Skocz do zawartości


Zdjęcie

SteelSeries 5H v2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 10:10

Hej.

Posiadam słuchawki SteelSeries 5H v2 na sprzedaż. Zakupione zostały 31 grudnia 2007 i były używane przez 2 lata głównie do gry w counter-strike. Na początku tego roku ze względu, że wpadło mi trochę kasy kupiłem coś kosztowniejszego i lepszego od tych a co za tym idzie wylądowały one w szafie i leżą tak po dziś dzień. Słuchawki nie posiadają karty dźwiękowej USB 7.1, kupowałem bez karty, ponieważ posiadam własną kartę dźwiękową, brak jednej rzeczy - kartonu oryginalnego i gwarancji, sprawne oraz zadbane, brak wad ukrytych. W skład wchodzą słuchawki SteelSeries 5H v2 oraz kabel przedłużający.

Cena jaka mnie interesuję to 80PLN + 15PLN za przesyłkę czyli razem 95PLN (przesyłka zostanie ubezpieczona na kwotę 100PLN).
Wszystko zostało już zapakowane solidnie w karton tak, aby nie doszło do uszkodzenia podczas transportu.
Płatność przelewem na konto bankowe lub PayPal.

Jeżeli kogoś interesuję karta dźwiękowa USB 7.1, mogę dorzucić za 20PLN ową kartę, pochodzi ona od słuchawek wspomnianych wyżej SteelSeries Siberia v2.

Zamieszczam również trochę zdjęć z owych słuchawek:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 12 lipca 2010 - 10:23

  • 0

#2 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 lipca 2010 - 11:27

ale masz śmieszne palce
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#3 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 11:24

Na ostatnim i przedostatnim zdjęciu - niczym kutach :D

Niby wszystko fajnie, ale wątpię żeby ktoś kupił blisko trzyletnie słuchawki. Nawet jeśli stan wizualny nie posiada żadnych ukrytych wad, to z pewnością ich okres świetności technicznej już minął.
  • 0

#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 11:33

Temat można zamknąć, słuchawki zostały już sprzedane z kartą dźwiękową za 110PLN :)
A czy mają 2-3 lata czy są nowe to specyfikacje mają taką samą i oddają taki sam dźwięk, specyfikacja ich się nie zmienia poprzez lata użytkowania, to tak jakbyś chciał mi wmówić, że gdy kupisz 2GB ramu po roku masz już tylko 1GB bo drugi nie pracuje, jak zepsujesz to nie pracuje ofc. a o to ile będą chodzić jeszcze to zależy od Ciebie samego, czy będziesz o nie dbał czy będą Ci spadać z biurka po kilka razy dziennie.

PS. Blood, ja do Twojego pyska się nie przypierdalam a uwierz mi, że jest maraton uśmiechu, także zostaw wieśniactwo w szopie.

Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu.
  • 2

#5 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 12 lipca 2010 - 11:42

to zamykam, Blokers racji troche ma MIMO WSZYSTKO.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0