Skocz do zawartości


Zdjęcie

[podanie na moderatora] - paczeK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 paczeK

paczeK

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 21 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 28 września 2010 - 10:57

1. Który dział/działy (max 3) chcę objąć?
2. Dlaczego ja?
3. Jakie mam plany w stosunku do działów, co chciałbym w nich zrobić, wykonać (opcjonalne aczkolwiek mile widziane)?



Ad.1

Chodzi mi o dział:

GamingCrew.pl -> GamingCrew -> Hobby -> Sport, Motoryzacja, Ekstremalne


A jeszcze dokładniej o sam temat dotyczący Primera Division. ;) Jednak nie wiem, czy istnieje taka możliwość, aby mod@temat, bo na przemowskim phpBB z tego co się orientuję - nie.


Ad.2

Jako, że mam uzupełniać po każdej kolejce informacje związane z ligą hiszpańską, wypadałoby, żebym mógł edytować posty, zwłaszcza, że główny post jest nienapisany przeze mnie. No chyba, że mam napisać osobny temat, w którym co tydzień zamieszczałbym nowy post (brak możliwości edycji postu po 3 minutach), co mija się z celem. ;p Jeszcze wchodzi w grę pisanie PW do Ramzi'ego co kolejkę spotkań z gotowym postem, żeby Ramzi mógł 'edytnąć' swój post... ;) Na modzie zależy mi tylko z tego względu. Jestem miły, bezkonfliktowy, koleżeński, no i skromny. :P Nie mam parcia na moda, dlatego mi rybka, czy go dostanę, czy nie, po prostu usprawniłoby to w pewnym stopniu moje działanie. ;) Nie będę nadużywał swoich funkcji, a gdyby zdarzyła mi się jakaś wtopa, zawsze można mi moderatora zabrać w kilka sekund. :)


Ad.3

Tak jak pisałem, chyba, w innym temacie, miałbym za zadanie aktualizować tabele, wyniki, nadchodzące spotkania, itd i tego się trzymajmy. Nie zamierzam, przynajmniej na razie, zbytnio się wychylać, aczkolwiek gdybym miał jakiś/jakieś większe plany, bądź propozycje, sugestie, to na pewno dam znać. ;)



Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem forum oraz regulaminem moderatora, jak również znane są mi obowiązki wynikające z mojej rangi zamieszczone odpowiednio w tematach:

regulamin - http://gamingcrew.pl...tion=boardrules
moderatorzy - http://gamingcrew.pl...?showtopic=6301
rangi - http://gamingcrew.pl...?showtopic=5436


Pozdrowił z Żubrem w dłoni. ; )
  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 października 2010 - 06:55

Jestes z nami bardzo krotko, jezeli jednak wezmie za Ciebie odpowiedzialnosc ktorys z glownych moderatorów dzialu sport to mozemy zaryzykowac.

Wiec zalezy to od nich
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 października 2010 - 07:00

Znaczy, niby obiecywał współprace, ale znikną i nic nie daje głosu, więc zamykaj i na nie jestem.
  • 0

#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 października 2010 - 07:01

Ale nawet dzis mi sie przypomnial na PW o tym temacie - wiec mysle ze mu zalezy - widocznie czekal na decyzje.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 października 2010 - 07:08

Ale to czemu, że tak powiem nie zajął się tym o czym mi obiecywał ten krótki przegląd kolejki ? Jakoś ja się z 4 wyrobiłem pato z serie a też, a on tylko pytał o moda ;x
  • 0

#6 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 października 2010 - 07:19

z poziomu serwera też na w porządku gościa się wydaje.
  • 0
Dołączona grafika

#7 paczeK

paczeK

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 21 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 03 października 2010 - 08:32

Jeżeli coś mogę dodać od siebie.

@Ramzi

Jako, że w pewnym stopniu zostałem zaatakowany, chciałbym pewną sprawę sprostować. Napisałeś mi w tamtym tygodniu w pw, że uzupełnisz jeszcze poprzednią kolejkę, cyt.:

To chodzi o to, żebyś robił dokładnie tak jak ja to robiłem ja jeszcze jutro uzupełnię wyniki tej kolejki


Napisano 26 września, w niedzielę. Nazajutrz w poniedziałek był ostatni mecz Malagi z Villareal, miałeś uzupełnić tą kolejkę, więc kulturalnie się pytam, co miałem uzupełnić od tamtego momentu, skoro dopiero następna kolejka była 2-3 października? Miałem dodać 'swoją' kolejkę? ;o


Z decyzją czekałem do ostatniego momentu. Dzisiaj ostatnie mecze tej kolejki w La Lidze, więc wieczorem/jutro miałbym już ja dodać aktualizację (swoją pierwszą), stąd też napisałem wiadomość do Owi'ego, aby podjął decyzję.



Powtórzę po raz kolejny - nie muszę dostawać tego moda! Chcę po prostu dodawać informacje o lidze hiszpańskiej na bieżąco. No chyba, że mam każdej niedzieli wysyłać PW do Ramziego z gotowym tekstem, aby zedytował swój post. Nie ma problemu, jednak imo mija się to z celem. Mogę także stworzyć swój temat 'Primera Division' i napisać w nim terminarz, tabelę, itepe, ok, także nie ma problemu, jednak z tego co wyczytałem w regulaminie forum i tym podobnych tematach, mam aż 3 minuty na edycję swojego postu. W takim układzie muszę znowu pisać pw do któregoś z modów z prośbą o edycję mojego postu i koło się zamyka.


Mam nadzieję, że wytłumaczyłem wszystko szczegółowo. ;)

No offence,
paczeK
  • 0

#8 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 października 2010 - 09:30

NIe uzupełniłem, bo czasu nie znalazłem tylko ona mi została. Ale miałeś zrobić taki jak gdyby przed kolejkowy "review", ale tego nie zrobiłeś, mi o to chodzi.
  • 0

#9 paczeK

paczeK

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 21 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 03 października 2010 - 09:40

Dobra, never mind, nie warto się kłócić o taką błahostkę. Zwykłe nieporozumienie i tyle. ;) Ja zrozumiałem inaczej, przecież nie robiłbym problemu, gdybym wiedział, że mam to zrobić. ; ]

Właśnie kończę oglądać spotkanie Realu, a właściwie pogrom Deportivo i jeśli będę na siłach, to jeszcze dzisiaj uzupełnię co trzeba. ;)

Peace.
  • 0

#10 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 października 2010 - 09:43

Dobra to możesz owi dać mu na sam sport jak tak można ;) na mój koszt.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0