Skocz do zawartości


Zdjęcie

16bit na serwerze - dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 sierpnia 2010 - 04:48

hack.dll tez mocno opoznia prace komputera
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#22 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 04:51

ja tam gram na zlomie i w 1 smołku mam 20 fps w 3 mam juz 7fps ale jakos gram na 32 bitach bo 16 bit psuje zabawe... bo czemu mam mieć łatwiej niz inni? po części rozumiem ludzi grajacych na 16 przy złych kompach bo to jest naprawde irytujace ale z drugiej strony, jest to oszustwo :sleep:

co do banowania... najpierw złap kogos w smolku, to nei takie proste :) i nawet jak ktos tego bana dostanie to co z tego jak i tak wroci na 16 bitach i znowu bedziesz sie na niego czail ze screenem? bezsens. jedynym wyjsciem byl by ten plugin sprawdzajacy bity ale najlepiej gdyby on dzialal na takiej zasadzie, ze to admin sam wybiera gracza, ktory ma przejsc ten test, przykladowo jak by byl podejrzany o 16 bit to zamiast opcji z napisem "screen" wciskał by klawisz z napiszem "test" :P bo jesli mialo by sie taki test robic na kazdej mapie to połowa graczy pojdzie w pizdu :sleep:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#23 Tsunami

Tsunami

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 05:01

zwierzak, nie obchodzi mnie gdzie masz jumpa bo sam mam na skrolu zeby robic bunnyhopa . Ameryki nie odkryles i pouczuac mnie nie musisz, bo nie gram od wczoraj i troche dluzej od ciebie . Nie pisz mi jak wyglada duck " po za tym ja nie miałem problemów nigdy z kimś kto duckuje bo nie jest problem owego zabić, po za tym awp wystarczy w klate albo brzuch walnąć i leży, po co head, a to że skoczy to jakoś nie widać bo idzie w dół potem w górę, a nie na odwrót... " tutaj sie klania czytanie ze zrozumieniem, nie lacz pkt a z pkt b ( pkt przedstawiaja 2 sytuacje, celowanie z awp i celowanie z normalnej broni ) , z awp nie celuje w glowe tylko w klate, pojedyncze nacisniecie ducka powoduje jakby podskok a nie calkowite kucniecie i powstanie - szybkie strzelanie z awp, typowanie punktu w ktory model przeciwnika sie pojawi i strzal. Jak tego nie zrozumiesz to juz nie wyjasnie ci tego :)


Mialem zakonczyc moje pisanie w tym temacie ostatnim postem ale post zwierzaka mnie dobil .


kTm nic trudnego isc do pracy i zarobic sobie na wlasny komputer. Wtedy nie bedziesz mial pretensji ze my to potrafimy a Ty nie .
  • 0

#24 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 05:26

Tez mialem niedawno jeszcze kompa 5 letniego, na ktorym fps wachalo sie od 40-50, przy 16bit w sg z 30-40 fps, a w 32bit 15-20, ale grałem na 32. Moim zdaniem administracja powinna jasno okreslic, czy trzeba grac na 32, czy mozna na 16stu, bo tez sobie z checia zmienie na te druga wartosc. No i najlepiej wgrac ten plugin, ktory by wymuszal 32 bity. Gdzies kiedys czytalem tez temat jak walcza na innych serwerach z sg, to na jakims serwie chyba byla podmiana z szarego dymu, na czarny przez, ktory nawet przy 16stu bitach nic nie bylo widac, ale nie wiem na ile to obciaza serwa i kompy graczy. ;P
  • 0

#25 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 22 sierpnia 2010 - 06:11

O ile się nie mylę, to przecież kiedyś na Tawernie panowały zasady takie jak w lidze esl, więc dlaczego teraz nie ma czegoś takiego? (chyba, że się mylę..)
  • 0


#26 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 07 marca 2011 - 08:31

zastanawiałem się nad pluginem, który sprawdza 32bity, znalazłem ten temat, przeczytałem go ale jakiejś konkretnej decyzji nie wywnioskowałem..............więc na czym stanęło? czy nie warto wprowadzić plugin sprawdzający test na 32bity. Z tego co pamiętam to test wystarczy wykonać jedynie przy wejściu na serwer, a nie co zmianę mapy
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#27 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 07 marca 2011 - 09:44

zastanawiałem się nad pluginem, który sprawdza 32bity, znalazłem ten temat, przeczytałem go ale jakiejś konkretnej decyzji nie wywnioskowałem..............więc na czym stanęło? czy nie warto wprowadzić plugin sprawdzający test na 32bity. Z tego co pamiętam to test wystarczy wykonać jedynie przy wejściu na serwer, a nie co zmianę mapy





