Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ekstraklasa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 01 listopada 2010 - 10:13

wypi***** bylo reakcją na zachowanie kibiców w sektorze gości, podczas wyjazdu karetki wszyscy klaskali, a ze buraki z krakowa akurat w tym momencie syf robili to sie tak nieszczęśliwe złożyło

btw wiem, bo byłem ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#22 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 01 listopada 2010 - 10:45

wypi***** bylo reakcją na zachowanie kibiców w sektorze gości, podczas wyjazdu karetki wszyscy klaskali, a ze buraki z krakowa akurat w tym momencie syf robili to sie tak nieszczęśliwe złożyło

btw wiem, bo byłem ;]


Hahah, no to widze obiektywna opinia.
  • 0

#23 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 listopada 2010 - 12:53

wszyscy klaskali, a reszta krzyczała wy***rdalaj taaaak Abras :) czasem nie musisz bronić ludzi, nie tylko jak to napisales 'buraki z Krakowa' chcialy starcia... Spójrz obiektywnie wreszcie na sytuacje człowieku.
  • 0
Dołączona grafika

#24 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 01 listopada 2010 - 01:05

on sie tylko chciał pochwalić, że tam był :sleep:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#25 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 listopada 2010 - 01:08

To ja żeby rozładować troszkę atmosferę wspomnę o dobrej grze Legii i szczęśliwym zwycięstwie, pokazali ducha walki jak z Lechem :)

btw byłem tam ;]
  • 0

#26 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 listopada 2010 - 01:09

3 mecze w sezonie pochodzi na najciekawsze spotkania i kibic ^^ :D
  • 0
Dołączona grafika

#27 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 01 listopada 2010 - 01:30

japa tam fikus :D

Byłem to chyba lepiej wiem na kogo i z jakiego powodu śpiewane było wy***rdalaj/wy***rdalać ( tylko i wyłącznie na zachowanie kibiców gości), garez o tym wspomniał więc do tego się odniosłem, a ze w TV w tym momencie pokazywali karetkę więc zostało to odebrane tak a nie inaczej.

a że dzicz z krakowa/wrocławia nie potrafiła sie zachować w momencie wyjazdu karetki ze stadionu i do tego dzicz z poznania tam doleciała, mijając jakże szczelną ochronę która praktycznie nic nie może ( smiech na sali) to doszło do jakiegoś lekkiego starcia , wkroczyły białe kaski no i skończyła się wielka "JATKA" na stadionie haha :D

Użytkownik abras edytował ten post 01 listopada 2010 - 01:36

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#28 fasi

fasi

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Ską…d:krk

Napisano 01 listopada 2010 - 01:30

Meczu nie ogladalem ale Wisła niezle sklepana to trzeba przyznać :(:(:(:(
  • 0

#29 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 01 listopada 2010 - 01:38

Gol Injacia > gol Bartczaka - bez dwóch zdań :D Widać, że z Lechem coś się zaczęło dziać :)

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 01 listopada 2010 - 01:41

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#30 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 listopada 2010 - 01:59

oO wywrotka do góry nogami widzę w naszej lidze, wszystkie zespoły zniżają się do poziomu zerowego yay !
  • 0

#31 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 listopada 2010 - 07:44

Nawet zwycięstwo 4:1 nie pomogło w zachowaniu posady trenera Lecha Poznań.

Out: Jacek Zieliński
In: Jose Maria Backero

Pytanie do Abrasa, czytałem trochę p[o necie kibice są podzieleni, a co Ty myślisz na ten temat ?
  • 0

#32 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 02 listopada 2010 - 10:15

Chciałem poczekać na oficjalne info ale zarząd ma to gdzieś i wszystkie znaki wskazuja niestety na to że to prawda.

Trener jest zwalnany:
1. po 2 efektownych wygranych 4:1
2. po przełamaniu kryzysu o czym mogą świadczyć te zwycięstwa
3. przed waznym meczem z Man City, w którym nie dzieje się najlepiej ostatnim czasem
4. w chamski sposób bez zadnej oficjalnej informacji, kibice dowiaduja sie o tym przez media
5. oficjalne oswiadczenie bedzie zamieszczone w jutrzejszym wydaniu magazynu "Kolejorz", co jest praktycznie niemożliwością ułożenia artykułu, wydrukowania calego nakładu i porozwożenia do punktów sprzedaży w kilka, badz kilkanascie godzin, a wiec decyzja musiala byc podjeta juz wczesniej

Owszem zmiana trenera jest potrzebna, ale nie w takim momencie i po tych 2 ostatnich meczach

Bakero? Ciekawe gdzie czytałeś ze "kibice" maja podzielone zdanie na ten temat. Na oficjalnym forum Lecha az wrze od niezadowolenia z Bakero jako trenera. Również opinia kibiców na ten temat została przedstawiona kilka razy podczas meczy z Wisłą - "Chcemy trenera , a nie żadnego Bakera"

Trener ktory nic nie osiagnął po za utrzymaniem Polonii w ekstraklasie, ma trenować Mistrza Polski? To są kpiny. Może i był dobrym piłkarzem , ale jako trener nic nie osiągnął. Przychodzi tutaj na próbe? , moze się sprawdzi? W sumie dla zarzadu wygodny , bo się nie postawi i nie bedzie żadał pieniędzy na transfery, a zarząd patrzy tylko czy im się w kasie zgadza i tylko mydli oczy kibicom.

