Skocz do zawartości


Zdjęcie

CS movie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 25 października 2010 - 07:47

Czesc, po wielu bojach z sony vegasem, avi recomp, frapsem youtubem i uploadowaniem innych "rzeczy" stało się. Oto filmik d;

comment & rate jak ktos ma konto, no nie/ ;d

aha fraps dlatego, ze hlae i starmovie nie dalo sie, za slaby komp, sry ;/

http://www.sk-gaming...3518-CS_dreamy/

Użytkownik haaze edytował ten post 25 października 2010 - 07:48

  • 0

#2 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 października 2010 - 08:04

filmik fajny propsy za robotę mi się podoba, lecz na publiku to żadne bicie, nawet amciek czasami potrafi ;x
  • 0

#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 października 2010 - 08:18

intro to nawet hancock miał lepsze
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#4 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 25 października 2010 - 08:22

jakbyś miał problem z wyborem lepszych akcji to moje demka sobie poprzeglądaj i coś wybierzesz bankowo, bo ostatnio jestem K@R@T0ReQ.

Tak na serio - muzyka mam wrażenie z innych fragmovie - postaraj się narzucić jakiś swój własny dobór podkładu, przekaż klimat bliższy Tobie, a nie jechać na stereotypach. Estetyka całkiem całkiem, napisy końcowe troche rażą, ale poza tym wygląda pozytywnie ;)

gratz za prace i włożony trud ;)
  • 0
Dołączona grafika

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 października 2010 - 09:23

rażą to fragi niektóre ;] 3 zwykle kile z 2 głowami albo 2 standardowe skany bez hs nawet ;] na siłe brane akcje no i niektóre mapy takie, że chyba na ns grane. film rlly nie zachwyca, po minucie się nudzi bo ciągle jedno i to samo ;] jak na 1 film to mooooooże być ale rlly szału nje ma
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#6 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 25 października 2010 - 10:11

No naprawdę trochę monotonny jest Twój film, fragi też ogólnie nie są jakieś tam najlepsze. Lepiej się wstrzymać z produkcją fm i poczekać na naprawdę konkretne akcje, bo jak masz dobre akcje to film też inaczej wygląda i moim zdaniem trochę za jasno jest.
  • 0


#7 haaze

haaze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 26 października 2010 - 06:19

dzięki za komenty, teraz jeszcze napisze coś informacji, bo wtedy się spieszyłem...

Film został zrobiony teraz, bo prawdopodobnie 2010 jest moim ostatnim rokiem 'kariery' csowej (tak wiem ze i tak jestem ulou-- ;d) no i taki na pamiatke żeby był, co do publicow chyba nie wszystkie są z tp, no a wiekszosc dem i tak z tawernianego hltv, ktore tez mnie wnerwilo bo pisałem do (eee. amciek? amcieka? amćka? ;d) że pingowo sie zrobilo a mialem 2 takie troche mniej ulou skany no ale nic ;d

no a co do muzyki, to tylko outrowa byla w Alive , a ta we fragparcie czy jak to sie nazywa to taką dałem, bo czytałem jak MaCho mial robic tawerna movie vol ilestam i powiedzial ze do takiego pasuja piosenki takiego typu ;d a taka mi sie nawet podoba i chcialem jakos nawet MINIMALNIE zgrac.
dzieki.
  • 0

#8 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 26 października 2010 - 09:10

napisy wywal z początku, koniecznie... ;) dodaj efekty przy fragach bo masz tylko kontrast chyba zwiększony w całym filmiku, ogólnie do połowy fajnie się ogląda tylko ten początek.. to nie film z napisami :D
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#9 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 26 października 2010 - 10:13

Nie jest źle jak na pierwszy film, jest tyle rzeczy do poprawienia że aż nie będę pisał ale jak na pierwszy film jest naprawdę dobrze ;) Gdybyś miał zamiar rozwijać swoje umiejętności to po jakimś czasie coś by z tego wyszło :P
  • 0

#10 kuskill

kuskill

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 32 postów
  • Ską…d:Przysucha

Napisano 02 listopada 2010 - 02:30

bardzo słabe :( http://www.youtube.c...h?v=CTLjYqwZdl4
  • 0

#11 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 listopada 2010 - 04:43

sryy kuskilll ale to już jego mi się bardziej podoba, kogokolwiek jest te co dałeś...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0