Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zestaw piłkarza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 12:21

Hej.

Posiadam na sprzedaż "zestaw piłkarza" w którego skład wchodzą: buty, ochraniacze, skarpety, pompka do piłki.
Wszystko zostało kupione 2 lata temu przez pomyłkę... W zasadzie to używane wszystko było tylko kilka razy i to 2 lata temu, gdyż uraz stopy spowodował, że byłem zmuszony przerwać grę na 8 miesięcy przez co zapał do piłki nożnej oraz zainteresowanie nią spadł do zera. Leżały w szafie przez te 2 lata i zdecydowałem, że nie mogą się tak marnować, być może komuś się przydadzą.

Cena jaka mnie satysfakcjonuje za to wszystko to 120PLN + 15PLN koszt przesyłki. Wszystko zostanie oczywiście ubezpieczone na taką kwotę, aby w razie zaginięcia towaru był zwrot kasy. Płatność przez PayPal lub wpłata na konto bankowe.
Nie rozdzielam wszystkiego co jest zawarte, sprzedaje w pakiecie, tzn. płacisz za buty, ja dorzucam całą resztę w gratisie, gdyż nie potrzebuję tego a Tobie może się to przydać, zrobisz z tym co zechcesz.

Stan wszystkiego jest idealny co zresztą możesz zauważyć na zdjęciach niżej, nie ma co się dziwić, gdyż używane było kilka razy jak wspomniałem wyżej.

Buty
Nike Mercurial Talaria II FG

Rozmiar: US=11, UK=10, EUR=45, CM=29

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Ochraniacze
Adidas F50 Lite

Rozmiar: L

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Skarpety
Nie napiszę, żeby skłamać, że jest to Nike lub Adidas. Są to zwykłe skarpety jak widzicie na obrazku.
Idealnie pasują do powyższych butów, mają miękką (pogrubioną) powierzchnię na stopę.

Rozmiar: 43-45

Dołączona grafika

Pompka
Nike ball pump 3

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Wszystko prezentuje się następująco
Dołączona grafika

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 12 lipca 2010 - 12:23

  • 0

#2 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 12:25

to pudelko z ostaniego zdjecia prezentuje sie ciekawie... ile bys za nie chcial?
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#3 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 12:27

Pudełko/karton jest za darmo, oczywiście bez zawartości. Jeżeli chodzi Ci o zawartość to napisałem w 1 poście.
  • 0

#4 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 lipca 2010 - 12:29

To ja taki karton poproszę. Przyda mi się, a skoro za darmo, to czemu nie.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#5 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 12:32

blood zdupczaj ja bylem pierwszy:X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#6 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 18 sierpnia 2010 - 11:09

Hej.

Aktualna cena całości to 100PLN + koszta przesyłki (10PLN), zdjęcia już nie działają a tematu edytować nie mogę dlatego zainteresowanych proszę o kontakt via PW po więcej info i aktualne zdjęcia.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0