Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy ze snem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 lutego 2011 - 05:04

Nie wiem czy Wy też macie tak jak ja problemy z zasypaniem. W zwykły dzień, muszę długo poleżeć by zasnąć. A jeżeli się czymś martwię (nawet taką głupotą jak egzamin na następny dzień) to już wtedy nie ma mowy o spaniu. Męczę się wtedy okrutnie. Jak już uda mi się zasnąć po jakiejś godzinie leżenia, to później i tak co chwilę się budzę. Też macie takie problemy ze snem? Może macie na to jakieś sposoby?
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#2 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 10 lutego 2011 - 05:11

raz na 4-5 dni RESET. Wstajesz jak wstaniesz, całą noc nie śpisz (kawa+filmy), kolejny dzień siedzisz normalnie uczelnia praca albo co tam robisz i idziesz spać o 23. Rano wstajesz wypoczęty i masz spokój na jakiś tydzień.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 lutego 2011 - 05:15

zdecydowanie, wczesniej to mialem jak nie cwiczylem. Teraz codziennie spompuje sie na silce/worku/pobiegam i jestem tak zmeczony ze nie mam sily i od razu zasypiam. to taka pozytywna okolicznosc do tego co uwielbiam robic.

Jak bylem inactive fizycznie to to samo co Ty... durne mysli nawiedzaly glowe jak bylem wypoczety i zasnac nie umialem przez 2 godziny nawet. Kiedys tez jedno piwko przed snem bardzo pomagalo, na zmulenie i sen idealnie ;]
  • 0
Dołączona grafika

#4 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 10 lutego 2011 - 05:17

Moja metoda: puszczasz sobie audiobooka i skupiasz się na nim, żeby zając myśli i nie myśleć o np egzaminie i po parunastu minutach śpisz. Najlepiej jakiś timer żeby był jak słuchasz, żebyś nie musiał sam wyłączać.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#5 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 lutego 2011 - 05:19

Chyba najlepszą opcją będzie ten wysiłek fizyczny. W końcu po coś ten drążek, ławeczkę i całą resztę trzymam w pokoju. :D
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#6 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 lutego 2011 - 05:23

nie leż w wyrze i nie myśl. nie możesz zasnąć, wstań połaź, ewentualnie wypij nerwosol, poczytaj książkę.
najgorsze to leżeć i się wku... że się nie śpi.


  • 0

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 lutego 2011 - 05:25

Chyba najlepszą opcją będzie ten wysiłek fizyczny. W końcu po coś ten drążek, ławeczkę i całą resztę trzymam w pokoju. :D



no ja musze jakies aeroby trzasnac obowiazkowo zeby sie zmeczyc mocno. bo sam drazek, laweczka - wysilek typowo silowy na mnie np nie dziala. Chyba, ze nie miales duuuuuuzo czasu kontaktu wlasnie z aktywnoscia to moze da rade. nawet durne 45 minut na rowerku robi swoje, chociaz wiadomo ze lepiej pobiegac z godzinke.
  • 0
Dołączona grafika

#8 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 10 lutego 2011 - 05:44

ja teraz już nie mam problemów z zaśnięciem nawet przed egzaminami czy czymś stresującym :P wcześniej to jak było lato, siadałem na rower i cisnąłem przed siebie, fajnie, chłodno, a po takim wysiłku się spało nieziemsko :D w późniejszym czasie jeszcze sposób, o którym wspominał Fikus, piwko na zmulenie i git ;]
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#9 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 05:44

Tez tak mam, noc przed egzaminem zasnac nie moge bo tylko mysle o tescie, czasem moge lezec nawet 2 godziny w lozku przewracajac sie z jednego boku na drugi. Probuje sobie narzucic wtedy jakis sen. W jaki sposob? A no zaczynam o czyms intensywnie myslec np budze sie na bezludnej wyspie i zaczynam zyc jak Robinson Crusoe :D :D. Inna moja metodą na zasypianie jest sluchanie "nieesi25"- Polka mieszkajace w Londynie. Kreci vlogi na temat kosmetykow, ubran porownuje dostepnosc i cene typowo kobiecego towaru w Anglii i Polsce. http://www.youtube.c...u/1/yy8erRr1ONQ Jak sobie Jej posłucham przez te 5 minut momentalnie trace poczucie fizycznego kontaktu z cialem i kieruje sie do lozka spac. To pewnie przez ten Jej akcent :D Chyba bede musial napisac do Niej pm z podziekowaniami za te wszystkie spokojne noce, ktore dzieki niej mialem. Innym sposobem jest czytanie ksiazek, czasopsim, byle nie gazet lub wysilek fizyczny przed snem. Pompeczki, przysiady, brzuszki, po takiej serii poczekac 5 minut i spowolnic tetno i wtedy spanie murowane

