Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[news]F.E.A.R. 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 31 października 2010 - 01:33

Mam dla Was istnie halloweenowy zwiastun kolejnej części serii gier F.E.A.R. Warner Bros. opublikowało nowy trailer produkcji, która straszy Nas od 2005 roku. Jednak zanim zaczniemy lać w portki ze strachu, prowadząc naszego bohatera przez ciemne korytarze i wysłuch.ując kazdego zgrzytu podłogi albo stukotu przedmiotów za Nami będziemy musieli jeszcze trochę poczekać gdyż premiera gry zapowiedziana jest dopiero na 22 marca. Gdyby wszystko poszło po myśli producentów, cieszylibyśmy sie rozgrywką już od 20 października. Przesunięcie daty wydania produkcji na świat twórcy niczym specjalnym nie uzasadnili przyjmijmy więc, że tradycyjnie chodziło o to, "by dopracować naszą grę, aby dostarczyć graczom jak najlepsze przeżycia".


S.T.R.A.S.Z.N.Y. trailer



Ostatecznie do sklepów powinna więc trafić produkcja ze wszech miar dopracowana. Trafi ona na PC, X360 i PS3.

Użytkownik wodny edytował ten post 31 października 2010 - 01:44

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#2 Gość_Milte_*

Gość_Milte_*
  • Guests

Napisano 29 grudnia 2010 - 06:39

 Siemka, jeśli chodzi o FEAR 3 to też mam coś do powiedzenia na temat owej gry. 

FEAR 3 to trzecia z kolei odsłona kultowej już serii FEAR ( mało kto już niestety pamięta ten sktót First  Encounter Assault Recon), to cykl gier akcji i elementami horroru. Alma( matka Point Manna i Paxtona Fettela), spodziewa się w 3 właśnie tytułowego 3 dziecka. Lecz co ciekawe w tej odsłonie wrogowie z 1 części staną ramie w rami, aby nie dopuścić do narodzenia 3 syna Almy. Nie chcą dopuścić do owego poczęcia z 1 prostego względu te dziecko ma być wcieleniem zła!




Pozdrawiam


  • 0

#3 Gość_eMKa_*

Gość_eMKa_*
  • Guests

Napisano 06 marca 2011 - 05:01

No to wiec. Gierka już po samych trilerach prezentuje się świetnie i mam nadzieje, że równie świetnie bedzie sie w nia gralo ;]. Słyszałem, że ma byc nawet w 3 wiecej krwi w krwi ;) ;) .Nie no sorry za ten żart. Ale gierka zapowiada sie znakomicie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0