Skocz do zawartości


Zdjęcie

psycho i inne bzdety zwiazane z hostingiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 stycznia 2011 - 02:05

jak czesc z was wie, czesc moze nie... moja milosc do naszego aktualnego hostingu skończyła się z dniem wczorajszym. Jako ze pokazali swoją profesjonalną stronę to ja im pokażę swoją tylną...


Nie bede sie rozpisywać ocb, z grubsza Panowie szukają durnia (1000zl rocznie to malo), a ja już w sumie zajęty jestem więc z randki nici.


W zwiazku z powyższym znow zabieram swoje grabki i po półtorej roku zabawy wszystko wskazuje na to ze opuszczam ten przybytek.
I teraz pytanie do was. Bede musiał to wszystko ciągnąc ze sobą. forum będzie wyłączone na dzień czy tam parę godzin dłużej i takie tam pierdoły, które w sumie powinny was mało obchodzić.
prawdopodobnie polece znow do US co moze (ale nie musi!!) spowodowac jakies tam lagi na amxbans, forum MOZE wolniej chodzic, ale szczerze mowiąc to juz nie jest priorytet. Poza tym zawsze mozna tu cos zakombinowac.


Rozchodzi sie o psycho. Ma zdaje się 500mb, Dam rade to przenieść, powstaje naczelne pytanie, którym mnie zawsze Tyro raczy - "po chuj"? Poza tym abstrahując od wyzerowania - nowy host - nowy cron, nowa konfiguracja.... Czy te psychostats jest komukolwiek potrzebne?


Aha, polecam dhosting.pl... maja wszystko "bolsze", zwłaszcza ego i ceny...I pomyslec ze duren namowilem wiele osob na skorzystanie z ich usług, a oni w takie gierki sobie pogrywają...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 stycznia 2011 - 02:27

No ja nic nie wiem na przykład, ale domyślam się że kolejny "hosting czegoś" daje "ciała" :P

W/g mnie psycho można wywalić; a jak się da to zostawić TYLKO statystki dotyczące czasu gry SIDa i mapy to chyba znacznie by odchudziło te 500mb - bez killów 1# czy #ostatniego bo to rzeczywiście może ukierunkować graczy z zapędami do FFA do grania FFA ;D
  • 0
Dołączona grafika

#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 stycznia 2011 - 02:30

niee bez kombinacji - albo jest albo nie ma, żadnych polówek czy cos...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 stycznia 2011 - 02:42

tak więc jak głosuję na wyrzuceniem psychostatsów.
  • 0
Dołączona grafika

#5 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 25 stycznia 2011 - 07:40

Wywalić psycho! Jak ktoś się podnieca cyferkami to niech pogra w jakiegoś menadżera piłkarskiego. Jak będzie potrzebny jakiś sid to mamy logi.

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 25 stycznia 2011 - 07:42

  • 0

ws2xe1.jpg


#6 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 25 stycznia 2011 - 09:36

Ja nie mam zbytnio za wiele do powiedzenia w tym temacie, bo nie grywam w CSa, ale i tak granie tylko dla statystyk mija się z celem. Mój głos jest za wywaleniem psycho.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#7 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 stycznia 2011 - 09:48

granie dla samych statów jest be, ale mozliwosc poogladania swoich postępów itp jest jak najbardziej dobra.

generalnie szkoda tez mi samej funkcji lgoowania sidow, czasu gry. psycho pozwolily nam w pierwszym okresie dzialania serwera na rozwiązanie wielu spraw, nawet takiej bzdurnej jak ta kwestia z Webberem.
Ciezko jest mi więc z takim narzędziem sie rozstac.

