Skocz do zawartości


Zdjęcie

16bit na serwerze - dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 22 sierpnia 2010 - 01:18

dokladnie. dlaczego ktos kto ma slabszego kompa ma miec lepiej i ma widziec przez smoke'a? to juz naprawde nie jest taka droga sprawa zeby miec kompa na ktorym bedzie sie mialo wystarczajaca ilosc fpsow do grania w 32 bitach..
  • 0

Dołączona grafika

#2 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 sierpnia 2010 - 01:58

Tak apropo tematu - http://gamingcrew.pl...indpost&p=21642

7-30 dni

- 16 bit
- celownik no zomm

Więc pytanie co z tym robimy? Co prawda nie ma tego w ogólnym regulaminie TP, ale jest w innym temacie - nie ładnie jest grać na 16 bitach (bynajmniej ja wolałbym mieć te 30-40fps na 32 bitach niż 60fps na 16 bitach, gdzie gra nie daje takiej radości).
Jeżeli nic nie robimy z gorącymi szesnastkami to będzie trzeba edytować temat z podmiankami ;)
  • 0

#3 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 02:02

Tak apropo tematu - http://gamingcrew.pl...indpost&p=21642

Więc pytanie co z tym robimy? Co prawda nie ma tego w ogólnym regulaminie TP, ale jest w innym temacie - nie ładnie jest grać na 16 bitach (bynajmniej ja wolałbym mieć te 30-40fps na 32 bitach niż 60fps na 16 bitach, gdzie gra nie daje takiej radości).
Jeżeli nic nie robimy z gorącymi szesnastkami to będzie trzeba edytować temat z podmiankami ;)


Polowa serwa cisnie na 16stkach :P
  • 0

#4 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 22 sierpnia 2010 - 02:03

no co, proste. Banować. To nie nasza działka żeby się tłumaczyć z 16, albo masz 32 i grasz albo bamboleo. Nie masz nie grasz. :) jakby to był '02 rok to można by myśleć w innych kategoriach.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#5 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 sierpnia 2010 - 02:05

Połowa serwera połową serwera, ale tu kolega sam się przyznał, a to są kary wobec graczy w przypadku złapania ich na używaniu danych podmianek/skryptów podczas screenowania danego gracza.

Użytkownik ShataN edytował ten post 22 sierpnia 2010 - 02:05

  • 0

#6 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 02:07

Tylko pamiętajcie, że esla z Tawerny nie zrobicie, to w koncu serwer publiczny. Wchodzi tu wielu graczy, którzy nie wiedzą, że c*** wie gdzie na forum zakopany był temat, że za 16 bitów jest ban (większość adminów nie było wtedy jeszcze na forum jak ten temat powstal :P). To samo z celownikiem do awp.
  • 0

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 sierpnia 2010 - 02:13

banować za to, że się przyznał to głupota, bo na publicach większość na 16 ciśnie - nic na to nie poradzicie. Nie udowodnicie też tego, a to, że koleś się przyznał to jego dobra wola, gdyby za to spotkała go kara to byłaby bardzo idiotyczna decyzja.
  • 0
Dołączona grafika

#8 Tsunami

Tsunami

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 02:51

Ad.1 - jest plugin, ktory po wejsciu na serwer robi Ci test na 32 bity .
Ad. 2 - jestem przeciwny dodadkowym pluginowym/obciaznikom dla serwera . Na tawernie wchodza dobre buly, wiec niech tak pozostanie :)
Ad.3 - 16 bit to jak juz kilka osob zauwazylo bardzo powszechne zjawisko na ffa. Walka z wiatrakami
  • 0

#9 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 22 sierpnia 2010 - 03:08

Hm. Ale trzeba sie na cos zdecydowac. Albo oficjalnie mowimy 'grajcie sobie na 16bit' i wtedy sam ustawiam sobie taka ilosc kolorow, albo to tepimy, niszczymy, co w sumie chyba jedynie da sie wytepic wprowadzajac plugin z testem wyboru bo chyba nic innego nie ma.
  • 0

Dołączona grafika

#10 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 sierpnia 2010 - 03:09

plugin ja proponowalem już i to jest dobre rozwiązanie... plaga 16stek powinna zostać wytępiona !
  • 0

#11 Tsunami

Tsunami

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 03:28

graliscie tyle na serwerze i dopoki sie ktos nie przyznal ze gra na 16 to nie bylo problemu . Szczerze powiedziawszy to baaardzo rzaaaadko ktos mnie bije na tawernie przez smoke wiec naprawde nie wiem po co dodatkowy plugin albo po co macie sobie 16 bit ustawiac, lubicie sie znizac do czyjegos poziomu?
Jak juz piszecie o ulatwianiu sobie gry i checi wytepienia tego, to ja proponuje jeszcze jako bonus wgranie pluginu, ktory niweluje ducka na skrolu - i to jest dopiero mysl, bo tawerna to prawdziwa plaga skrolowcow....
  • 0

#12 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 sierpnia 2010 - 03:35

Właściwie to jest sporo racji w tym co pisze Tsunami. Na pewno zdecydowanie więcej osób ma ducka na scrollu ( KTÓRY JEST ZABRONIONY W NAJWIĘKSZYCH LIGACH ), niż 16 bit, które co prawda również są zabronione.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#13 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 22 sierpnia 2010 - 03:44

