Skocz do zawartości


Zdjęcie

ESL Wire na Windows 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 30 lipca 2010 - 02:57

do robienia srcreenshotow sluzy komenda: snapshot. zbinduj ja sobie na jakis klawisz i robisz screenshoty, ale tylko w grze. jak chcesz zrobic zdjecie statusu lub interpa, to po prostu wpisujesz "snapshot" w konsoli... wszystkie sreenshoty zrobione tym sposobem zapisuja sie w folderze gry i maja rozszerzenie bmp.

mi tam nic nie blokuje...Ty masz jakis dziwny ten system chyba.

Użytkownik n1un1o edytował ten post 30 lipca 2010 - 02:58

  • 0

#22 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 03:40

Mam ustawione bindem na F10 i mi wlasnie blokuje ze nie robi w ogole screenow. A jak bez aeq na publiku robi :O
  • 0

#23 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 31 lipca 2010 - 12:44

Sciagnalem program uoso i robi screeny Printem, ale co z tego skoro gdy dziala aeq mam czarny obraz na nich, no ja pier**le co za szajs. O co chodzi ? Helpka :c; ;c :c
  • 0

#24 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 31 lipca 2010 - 02:34

p***** ESL, zostań pielęgniarką.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#25 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 31 lipca 2010 - 03:42

Niestety nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedz :D Ogolnie to mam w d*pie to ESL, ale chce pograc i potem przejsc na premium i grac z normalnymi ludzmi, a nie tymi napinaczami co tam graja na darmowych i szukaja byle czego tylko dostac free wina -.- A potem takie cos jak ss-y musza byc ON, poza tym chce zamowic wlasny serwer, a zazwyczaj, a raczej caly czas gospodarz robi all ss'y tak wiec help aktualny :c
  • 0

#26 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 31 lipca 2010 - 03:44

Co ci to da ze przejdziesz na premium? Jakis lepszych ogarow przez to premium znajdziesz?; o
  • 1

Dołączona grafika


#27 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 31 lipca 2010 - 04:03

Niestety nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedz :D Ogolnie to mam w d*pie to ESL, ale chce pograc i potem przejsc na premium i grac z normalnymi ludzmi, a nie tymi napinaczami co tam graja na darmowych i szukaja byle czego tylko dostac free wina -.- A potem takie cos jak ss-y musza byc ON, poza tym chce zamowic wlasny serwer, a zazwyczaj, a raczej caly czas gospodarz robi all ss'y tak wiec help aktualny :c



oO. koles, Ty sam sobie przeczysz...idz moze do psychologa, albo lepiej psychiatry. w d*pie masz ESL ale chcesz w nim grac... po drugie myslisz, ze z premium bedziesz gral z lepszymi graczami? buahahha. najpierw rozwiaz swoj problem ze screenshotami, bo o ile wiem, to gracze premium tez musza wrzucac zdjecia. moze najpierw przeczytaj regulamin ESLa, a potem graj. i kup sobie trustplayera, wtedy bedziesz jeszcze "lepsiejszy"
  • 0

#28 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 31 lipca 2010 - 05:20

Widze, ze standardowa napinka jak to zawsze bywa w moich tematach - 0 pomocy, 100% nabijania postow ! Czas sie przeniesc gdzie indziej, bo jedyne w czym tutaj uzyskalem pomoc i normalne odpowiedz to temat o sprzecie od *Diabolicue, a reszta to bez komentarza. Pozdrawiam i temat klouzt albo smietnik.

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 31 lipca 2010 - 05:21

  • 0

#29 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 31 lipca 2010 - 06:07

no wybacz koles, ale dalismy Ci swoje rady, ktore nam pomogly. ja nie wiem jaki masz syf u siebie na kompie, czy poprawnie zainstalowales esl wire, czy nie masz wlaczonych jakis blokad, firewalli, czy masz legalnego windowsa itp. wiem tylko tyle, ze Ci nie robi screenshotow... nie potrafie wrozyc i powiedziec jak to naprawic.
a co do napinki, to sam ja sprowokowales swoim postem... zreszta offtopowym, ktory mozna takze uznac za nabijanie.

co do tematu sprobuj jeszcze nadac wysoki priorytet aeq(czy tam wire). uruchom tez csa w oknie i sprawdz czy Ci tam robi dobrze screenshoty. bo to, ze robi czarne zdjecia w aeq, to jeszcze uwierze, ale, ze print screenem tez robi czarne to juz nie...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0