Są jakies alternatywy dla psycho? tak dla odmiany?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#8 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 25 stycznia 2011 - 09:51

Oczywiście że za wywaleniem jeżeli ma to w jaki kolwiek sposób przeszkadzac, to tym bardziej porządek z tym trzeba zrobic, a ci co kiedyś chcą startowac o admina muszą sie pilonwac stałego nicku i to tyle, po godziny w sumie są chyba trzymane, jeżeli komuś zależy o jestem na 1 miejscu jestem w pierwszej 10, to może niech pójdzie sobie na jakiś ułomny ffa serwer z milionami pluginów.
Hmm alternatywy w sumie godziny same by mogłyby byc ale czy jest jak, czy jest sens no tego to ja już nie wiem.

Użytkownik Bez!o edytował ten post 25 stycznia 2011 - 09:53

  • 0

#9 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 25 stycznia 2011 - 09:52

Ja jakoś jestem za pozostawieniem psycho, czasem się przydają.

A co do alternatywy to jakieś hlstats jest, czy coś takiego
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#10 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 25 stycznia 2011 - 10:04

Albo postawić na nowo, ta opcja chyba też jest brana pod uwagę? Głównie się rozchodzi, że przeniesienie wszystkiego, całą bazą danych stwarza problem, ale zainstalowanie tego na nowo dałoby radę, tak?

Użytkownik Furai edytował ten post 25 stycznia 2011 - 10:05

  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 stycznia 2011 - 10:08

generalnie wszystko stanowi problem gdyz jest kolejną robotą dla mnie w obliczu przeniesienia masy emaili, 10 domen, paru serwisów i 12 baz danych.

Dlatego psycho jest kolejną dokladką roboty i są 4 wyjscia

1. Przeniesc i kontynuowac naliczanie
2. Zainstalowac, liczyc od zera
3. Pomyslec o jakims innym sofcie
4. olac wsio


jest jeszcze opcja by zbierac tylko wybrane dane ale to nie zwalnia z koneicznosci skonfigurowania i postawienia wszystkiego, a do tego trzeba by bylo zorbic jakas modyfikacje tego co jest zeby naliczalo co chcemy
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 25 stycznia 2011 - 10:25

Jeżeli już są tak potrzebne to chyba najlepszym wyjściem by było postawienie od nowa i zmodyfikowac czy co tam trzeba zrobic aby naliczało tylko godziny. Napewno rozmiar po jakimś czasie będzie mniejszy a te można gdzieś tam zachowac na pamiątke :P
  • 0

#13 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 25 stycznia 2011 - 10:39

Psycho niepotrzebne :)
  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#14 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 25 stycznia 2011 - 10:55

skonfigurowac i zbierac tylko potrzebne rzeczy, SID, godziny gry, mapy na jakiej gral i kiedy
  • 0

#15 KONDI_X

KONDI_X

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 25 stycznia 2011 - 11:04

Jestem jak najbardziej za zostawieniem psycho. Dlaczego? Jest to jedna z rzeczy dla której lubię grać na tawernie bo zawsze mogę zobaczyć wszystkie swoje ważne statystki, takiej profesjonalnej rzeczy nie ma nawet na hltv.org. Na forum widziałem kilka tematów np. jak Predator i shatan przekomarzali się kto jest lepszy z Uzi :P zawsze z tego jakaś beka jest. Czasem lubie się pośmiać z Predatora że ma taki mały % hs np. z AK i że strzela po nogach, a on ze mnie że mam takie K:D :P Oczywiście zgadzam się z przedmówcami, że jeżeli ktoś chce grać dla typowego ranku to niech idzie na jakieś FFA gdzie może wpisać "/top15" ale tutaj nie chodzi o to tylko raczej o "fajną" rzecz gdzie można sprawdzić jak się lamiło danego dnia albo kto jest niekwestionowanym królem uzi czy "krowy" ; )

Wg mnie dwa wyjścia dla psycho:

1. Przeniesc i kontynuowac naliczanie

- jak były tak będą

2. Zainstalowac, liczyc od zera

- też dobrze zabawa od nowa i znowu Predator i Shatan będą walczyć o złote uzi : D a dzięki temu pewnie wpadnie kilka śmiesznych i ciekawych akcji do kolejnego filmu predatora :D
  • 0

#16 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 25 stycznia 2011 - 11:09

skonfigurowac i zbierac tylko potrzebne rzeczy, SID, godziny gry, mapy na jakiej gral i kiedy


Patrzyłem przed chwilą w ustawienia i tam naprawdę jest straszna bieda. Nie ma możliwości zbierania aż tak okrojonych statystyk.

