Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ankieta] Nowa mapa na TP?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Mapy Tawerny (47 użytkowników oddało głos)

Jaką nową mape zobaczył byś na Tawernie TP?

  1. de_dust (3 głosów [6.52%])

    Procent z głosów: 6.52%

  2. de_hell (22 głosów [47.83%])

    Procent z głosów: 47.83%

  3. Głosowano de_cpl_strike (16 głosów [34.78%])

    Procent z głosów: 34.78%

  4. de_inna (w poście poniżej podaj nazwe mapy) (3 głosów [6.52%])

    Procent z głosów: 6.52%

  5. nie dodawał bym nic. (2 głosów [4.35%])

    Procent z głosów: 4.35%

Głosuj

#1 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 września 2010 - 04:19

Chcieli byśmy urozmaicić jakoś MC serwera więc postanowiliśmy dać wam możliwość zadecydowania o tym czy dodajemy nową mapę/mapy na TP oraz, która z map ma trafić na serwer!

de_dust - mapa, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z bardziej znanych, choć czasami niechętnie granych map Counter-Strike 1.6
Dołączona grafika Załączony plik  Call-of-Duty-1-UO-Map-DE-Dust_1.jpg   267,01 KB   11 Ilość pobrań

de_hell - nowa mapa, która wygrała konkurs organizowany przez Arbalet Cup. Mapa znacząco przypominająca de_inferno, co powoduje, że gracze nie powinni mieć większych problemów z odnalezieniem bs'ów.
Recenzja mapy
Dołączona grafika

de_cpl_strike - świetna mapa, która już nie raz gościła na naszym serwerze (wyłącznie starsi gracze powinni pamiętać rozgrywki na niej na naszym serwerze)
Dołączona grafika Załączony plik  de_cpl_strike.jpg   104,5 KB   13 Ilość pobrań

Jeśli macie inne swoje propozycje, prosimy o dawanie ich w postach poniżej.
Prosimy o przemyślane oddawanie głosów a ankiecie!

Użytkownik will edytował ten post 25 września 2010 - 04:29

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#2 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 25 września 2010 - 04:30

Zdecydowanie de_cpl_strike, duzo sie gralo ta mape na 1.5 poza tym na 1.6 tez no i pamietam ja z tawerny jak jeszcze gral ee koza i ee banan ? chyba tak
  • 0
Dołączona grafika

#3 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 25 września 2010 - 04:42

Tyle, że cpl strike nigdzie się już nie gra. De_hell za to bedzie podstawową mapą taką jak d2 czy inf. Głos wiec na ta mapę.

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 25 września 2010 - 04:43

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#4 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 września 2010 - 04:43

de_hell ma bardziej interesujaca budowe, podobna do inferno i w ogarnieciu taka trudna nie jest. Bylby to powiew nowosci w naszym juz ogranym MC co by na pewno jakos urozmaicilo te rozgrywke.

Użytkownik wodny edytował ten post 25 września 2010 - 04:44

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#5 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 września 2010 - 04:57

de_dust statsy w ct, de_hell wtf ? cpl_strike chyba było i były...pustki. Jak już ja bym był za te clan2fire czy jak to sie nazywało z dodatkowymi tunelami na A.
  • 1

#6 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 25 września 2010 - 05:03

De_hell - nowa mapa wymyślona na potrzeby konkursu organizowanego przez Arbalet. Chodziły pogłoski, że ma być dodana też do esl, ale co, gdzie i kiedy tego nie wiem.
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#7 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 25 września 2010 - 05:13

De_clan fire to co bodziu mówił wyżej i hell, a tak wgl. ja bym te wszystkie mapy wrzucił :D powinno być sporo mapek granych, ciekawie by było
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 25 września 2010 - 05:18

De_dust mapa na non stima, na cpl strike będą pustki. De_hell za to może przyciągnąć ciekawą budową, nowością no i tym, że będzie podstawową mapą graną w ligach. 
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#9 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 25 września 2010 - 05:22

omfg hell to dodamy za 6 miesięcy jak się przyjmie... de_to_co_bodziu
  • 0

ws2xe1.jpg


#10 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 września 2010 - 06:57

Takie mapy jak vertigo czy prodigy tez sa nielubiane przez graczy. Jesli wyleci de_tawerna mozna by zastapic ja dwiema ciekawymi mapkami, zeby bardziej urozmaicic ten MC np: de_hell i clan2fire albo de_cpl_strike, na ktorej pamietam dobrze sie gralo.


omfg hell to dodamy za 6 miesięcy jak się przyjmie... de_to_co_bodziu


A czemu by nie sprawdzic u nas czy sie przyjmie? Wstawic de_hell w mapcykl na pare dni i w ten sposob sie przekonamy czy spodoba sie graczom czy nie?

Użytkownik wodny edytował ten post 25 września 2010 - 06:58

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#11 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 25 września 2010 - 07:12

de_hell swietnie wyglada, podobna do inferno wiec raczej wielu nia polubi
  • 0

#12 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 25 września 2010 - 07:13

Pewnie dużo graczy w ogóle nie wie, że jest nowa mapa "de_hell" i znowu będzie narzekanie co to za gówno. Nawet ciężko zagrać mixa z tą właśnie mapą -.- ja ogólnie wolałbym de_cpl_strike, ale można spróbować z de_hell.
  • 0


