Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Toxyk-czarnobyl_*

Gość_Toxyk-czarnobyl_*
  • Guests

Napisano 26 kwietnia 2011 - 08:22

Ja też właśnie uwielbiam styl Nikko Puhakki. Ale to co ma na sobie po mimo, że fajnie wygląda, to fajne nie jest. Jak dla mnie to powinien mieć ciągle zasłonięte te tatułaże. To jak dla mnie jest dziwne czcić kulturę aryjską!
  • 0

#22 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 26 kwietnia 2011 - 09:22

a jakby miał na czole swastyke to miałby w kasku walczyć?
  • 0
Dołączona grafika

#23 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 26 kwietnia 2011 - 07:27

Ja mam to w *OCENZUROWANO*, jakie ma Nikko Puhakka tatuaże. Ważne, żeby przyjechał na galę KSW, wszedł do ringu, dał mega dobrą walkę i to wszystko.

Użytkownik endo edytował ten post 26 kwietnia 2011 - 09:40
słowa....

  • 0


#24 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 02 listopada 2011 - 05:15

Gala KSW XVII juz pod koniec listopada w Atlas Arena w Łodzi. Dojdzie w niej do rewanżu Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem Thompsonem

Zapowiedź:


oraz oficjalny trailer:


Zapraszam do dyskusji na ten temat

Użytkownik abras edytował ten post 02 listopada 2011 - 05:17

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#25 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 02 listopada 2011 - 06:05

Jak dla mnie pudzian nigdy nie bedzie fighter'em. Mogl sobie zostac i trenowac to w czym byl dobry czyli koxowanie i silacze.to nie jest karate kid ze on dostanie trenera i bedzie walczyl. Nie potrafi walczyc ani w stojce ani w parterze. Jak przegra teraz, to moze zrozumi, ze to nie sport dla niego :D
  • 0

#26 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 02 listopada 2011 - 07:25

Walić Pudziana! To się ogląda dla Mameda :)
  • 0

#27 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 02 listopada 2011 - 09:56

Ja MMA zacząłęm oglądać ze względu na Pudziana, chociaz teraz pomału coraz bardziej się wkręcam w temat. Co do samego pudziana to jeśli poprawił kondycje i ciosy to powinien sobie z Thompsonem bez problemu poradzić. W tej przegranej walce już był w zdecydowanie lepszej kondycji niż na początku. Potrafił dwukrotnie wybronić się z pozycji leżącej, ale wraz z tymi jego szalenczymi atakami wykonczyło go to. Co do tej walki jestem raczej dobrej mysli i tym razem to Mariusz powinien być górą.

Co do zawodów strongman, to chyba musiał zrezygnować z tego z powodu kontuzji ręki.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#28 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 listopada 2011 - 09:24

wybiera się ktoś? Ja już mam bilety i spokojnie oczekuje na końcówkę listopada!!!

Mamed jak zwykle nie dostaje przeciwnika na poziomie, koleś po nieudanej próbie samobójczej, lekoman... Może czas najwyższy iść tropem rozwoju kariery, a nie wyciągania kasy od federacji KSW? Podejrzewam, że Strikeforce czy inne bardziej topowe federacje byłyby zainteresowane transferem 'Polaka'. Bijąc się z takimi przeciwnikami to jest krok wstecz..

Pudzian czyli totalny no bet. Może się wydarzyć wszystko... Podczas pierwszej walki miał na deskach rywala i co? i nie umiał go skończyć... Wstyd. Niby znów zrzuca wagę, niby ćwiczy wytrzymałość, ale czy to wystarczy? Z drugiej strony fakt, że Thompson zapowiedział koniec kariery po tej konfrontacji - czy to jest poważne? czy odpuści? Oby nie i znów spuścił bęcki Pudzianowi.


Mówicie najwięcej o walce, która będzie najsłabsza... Bardzo ciekawe starcia się szykują, najbardziej oczekuję na Kornika, który jest skazywany na pożarcie, a ja wcale nie byłbym taki pewny, że przegra...

Rewanż Janka? skoro jeden z najbardziej wszechstronnych zawodników MMA w Polsce to musi wyciągnąć wnioski z pierwszego starcia z Mudzinkiem. Idealnie Kameruńczyk dobrał taktyke do Błachowicza, takie walki jak tamta ogląda się najprzyjemniej!

Mówisz Materla, myślisz Kułak...? Niestety jeszcze nie tym razem!! Krzysiek leczy kontuzje, a szkoda. Dlaczego? Bo zwycięzca tego pojedynku stanąłby w szramki z Mamedem co byłoby prawdziwą ucztą. Na pewno 100x ciekawsza walka niż z obecnym rywalem.. Horwicha powinien spokojnie Cipao pyknąć, bo potencjał ma nieprawdopodobny.

Ostatnią walką, która równie mocno mnie interesuje jest Moks - Saidov. Tu już kuzyn Mameda będzie miał wysoko poprzeczkę postawioną, nie będzie kalkulacji i... i chyba przegra, wg mnie nie jest wcale jakimś świetnym fighterem i zapewne to się potwierdzi.
  • 0
Dołączona grafika

#29 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 03 listopada 2011 - 02:23

a ja sie zastanawialem dlaczego kornik nie gra w cs i tf2 :D a on do mma poszedl B)
  • 0

#30 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 listopada 2011 - 05:41

ta ja się ostatnio w ogóle śmiałem, że on w identyczny sposób ma tą ksywkę pisaną :P z odwróconym R i dużym K na końcu :D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#31 Lukasz.

Lukasz.

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 03 listopada 2011 - 05:45

ja oglądnę ze względu na Janka Błachowicza i Mameda oni według mnie coś kopią na polskiej scenie a pudziana można oglądać ale fajter z niego nie będzie
  • 0

#32 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 listopada 2011 - 11:06

ta ja się ostatnio w ogóle śmiałem, że on w identyczny sposób ma tą ksywkę pisaną :P z odwróconym R i dużym K na końcu :D



fan rocka, grał za młodu w zespole na basie bodajże ;) to wszystko wyjaśnia, jak zobaczyłem jego foto w wieku 14 lat z gitarką to nie mogłem wytryzmać, długie włosy etc :D
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0