EEEE...
1. Duck na scrollu na pewno mniej psuje (jesli w ogole psuje, ja uwazam ze to jakos bardzo nie robi, szczegolnie ze to samo da sie uzyskac bez scrolla jesli ma sie skilla) gre niz 16 bit kiedy np. na d2 z dlugiej na bsa nie mozna przeskoczyc przy potrojnym smoke'u bo jakas 16bitowa awka i tak Cie zdejmie
2. Przeszkadzalo mi to juz od dluzszego czasu, a ze w koncu poruszony zostal temat to stwierdzilem ze sie wypowiem
3. Ustawienie 16stki to juz w tym momencie nie jest ulatwienie sobie gry, to zrownanie szans. Ja chce zeby ta gra w koncu byla rowna. Rowne szanse dla wszystkich. Jak np. w moim kochanym Warcrafcie III, gdzie nie ma jak ulatwic sobie gry, chyba ze przy pomocy cheatow ktore jednak i tak sa dobrze blokowane.
4. Taki plugin chyba nie powinien jakos bardzo obciazyc servera. No chyba ze sie myle to poprawcie;o
  • 0

Dołączona grafika

#14 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 sierpnia 2010 - 03:56

Nie, nie ma mowy o lekcewazeniu graczy, ktorzy graja na tych 16 bitach . Nie bedziemy sie dostosowywac do nich. I co jeszcze ? Usuniemy granaty "smoki" z menu ?

"Zadymianie" mapy to część gry TP, ktorej poziomu juz bardziej nie mozemy obnizac na serwerze . Albo wprowadzimy ten test "na 32 bity " albo , jak to kiedys Amciek napisal, bedziemy screenowac kazdego na potege .

Użytkownik wodny edytował ten post 22 sierpnia 2010 - 03:58

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#15 Tsunami

Tsunami

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 03:57

16 bit nie widzi przez 2 smoke, jak widzi to juz ma podmienione modele czy cos tam zeby smoke byl zielony..
skrol na ducku to jest gorsze niz 16 bit bo co koles wylatuje a np. :
a) stoisz z awp i robi te podskoki to automatycznie wiekszosc osob mysli ze podskoczy a on jest, stoi i Cie kill....
B) kiedy skroluje ciezej go trafic, bania jest nisko i wysoko. Najczesciej sie chodzi juz z celownikiem na glowie, nie bede czekal az sie pojawi nazwa przeciwnika zeby pomyslec " a to ten co skrolowal... tididid zmieniam cel na korpus tidididi"

Jak sam zauwazyles normalne uzywanie jest trudniejsze do osiagniecia wiec wiekoszsc uzywa skrola . Skrola mozna takze szybciej uzywac niz przycisku . Skrolowac mozesz w kazdej sytuacji a smoke mozesz rzucic raz i zniknie po jakims czasie, wiec dla mnie osoby nie uzywajacej skrola i 16 bit, trudniej jest zabic osobe (obojetnie w jakiej sytuacji) skrolujaca..

Edit : a poza tym i tak zrobicie jak uwazacie, ja przedstawilem ze swojego punktu widzenia co jest gorsze i co bardziej przydaloby sie usunac . Precz z nowymi plugami chyba ze banie dalej bedzie sie dobrze sadzic... Komfort gry jest dla mnie wazniejszy niz jakis losowy koles co 15 map z 16 bitami.

Dlaczemu nie moglem edytowac ? :( sklejcie to jako jeden post. Please

Użytkownik will edytował ten post 22 sierpnia 2010 - 04:06

  • 0

#16 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 04:03

Ja mam ducka i jumpa na skrolu od x lat, gralem tak w hlc, esl i nikt nie miał do mnie o to pretensji a na publiku bendou mnje za to ganjac ? :wacko:

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 22 sierpnia 2010 - 04:04

  • 0

#17 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 sierpnia 2010 - 04:20

tsunami duck i skok na scrollu też mam od lat, przydatne bardzo do bhopa, po za tym ja nie miałem problemów nigdy z kimś kto duckuje bo nie jest problem owego zabić, po za tym awp wystarczy w klate albo brzuch walnąć i leży, po co head, a to że skoczy to jakoś nie widać bo idzie w dół potem w górę, a nie na odwrót... po za tym 16 bit bardziej denerwuje... ileż to razy nie widziałem nic przez smoke a dostawałem w pałe od 16 bitowca...
  • 0

#18 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 04:27

duck na scrollu jest dla lejmow z nsa i tyle.. koniec tematu

Użytkownik krejzi edytował ten post 22 sierpnia 2010 - 04:32

  • 0

Dołączona grafika


#19 kTm

kTm

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 04:31

może Ci co nie mogą mieć 32 bit to kupcie im nowe komputery i będzie git? mama kupiła komputer i połowa cwana :) zagraj sobie na 6 letnim kompie na 32 i zobaczysz co się dzieje jak wejdziesz w smoke.
  • 0

#20 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 22 sierpnia 2010 - 04:39

nie wiesz to nie kracz, co Ci do tego co kto ma i skąd. Mam dobry sprzęt bo sobie kupiłem, ale jeszcze dwa miesiące temu jechałem na złomie jakich mało A O DZIWO cisnął na 32 bitach normalnie.


Pierwszy komputer do odpalenia OpenGLa z 32bitami w CSie: Pentium III 700MHz, 256 RAMu, GeForce MX400 low profile bodaj 32MB pamięci własnej.... Proszę Cię, nie mów mi że komputer nie pociśnie na 32 bitach, to nie Crysis tylko HL1, lepiej wyłącz gg i inne programy żeby więcej mocy z proca wycisnąć a nie na łatwiznę iść i wrzucić 16. Skrinować i banować, zero litości
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0