Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

League of Legends


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 września 2010 - 10:47

Gra, która przez ostatnie miesiące rozwinęła się o ponad 300%. Hit ostatnich tygodni, przez co niestety serwery padają coraz częściej - League of Legends.


Jest to drużynowy RPG. Jak na razie Riot Games oddało użytkownikom tylko dwa tryby gry - 3v3 oraz 5v5. W przeciągu dwóch miesięcy mają dodać mapę 10v10. Do dyspozycji mamy dziesięciu bohaterów, którzy zmieniają się co około tydzień. Jest to tzw. rotacja postaci. Oczywiście jeśli któryś charakter się spodoba, można go wykupić za punkty, które dostaję się za rozegrane gry. Co ciekawe, tutaj każdą grę rozpoczyna się jakby z tego samego poziomu. Nie ma tak jak w WoW-ie czy RoM-ie, że nabijami poziomy i z każdą kolejną grą mamy przewagę nad rywalami. Tutaj możemy mieć nawet konto na 30 poziomie, natomiast każdy mecz rozpoczynamy bohaterem od pierwszego lvl. Dzięki temu szanse są bardzo wyrównane. Co więcej, twórcy gry kontrolują siłę wszystkich postaci. Charaktery są na tyle zrównoważone, żeby nie było sytuacji, że jedną postacią można wygrać 1v5 a drugą nawet jednego rywala się nie zabije. Gdy nowy bohater okazuje się za silny, autorzy od razu zmniejszają jego umiejętności. Gra jest niezwykle rozbudowana. Mógłbym tutaj opisać tą grę na kilka stron A4, ale to chyba nie ma sensu. Ja jestem nią zaszokowany. O ile normalnie nie przepadam za tego typu grami, tak ta pochłonęła mnie w pełni. Co ważniejsze - jest w pełni darmowa! Pobrać ją można stąd: DOWNLOAD. Proszę tylko pamiętać, żeby na dole zaznaczyć serwer Europejski! Ponieważ jak klikniecie download, ściągniecie wersję USA, która nie współgra z wersją EU ( czyt. gracze z USA i Europy grają na różnych serwerach i nie ma możliwości ich wspólnej gry ).

Galeria

Swoją drogą, jeśli ktoś ma już tę grę niech napisze tutaj swój nickname to możemy pograć razem. Ja się nazywam Turbo Warrior i obecnie gram morderczynią bohaterów (tzw. Assasin), Katariną :)

KAŻDY POWINIEN SPRÓBOWAĆ!

Użytkownik Blood edytował ten post 15 września 2010 - 10:49

  • 1

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#2 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 września 2010 - 10:54

Uprzedziłeś mnie. Miałem napisać właśnie o niej artykuł... :) Anyway, mój nick to Furai90 (jaki inny mógł być?).
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#3 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 września 2010 - 11:06

To jak chcesz to coś dodaj :D O tym hicie można pisać i pisać choć imo najlepiej sprawdzić na własnej skórze :D
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 września 2010 - 11:10

ja zdaje sie jestem owidiuszek;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 września 2010 - 11:53

Mała uwaga na początek - jeżeli Wam się gra tnie dosyć mocno to w opcjach gry najlepiej wyłączyć muzykę. Pomaga dużo - a i sama gra się szybciej wczytuje. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#6 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 września 2010 - 12:54

Jakby komuś nie działał downloader z jakiegoś niezrozumiałego powodu (tak jak Boćkowi) to macie tutaj alternatywny dl - Click! Jakby coś bylo nie tak to pisać. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#7 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 15 września 2010 - 01:43

ja jestme jak cos to omay7 ;d chetnie sie pobawie:D
  • 0

#8 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 września 2010 - 02:24

fajneee. moj nick: wodny
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#9 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 września 2010 - 02:46

