamers” jest tylko znaczkiem doklejanym przez producenta. Istnieje sporo możliwości wyboru ponad popularnymi Fatal1ty, SteelSeriesami, czy też wynalazkami 5.1 zbierającymi tyle samo pochwał co krytyki. Popularność nie bierze się jednakże stąd że jest to “dobry sprzęt”, tak samo niepopularność rozwiązań znanych producentów z tego że jest tym “złym”:


źródło: http://www.techfanat...auszne-do-gier/


Możecie olać to co staram się wam wytłumaczyć. Kupując słuchawki "dla graczy", "projektowane przez graczy" można posłuchać sobie jak fajnie (bo takiiii bas ma!) strzela AK, albo jakie fajne basy ma techno. Ale za podobną cenę, można mieć i wyregulowany bas i dobre pozycjonowanie, a także realistyczne i nie zniekształcone dźwięki basem.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 10 lipca 2010 - 02:39

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0