#13 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 września 2010 - 07:39

I to jest właśnie dziwne - na prodigy każdy narzeka a są gracze, tawerne lubimy a nie ma graczy :)
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, wasze wszystkie sondy w d*pie mamy ! Dlaczego ? Juz nie raz tak bylo, że 10 osob na forum zagłosowało a cały serwer płakał. Moim zdaniem wrzucanie gówien typu de hell niszczy tylko serwer. Mapy niestandardowe powinny być DOBRE i GRYWALNE - takie, że ludzie będa grali, a nie płakali i uciekali, ale widze, że kilka osób tego nie rozumie. Głosujcie i dodawajcie co chcecie tylko że skonczy sie jak zawsze - albo bedziecie grali sami albo mapa wypadnie. Wywalcie mape na której po prostu graczy nie ma, a nie taką której kilka osób na forum nie lubi i dodajcie taką, na której można pograć dobre Tp. Na 1 ogien sprobował bym clan2fire czy jak to tam sie zwie. Mapa miała czasami problemy z graczami, ale te rasze środkiem ze starą ekipą to była miazga i myśle, że jak gracze raz zatrybią o co chodzi to mapa sie utrzyma, a te wasze de storm de hell czy de russka (która tak UWIELBIALISCIE na tym forum i serwer stal pusty) czy inne gówna no to sorry wiecej placzu i krzykow jest zawsze anizeli grania.
Dodam jeszcze ze bylo tylu przeciwnikow np szato. Gdzie teraz sa ? Pisalismy ze mapa jest fajna i bedzie sie gralo bo ct i tt jest wyrownane i prosze jakos sie gra.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 25 września 2010 - 07:41

  • 0

#14 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 września 2010 - 08:27

I to jest właśnie dziwne - na prodigy każdy narzeka a są gracze, tawerne lubimy a nie ma graczy :)
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, wasze wszystkie sondy w d*pie mamy ! Dlaczego ? Juz nie raz tak bylo, że 10 osob na forum zagłosowało a cały serwer płakał. Moim zdaniem wrzucanie gówien typu de hell niszczy tylko serwer. Mapy niestandardowe powinny być DOBRE i GRYWALNE - takie, że ludzie będa grali, a nie płakali i uciekali, ale widze, że kilka osób tego nie rozumie. Głosujcie i dodawajcie co chcecie tylko że skonczy sie jak zawsze - albo bedziecie grali sami albo mapa wypadnie. Wywalcie mape na której po prostu graczy nie ma, a nie taką której kilka osób na forum nie lubi i dodajcie taką, na której można pograć dobre Tp. Na 1 ogien sprobował bym clan2fire czy jak to tam sie zwie. Mapa miała czasami problemy z graczami, ale te rasze środkiem ze starą ekipą to była miazga i myśle, że jak gracze raz zatrybią o co chodzi to mapa sie utrzyma, a te wasze de storm de hell czy de russka (która tak UWIELBIALISCIE na tym forum i serwer stal pusty) czy inne gówna no to sorry wiecej placzu i krzykow jest zawsze anizeli grania.
Dodam jeszcze ze bylo tylu przeciwnikow np szato. Gdzie teraz sa ? Pisalismy ze mapa jest fajna i bedzie sie gralo bo ct i tt jest wyrownane i prosze jakos sie gra.

jak nie będziemy próbować to będziemy grali ciągle jedno i to samo a to sie juz przejada naprawdę. Jak okaże się, że mapy, które wrzucimy po tej sondzie się nie sprawdzą to po prostu... USUNIEMY JE Z MC.całe 2 min roboty a spróbować zawsze można więc nie wiem po co takie komentarze.
I nikt nie powiedział, że nie będzie mapy, którą proponujesz ale niestety świat się nie kręci tylko wokół Ciebie i niestety 2 głosy z 22 nie zadecydują o tym, że od razu tę mapę wrzucimy na Twoje zawołanie ;]
zresztą za niedługo chcemy wprowadzić inny sposób wdrażania map do mc więc, każda propozycja, która zostanie poparta paroma głosami pojawi się na serwerze aby sprawdzić czy jest grywalna i czy jest sens dodania jej do dziennego MC.

I prosił bym o komentarze na poziomie bo tekst z morałem do takich raczej nie należy :sleep:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 września 2010 - 09:10

Nie napisałem, że MACIE ją wrzucać tylko ją zaproponowałem. To jest serwer TP więc mapa powinna być właśnie do takiej gry. Zresztą nie ma co się udzielać bo i tak wynik sondy będzie taki a nie inny. A co do komentarzy na poziomie - naprawdę will głupio to czytać akurat od Ciebie :happy:
  • 0

#16 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 25 września 2010 - 09:59

Zgadzam się z Bodziem, że mapa powinna być nie koniecznie najbardziej lubiana,ale grywalna przede wszystkim. de_clan2fire to dobra propozycja

ja jestem nawet za 3 mapkami, zagłosowałem na de_hell poniewaz chcialbym ja zobaczyc na serwerze i czy sie przyjmie, mapka wyglada ciekawie. Jestem najbardziej za de_clan2_fire , ale moim zdaniem mozna spokojnie dac jeszcze de_cpl_strike.
  • 0

#17 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 25 września 2010 - 10:20

jak nie będziemy próbować to będziemy grali ciągle jedno i to samo

ale o czym my dyskutujemy? o grze z 89 roku? nic nie zmieniac jest ok
  • 0

ws2xe1.jpg


#18 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 25 września 2010 - 11:05

jestem za wrzuceniem de_clan2fire;)
  • 0

#19 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 26 września 2010 - 07:27

de_clan2_fire i de_hell można by było wrzucić , pierwsza mapka świetna a druga mi się na taką zapowiada, gdyż nie miałem okazji ani razu grać jeszcze na niej :D
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#20 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 26 września 2010 - 09:53

de_hell, de_clan2fire i de_cpl_strike grałem często na tych mapach , nie są jednostronne dobrze rozegrane gra się dynamicznie takie mapy by sie przydały. Co do dd1 mapa zbytnio jednostronna dla ct (aztec też ale nie aż tak).
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0