Jakby co pamiętajcie - login != nick w grze. By dodać kogoś do friends musicie znać imię jego summonera.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#10 hebos

hebos

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Świętokrzyski

Napisano 15 września 2010 - 02:56

Login tak jak na forum czyli Hebos bez zadnych cyferek 
  • 0

#11 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 15 września 2010 - 03:02

omg, dłuższe te aktualizacje :O Mój nick taki jak na forum
  • 0

#12 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 września 2010 - 05:17

Hebos, a co ja wcześniej napisałem? Login z konta to nie to samo co nick w grze - jeżeli nie założysz summonera na koncie i nie dasz mu jakiegoś nicku to nie będę mógł Cię dodać, proste nie? :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#13 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 września 2010 - 08:44

Mój summoner się zwie: Diabolicue.
  • 0
Dołączona grafika

#14 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 września 2010 - 09:15

Dla osób, które zaczynają grę, polecam ten oto link : Buildy

Po prawej stronie macie wypisane wszystkie nazwy postaci, jakie są dostępne w LoL-u. Klikacie sobie np. Kayle i wyskakują Wam buildy postaci, poszeregowane według popularności.

Build to jest sposób w jaki gra się daną postacią. Każdy charakter ma swoje unikalne umiejętności oraz jest predysponowany do czegoś innego. Ja np. gram Assasinem, czyli na mój build składają się itemy, które dają mi Ability Pointy, dzięki czemu mam dużo dużo mocniejsze ataki. Jeśli ktoś gra postacią typu Tank, będzie musiał kupować stuff pod armora i healtha. Generalnie jak odpalacie sobie grę jakąś postacią, to radzę przed grą wejść na stronkę, odpalić najbardziej popularny build dla danego bohatera i poczytać co kupować, w jakiej kolejności oraz które skille brać na początku, a które później. Naprawdę bardzo przydatna rzecz na początku. Z czasem się już załapie co trzeba kupować, kiedy i kim i nie będzie to już potrzebne, ale według mnie na początku taka stronka jest koniecznością, żeby mieć jakieś większe szanse :) Dodam, że sam nadal korzystam z tej strony gdy gram kimś nowym :)

Użytkownik Blood edytował ten post 15 września 2010 - 09:15

  • 1

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#15 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 września 2010 - 09:37

A ja bym wolał sam do wszystkiego dojść na tenże przykład. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#16 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 września 2010 - 09:39

A po co koło na nowo odkrywać? :D Z resztą tam masz kilkadziesiąt biuldów, możesz sobie zrobić mieszankę, albo stworzyć swój własny.

Choć jak mówiłem, to jest dobra opcja dla osób zupełnie zielonych, które chcą jakoś sensownie zacząć i szybciej w to 'wejść'
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#17 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 września 2010 - 10:44

No jest tam sporo buildów, ale naprawdę dopóki nie wbijesz 20 lvlu summonera to nie ma co nawet tam zaglądać na tę stronę. No może po itemki i po skille w jakiej kolejności, bo sobie z runów i z masteries nie skorzystasz. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#18 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 września 2010 - 07:49

Blood Ty sobie kupiles w sklepie te Katarine? Czy jakos Ci sie odblokowala w czasie levelowania summonera?

Użytkownik wodny edytował ten post 16 września 2010 - 07:49

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#19 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 16 września 2010 - 10:12

Postacie kupuje się w sklepie za IP (Influence Points) - zdobywa się je grając w LoL. Są też RP (Riot Points) - te trzeba kupić za real money. Jedne i drugie służą do kupowania bohaterów, runów, skinów itp. w sklepie.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#20 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 września 2010 - 10:53

@wodny - Tak, ja kupiłem sobie tą Katarinę, ale ona jest teraz chyba dostępna w tym tygodniu.

A Furai nie do końca masz rację. Ja mam dopiero 11 lvl, a masteries już mi sporo dają. Mam zmniejszony cooldown ultimate, do 58 sec + jeden itemek w grze i mój ulti ma coola 32 sec :D A to jest miazga przy grze Assasinem. Co do run faktycznie, tutaj trzeba poczekać aż do 20 lvl, żeby kupować runy poziomu trzeciego, bo te z Tier 1 i 2 uja dają :S
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0