Teraz jeszcze chcą zarobić troche kasy na magazynie "Kolejorz" i tam ma pojawić oświadczenie na ten temat. najlepsze że jeszcze przed chwilą tutaj pisało , że trenerem zostanie Bakero a teraz szybko informacja została zmieniona, co by sie za szybko nie wydało.

Zachowanie zarządu wobec Zielińskiego i kibiców jest skandaliczne. Jestem przekonany, że na którymś ze zbliżających się meczów kibice wyrażą swoje zdanie na ten temat.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#33 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 listopada 2010 - 11:48

nigdy za nim nie byłem i sympatią do JZ nie pałałem, ale ostatnimi czasy było widać powiew świeżości. Może przespał okres przygotowawczy, beznadziejna postawa z jakimiś Kazachami (?), dramatycznie wyglądali z Czechami i szansa na awans do LM, która była najbardziej realna od parunastu lat odpłynęła...

ostatnio zaczeli grać, z Wisłą super spotkanie, Stilic wraca do dyspozycji.. Szkoda, że stawia na Łotysza, a nie na Wichniarka, który ma umiejętności wg mnie o wiele większe od tego obcokrajowca, ale to temat zupełnie inny. Cóż... o 12 konferencja prasowa miałabyć z nowym trenerem.

Bakero? Wg mnie trener bardzo dobry, obronił przed spadkiem czerwoną latarnie, na 5 meczy w nowym sezonie miał bilans 3:1:1 jeśli dobrze pamiętam, drużyna była chyba w top3, a tu zwolnienie JW... Może dać radę.
  • 0
Dołączona grafika

#34 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 03:40

nigdy za nim nie byłem i sympatią do JZ nie pałałem, ale ostatnimi czasy było widać powiew świeżości. Może przespał okres przygotowawczy, beznadziejna postawa z jakimiś Kazachami (?), dramatycznie wyglądali z Czechami i szansa na awans do LM, która była najbardziej realna od parunastu lat odpłynęła...

ostatnio zaczeli grać, z Wisłą super spotkanie, Stilic wraca do dyspozycji.. Szkoda, że stawia na Łotysza, a nie na Wichniarka, który ma umiejętności wg mnie o wiele większe od tego obcokrajowca, ale to temat zupełnie inny. Cóż... o 12 konferencja prasowa miałabyć z nowym trenerem.

Bakero? Wg mnie trener bardzo dobry, obronił przed spadkiem czerwoną latarnie, na 5 meczy w nowym sezonie miał bilans 3:1:1 jeśli dobrze pamiętam, drużyna była chyba w top3, a tu zwolnienie JW... Może dać radę.


Bakero niby miał dobre wyniki, ale ja nie wiem jak można mieć słabe z takimi graczami jak są w Polonii, tak samo w tym Poznaniu coś tam wygra, ale ide o zakład że więcej czasu przesiedzi w barach upity albo w kasynie niż na obmyślaniu taktyki :)
  • 0

#35 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 04 listopada 2010 - 03:56

"Bakero niby miał dobre wyniki, ale ja nie wiem jak można mieć słabe z takimi graczami jak są w Polonii"

zapytaj Janasa
  • 0

#36 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 04:26

"Bakero niby miał dobre wyniki, ale ja nie wiem jak można mieć słabe z takimi graczami jak są w Polonii"

zapytaj Janasa


Niby o co? Na początku sezonu naprawde dużym wyczynem było nie wygrać z Legią czy Zagłebiem
  • 0

#37 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 04 listopada 2010 - 08:49

nie wierze w to co sie teraz dzieje na lechu
  • 0

#38 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 04 listopada 2010 - 09:09

to uwierz rapol :D, Poznańska lokomotywa wróciła na właściwe tory i się rozpędza :D Bakero wprowadził się dobrze do Lecha, bardzo dobre zmiany, zobaczymy , co będzie dalej ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#39 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 04 listopada 2010 - 09:11

jak sie mogl wprowadzic jak widzial 1 trening druzyny? przeciez to asystent sterowal dzis i sugerowal zmiany ;) tak czy tak dobrze, że wygrali!
  • 0
Dołączona grafika

#40 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 05 listopada 2010 - 10:01

Sukces Zielinskiego, a nie Bakero. Hiszpan miał farta, że został trenerem w momencie kiedy Lech wygrywa ze słynnym Manchesterem City i teraz jest w glorii i chwale... porazka

Użytkownik wodny edytował ten post 05 listopada 2010 - 10:03

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0