Skocz do zawartości


Zdjęcie

Netia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 18 września 2010 - 12:47

Witam, czy są osoby z tego forum, które posiadają internet w Netii ? a jeśli tak, to jak Wam się sprawuje, czy nie macie problemów technicznych, czy długo na aktywacje czekaliście?

P.S. Wiem, że sporo w google, ale jednak chciałbym usłyszeć opinie,komentarze od osób z tego forum. Dziękuje z góry i pozdrawiam.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 września 2010 - 01:09

Serdecznie nie polecam. Masa problemów, na serwis trzeba czekać niezliczone tygodnie, dodzwonić się do infolinii to cud, net bardzo często nawala i przede wszystkim są niesłowni ( nie raz zamiast 4mb dawali koło 3)
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#3 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 18 września 2010 - 01:12

Jako były pracownik i posiadacz internetu Netii nie polecam Ci go. Obsluga Klienta u nich leży i kwiczy. Podpiszą Ci umowę bez sprawdzenia czy jest dostępność u Ciebie i są zadowoleni...
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#4 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 18 września 2010 - 02:07

To już lepiej za NEO się rozglądać ?
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 ric0

ric0

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Wołomin

Napisano 18 września 2010 - 02:12

Ach panowie Wiec nie polecacie internetu w neti bo też mam zamiar zmienić niedługo internet.
  • 0

#6 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 18 września 2010 - 02:14

ja mam netie od 3 lat i teraz przedłużyłem o 1,5 roku , nie narzekam jak narazie ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#7 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 18 września 2010 - 02:15

Nie tak, że nie polecam - nawet fajne oferty mają. Ale jak macie coś do wyboru co nie jest związane w jakikolwiek sposób z TPSA (Netia niecały rok temu z nimi podpisała porozumienie) to bierzcie to. Mój przypadek był szczególny...ale też wiem, że nie jedyny, Może będziecie mieli założony net od Netii bez żadnych problemów.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#8 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 września 2010 - 03:21

Najlepiej jest samemu sprawdzić parametry i mając bardzo słabe nie pchać się w nic ponad 6-10mb/s.
A z Netia, tak jak z TP i pewnie innymi wiekszymi dostawcami, jak masz farta i trafi się prawdziwy specjalista, to powinno obyć się bezproblemowo.
  • 0
Dołączona grafika

#9 FiRu

FiRu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Sandomierz

Napisano 18 września 2010 - 09:45

to duzo zalezy jakie ma sie loncze telefoniczne czy stare czy nowe.Masz stare mozesz miec neta 4m a bedziesz mial 1m
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0