Użytkownik wodny edytował ten post 10 lutego 2011 - 05:46

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#10 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 lutego 2011 - 05:48

do robotyyy do jakiejs hurtowni.

20 palet cementu przerzucisz i bedziesz spac jak zabity... a i w kieszeni cos zabrzęczy
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#11 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 10 lutego 2011 - 06:02

Mam tak czasami, ale to zazwyczaj jak rostroje swój cykl wstawania a mianowicie jak do szkoły to 6:15 wstaje i tak do 23 i spać, a jak piatek to nawet do rana nie śpie i tylko 3-4 czasami i 6 rano ide spać i śpie do tej 15 i tak przez dwa dni i potem z niedzieli na poniedziałek czasami problem mam własnie to wtedy neospasmina`e łyknę i pomaga, ale to pare godzin przed samym snem trzeba, wycisza, uspokaja i pomaga w usypianiu, ja Ci mogę to polecić, ale i sam wysiłek też dobry sposób, jak masz pieska to z pieskiem pobiegać z godzinkę : ) dotlenisz sie i orzeźwisz, też dobrze działa na sen. Pozdrawiam!
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 lutego 2011 - 06:06

Właśnie nie bardzo mi się chce czymkolwiek faszerować. :) Jak na razie najbardziej mi się podoba pomysł z tym wysiłkiem fizycznym. Dawno przestałem regularnie ćwiczyć...biegać znowu zacznę pewnie teraz, bo się ociepla. :)

Użytkownik Furai edytował ten post 10 lutego 2011 - 08:36

  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#13 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 lutego 2011 - 07:52

A ja lajtowo zasypiam i co najlepsze - czesto mam swiadome sny B) Tzn czasami sie poprzewracam te 30 minut z boku na bok, no ale to chyba normalka.
  • 0

#14 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 lutego 2011 - 08:06

. Dawno przestałem regularni ćwiczyć...


strasznie dawno, chyba ze dwa mce ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#15 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 10 lutego 2011 - 08:41

Ale o tyle dobrze, że neospasmina jest na bazie ziółek :D Ale co kto lubi :) Ewentualnie meliska :)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#16 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 08:41

A ja lajtowo zasypiam i co najlepsze - czesto mam swiadome sny B) Tzn czasami sie poprzewracam te 30 minut z boku na bok, no ale to chyba normalka.


Zazdroszczę :/ Od pół roku co parę dni "próbuję" je mieć i były ze dwa. Fajna sprawa.
  • 0
Dołączona grafika

#17 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 lutego 2011 - 08:53

no jest pewne rozwiązanie jeszcze, jak walniesz chmure - momentalnie spać się zachce ;)
  • 0
Dołączona grafika

#18 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 09:14

no jest pewne rozwiązanie jeszcze, jak walniesz chmure - momentalnie spać się zachce ;)


No jakiś bacik solo, tak żeby mało tego było to zmuła z buta i idziesz spać, też dobre i praktykowane :D
  • 0
Dołączona grafika

#19 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 10 lutego 2011 - 09:19

hupnogen apap noc radio maryja :X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#20 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 10 lutego 2011 - 09:25

SPORT i jeszcze raz sport nie sluchaj ich z tymi piwami i kreceniem batow :D
To jest normalne ze jak jesz i nie pozytkujesz tej energi to organizm nie jest zmeczony, czasem trzeba sie czyms zajac procz komputera i konsoli. Ja staram sie byc aktywnym sportowo i nigdy nie mialem problemow.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0