Jestem jak najbardziej za zostawieniem psycho. Dlaczego? Jest to jedna z rzeczy dla której lubię grać na tawernie bo zawsze mogę zobaczyć wszystkie swoje ważne statystki, takiej profesjonalnej rzeczy nie ma nawet na hltv.org. Na forum widziałem kilka tematów np. jak Predator i shatan przekomarzali się kto jest lepszy z Uzi :P zawsze z tego jakaś beka jest. Czasem lubie się pośmiać z Predatora że ma taki mały % hs np. z AK i że strzela po nogach, a on ze mnie że mam takie K:D :P Oczywiście zgadzam się z przedmówcami, że jeżeli ktoś chce grać dla typowego ranku to niech idzie na jakieś FFA gdzie może wpisać "/top15" ale tutaj nie chodzi o to tylko raczej o "fajną" rzecz gdzie można sprawdzić jak się lamiło danego dnia albo kto jest niekwestionowanym królem uzi czy "krowy" ; )

Wg mnie dwa wyjścia dla psycho:

1. Przeniesc i kontynuowac naliczanie

- jak były tak będą

2. Zainstalowac, liczyc od zera

- też dobrze zabawa od nowa i znowu Predator i Shatan będą walczyć o złote uzi : D a dzięki temu pewnie wpadnie kilka śmiesznych i ciekawych akcji do kolejnego filmu predatora :D


ShataN już nie gra w CS albo sporadycznie tam zajrzy.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#17 KONDI_X

KONDI_X

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 25 stycznia 2011 - 11:14

ShataN już nie gra w CS albo sporadycznie tam zajrzy.


Akurat oni mi się nasunęli na myśl, ale idea o którą mi chodziło chyba znalazła swoje przesłanie, obojętne jaka broń, kto vs. kto nie ważne, chodzi o sam fakt ciekawej sprawy jaką są psycho na tawernie :)
  • 0

#18 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 stycznia 2011 - 11:23

niee bez kombinacji - albo jest albo nie ma, żadnych polówek czy cos...

skonfigurowac i zbierac tylko potrzebne rzeczy, SID, godziny gry, mapy na jakiej gral i kiedy

czytaj to co jest wyżej a nie na pałę odpowiadasz, potem wychodzi taki piękny mixplus


mój głos jest za wyrzuceniem.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#19 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 25 stycznia 2011 - 12:07

Psychostaty były najczęściej używane do sprawdzenia czasu gry na serwie osoby, która chciała dostać admina. Ktoś mógł mieć przegrane 200h ale za każdym razem grał z innym nickiem przez co i tak nikt go nie kojarzył, więc oprócz tego, że ta osoba gra dużo na serwie nie wiadomo o niej nic. Wielu jest takich co ma pełno godzin przegranych, ale którym psa bym nie dał wyprowadzić. Dodajcie w kryteriach ubiegania się o @ punkt, żeby osoba, która się stara o admina grała na jednym nicku i patrzcie na przegrane godziny na gametrackerze. Oprócz tego ci co grają będą mieli większą możliwość kojarzyć kandydata.

Jeśli psychostaty będą wyzerowane może być większe statszenie niż jest. Wiadomo, każdy zaczyna od 0 i każdy chce być w ranku jak najwyżej.

Możesz też ofi postawić hltv ale nie dawać do niego publicznego dostępu i jak coś będzie potrzebne to paź will lub giermek abras sprawdzą co trzeba.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#20 fasi

fasi

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Ską…d:krk

Napisano 25 stycznia 2011 - 12:14

Wywalić, ale przydało by sie coś do szukania graczy kiedy grali z jakim nickiem itp. poprostu dobrze skonfigurować.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0