Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Mapy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 08:04

Dopóki nie dodacie :>

Użytkownik krejzi edytował ten post 26 lipca 2010 - 08:05

  • 0

Dołączona grafika


#22 direct

direct

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 lipca 2010 - 08:12

O właśnie może zwykłego dusta dodać ?
  • 0

#23 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 08:13

Abras, jeżeli nie pasuje Ci te clan2fire czy tam ta druga wersja, to jak mozesz proponowac strike, skoro to jest 2x gorsza mapa ? :wacko:
Najlepiej to nic nie dodawajcie, bo znowu bedziemy grali na de_russka albo de_storm czy inne gówno.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 26 lipca 2010 - 08:13

  • 1

#24 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 lipca 2010 - 08:14

Jedyne co można dodać to de_clan_fire albo clan2_fire... Nie pamiętam która już kiedyś była, w każdym razie fajnie się grało.
  • 0

ws2xe1.jpg


#25 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 12:12

cpl_fire jest lepszy od clan2_fire.... na clan2_fire CT koxi wszystko jak dobrze się ustawi. Na cpl_fire większe szanse ma TT. cpl_strike dodać. A ten cs_747, militie itp to dowcip ? Jest office jedyna dobra mapa cs_, która się nadaje, możnaby dodać as_tundre i as_oilrig
  • 0

asdasdas


#26 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 27 lipca 2010 - 12:36

nie pij tyle palaczu;o

serwer pustoszeje przede wszystkim na tawernie, ale ja lubie ta mape i i tak jestem za zostawieniem jej :P

co bym wyrzucil? vertigo i prodigy. granie na tych mapach w tt to zazwyczaj męka. za to bardzo fajnie kosi sie fragi w ct :P
co bym dodal? cpl_strike! ta mapka jest naprawde fajna:) poza tym cpl_fire ale w wersji z takim przejsciem od tylu. Mam nadzieje ze nie jest to tylko moja bujna pijacka wyobraznia i naprawde istnieje taka wersja tej mapy z przejsciem zza drugiego bs'a (nie tego przy respie).
a wiem! jeszcze jedno! jakas mape as_ ! naprawde dobrze sie te mapki gra! chyba nawet granice raszu sa zrobione do tych dwoch najbardziej znanych.

poza tym tesknie troche za de_dust, ale wiem wiem, nie nadaje sie na tp blablablablablabla :X
  • 0

Dołączona grafika

#27 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 lipca 2010 - 10:28

A co powiecie na cs_italy :D? Stara dobra mapka, mozna grac na niej tp spokojnie :) Bloo dobrze prawi z prodigy i vertigo!
  • 0

#28 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 11:40

No i zrobił się kolejny bezsensowny temat, w którym każdy będzie prawił które mapy dodać, a które zabrać i jak zawsze nic z tego nie wyjdzie. Grajcie i nie narzekajcie - akurat vertigo jest jedna z lepszych niestandardowych mapek i dziwie sie, gdy czytam, że "vertigo do wywalenia, może damy mape as_ albo italy albo inny syf". Ja ze swojej strony zaproponowałem clan2fire (czy tam ta druga wersje z dodatkowymi korytarzami :happy: ) bo ta mapa była i fajnie się grało ze starą gwardią, jeszcze dumbass wtedy piszczał, potem 10 osób zażyczyło sobie zmiany na mape gorszą, gdzie statsiło się w ct i każdy zapomniał o tej pierwszej, lepszej bo wyrównanej wersji. Mapa strike to wielka pomyłka, była kiedyś na tawernie (nawet w tawerna movie stoper tam fragował) i serwer świecił pustkami. Zwykły dust to samo - fragowanie w ct. Co z tego, że terro zraszuje, skoro w tunelu będą dostawać na dwa baty, a dołem są jak w d*pie, bo ct bije z góry.
  • 0

#29 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 27 lipca 2010 - 12:25

dust? zwykły dust? jak chcecie pograć na ffa postatsić albo coś to serwer sobie kupcie, de_dust to jedna z gorszych mapek standardowych na Team Play! strike też słaba opcja..

clan2_fire dodać, fajna :) da się rade no chyba że stado botów biega. A na de_prodigy i de_vertigo nauczcie się grać!


co do zwierzaka - italy dobra mapka ale CT za leniwi do hostów będą..


@ co do bodzia - rablerablerablerablerablerablerablerable :D

Użytkownik Amciek edytował ten post 27 lipca 2010 - 12:26

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#30 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 27 lipca 2010 - 12:30

dokladnie. dawac clan2_fire( czy tam cpl_fire) za azteca i jazda. cpl_strike jest zbyt maly. z jednego bsa widac przejscie na drugiego, i pozostaje tylko jedno przejscie... jest to mapa moze dobra, ale na mniejsza ilosc osob, a nie na 18 osobowa grupe holoty;D
  • 0

#31 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 01 października 2010 - 03:51

Mi się marzy kiedyś ujrzeć w MC mapę as_orlig. ;b Tak rzadko ta mapa i w ogóle ten tryb jest grany, a dodanie orliga, to z pewnością nowatorskie zagranie.
  • 0

#32 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 07:46

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Zamykwam, by uniknąć necropostów.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0