Jestem jak najbardziej za(pluginem), dlaczego inni mają miec latwiej skoro polowa chce grac fair.

gralem na kilku serwach, ale raczej co zmiana mapki to byl test.

ale polecam cos z tym zrobic;)


  • 0

#28 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 07 marca 2011 - 01:13

http://forums.allied...ad.php?t=120633

rzeczywiście coś takiego przydałoby się bardziej niż amćkowe nagrywanie dema i robienie screena x]
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#29 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 07 marca 2011 - 01:41

super sprawa, myślę, że fajnie by było takie coś wrzucić, grałam ostatnio z tym testem i wcale co mapę nie trzeba było robić, poza tym ta wersja - ze pokazuje okienko - wybieramy kwadracik, drugie i osobno trzecie, jest duzo szybsza i wygodniejsza, niz jak wszystkie na raz pokazuje i się człowiek głowi które ma zapamiętać :unsure: także jestem za :)
  • 0

#30 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 13 marca 2011 - 08:52

wgrane :> problemy? zgłaszać tu
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#31 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 14 marca 2011 - 02:14

no fajnie, że ruszyło coś, chociaż dałeś ta trudniejsza wersje zwłaszcza dla graczy po spożyciu, dla których rozpoznanie i zapamiętanie aż trzech cyferek na raz, może być nie lada wyzwaniem B) bardziej zrozumiała i czytelna jest wersja, gdzie pokazuje jedno okienko - wybierasz numerek kwadracika, później znów pasek nowy, i znów się wybiera, etc... w każdym razie dla mnie i tak spoko, lepiej taka wersja niż żadna :)

Użytkownik bOOrczymOOcha :F edytował ten post 14 marca 2011 - 02:15

  • 0

#32 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 14 marca 2011 - 07:58

bez przesady nie jesteśmy dziećmi :) jak ktoś ma problemy z zapamiętaniem trzech cyfr to lepiej niech wyjdzie na dwór i się przewietrzy :) Test kiedy wybiera się pojedynczo za długo trwa
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#33 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 14 marca 2011 - 09:48

zawsze pod 9tką jest 'pokaz jeszcze raz okienka' jak zapamiętać nie możecie ;)
  • 0
Dołączona grafika

#34 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 14 marca 2011 - 11:05

no fajnie, że ruszyło coś, chociaż dałeś ta trudniejsza wersje zwłaszcza dla graczy po spożyciu, dla których rozpoznanie i zapamiętanie aż trzech cyferek na raz, może być nie lada wyzwaniem B) bardziej zrozumiała i czytelna jest wersja, gdzie pokazuje jedno okienko - wybierasz numerek kwadracika, później znów pasek nowy, i znów się wybiera, etc... w każdym razie dla mnie i tak spoko, lepiej taka wersja niż żadna :)

test na trzeźwość - piłeś? nie graj ^_^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#35 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 14 marca 2011 - 11:14

test na trzeźwość - piłeś? nie graj ^_^


no ok ok, w sumie racja, jak ktoś nie da rady go zrobić, powinien iść spać, po prostu pamiętam jak kiedyś płacze były, jak nie mogli testu wykonać i tak trochę litość brała :P
  • 0

#36 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 14 marca 2011 - 04:12

no ok ok, w sumie racja, jak ktoś nie da rady go zrobić, powinien iść spać, po prostu pamiętam jak kiedyś płacze były, jak nie mogli testu wykonać i tak trochę litość brała :P

Muszka znowu nie przesadzaj:D


jak nie wypije piwka, to trafic nie moge:P

po pijaku nie wolno jezdzic i do pracy chodzic:]

wiec tyle ograniczen wystarczy.

pozdrowionka


  • 0

#37 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 14 marca 2011 - 10:44

Amciek zrób tam w tym teście abcd , bo w1, w2 ,w3 kiepsko wyglada
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#38 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 02 kwietnia 2011 - 10:41

Jeden z graczy napisał mi, że podczas testu nie działa mu '7'. W sumie to pierwszy taki przypadek bo nikt więcej tego nie zgłaszał. Jakiś "jednoosobowy" problem?

@down Czytanie ze zrozumieniem zwierzak :)

podczas testu nie działa mu '7'


Użytkownik sk z3ro edytował ten post 02 kwietnia 2011 - 11:02

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#39 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 kwietnia 2011 - 11:00

niech sobie klawiaturę przeczyści lub kupi nową i wpłaci dychę na gc za wykrycie wadliwości sprzętu :)
  • 0

#40 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 kwietnia 2011 - 11:06

Niech daje retry aż mu wylosuje test bez 7. :smoke:
  • 0

ws2xe1.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0