Skocz do zawartości


Zdjęcie

Crysis 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 20 lutego 2011 - 11:55

CRYSIS 2

Dołączona grafika

Jak samo foto nowego Crysis-a pokazuje, historia przeniosła się z dżungli nieistniejących wysepek leżących na Morzu Południowochińskim do betonowego miasta... Nie byle jakiego, rodem z Hollywood-u, a mianowicie do Nowego Jorku. Choć jest też wzmianka o Londynie, Tokio czy Rio de Janeiro, być może i tam zawitamy. Minęły trzy lata od tego co działo się w pierwszej odsłonie Crysis-a; obcy zaatakowali ponownie. Wcielamy się w postać rzekomego następcy Nomad-a z jedynki o wdzięcznej nazwie Alcatraz. Kradniemy prototyp nowego nanoskafandra z siedziby Crynet-u i tu zaczyna się historia. Nie dość, że musimy walczyć z obcymi, którzy są ulepszeni i sprytniejsi niż Ci z poprzedniej części, to jesteśmy ścigani za kradzież wspomnianego 'nanosuta', który daje nam szerokie pole do popisu. Dzieli się on na dwa główne tryby: stealth i armor; każdy z nich dzieli się na dwa podtryby. Dodatkowo możemy upgradeować nasz kombinezon o różne usprawnienia. Jednym słowem gra zapowiada się świetnie.

Teraz troszkę o samej grze. Została stworzona na Cry Engine 3, co by nowe widoki i system reakcji był jeszcze ładniejszy i zbliżony do prawdziwego. Premiera jest planowana na marzec 2011, w Ameryce na 22, a w Europie na 25 marca. Gra zostanie wydana na trzy platformy: PC (wymagania: Pentium Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800GT lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP/Vista/7), Xbox 360, PS3 oraz w trzech wersjach: zwykłej, limitowanej oraz nano. Cena gry zależeć będzie od wersji i platformy. Na koniec jako podsumowanie daję filmik z multiplayera, uważam, że jest super :D



  • 2
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#2 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 20 lutego 2011 - 03:07

przyjemnie to wszystko wygląda:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#3 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 20 lutego 2011 - 03:47

Według podanych wymagań to i mi powinno ruszyć, z chęcią bym pociupał w to :D
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#4 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 20 lutego 2011 - 04:23

ojoj na moim lapku to jedynka by "ciężko miała". Jak zakupie nowego to na pewno przetestuje ta gre bo wyglada wysmienicie
  • 0

#5 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 marca 2011 - 01:59

jak ktoś chce pograć w multiplayerowe demo http://www.ea.com/crysis-2/1/demo
Serwery będą włączone do 13 marca.




  • 0
Dołączona grafika

#6 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 01 marca 2011 - 02:34

DZIĘKI! ściągam już, podzielę się wrażeniami :>
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#7 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 marca 2011 - 03:30

Tylko jest mały kłopot z założeniem konta, ja już z 30min czekam...
  • 0
Dołączona grafika

#8 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 01 marca 2011 - 03:54

ale konta w EA ogólnie czy jakieś dodatkowe w grze?
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#9 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 marca 2011 - 05:20

Dodatkowe w grze trzeba założyć. I nadal się nie da...

EDIT: poszło, teraz znaleźć pusty serw

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 01 marca 2011 - 05:27

  • 0
Dołączona grafika

#10 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 01 marca 2011 - 05:36

ja już od 20min ciskam, konto z miejsca poszło założyć (to dodatkowe) powiem tyle - REWELKA :)

ps. moja maszyna, full detale 1680x1050 i ani jednego zacięcia, zobaczymy jak będzie z pełną ;]

ps2. najlepiej szwabskie dedyki, sortuj wg liczby osób i zbieraj te gdzie jest po 10/12 najszybciej zacząć grę

Użytkownik Amciek edytował ten post 01 marca 2011 - 05:37

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#11 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 marca 2011 - 05:57

Bez szału, celowanie co najmniej dzikie. Jakby ścinało, albo akceleracja była. fps stabilny na poziomie 35-40 klatek na hardcore i ledwo parę więcej na advanced.
  • 0
Dołączona grafika

#12 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 maja 2011 - 11:15

Zagrałem, przeszedłem, jestem zachwycony ^_^ Pomimo tego, że mój lapek ledwo to pociągnął, bez ścin masakrycznych się nie obyło niestety, ale gra była tego warta. Normalnie gdybym w coś grał i mi chociaż delikatnie ścinało to gra zostałaby odinstalowana i basta. Tutaj dużo cierpliwości i minuty czekania aż się gra chociaż trochę odetnie bym mógł zabijać kosmitów :P Opłaciło się, gra jest masakryczna i bardzo mi się podoba. W drugą część nie grałem, tj: Crysis Warhead, ale w porównaniu do pierwszej odsłony Crysisa, ta miażdży. Każdemu komu ta gra pójdzie szczerze polecam. Teraz uzupełnię swój powyższy opis o to co jest faktycznie w grze. Wszystko dzieje się w Nowym Jorku, gra zaczyna się gdy płyniemy łodzią podwodną aż tu nagle *BOOM* i urywa się filmik. Potem budzimy się i widzimy Proroka z pierwszej części, który gdzieś przepadł :D Następnie jesteśmy przez niego ciągnięci, widzimy jego samobójstwo przed, którym oświadcza, że jesteśmy ostatnią nadzieją wszystkich... Tym sposobem gra się rozpoczyna. Jesteśmy Marine, który właśnie został ubrany w nanosuit. Bijemy na przemian ludzi i kosmitów latając to tu, to tam po Nowym Jorku, który wygląda imponująco. Twórcy zadbali też o szczegóły. Teraz o samym kombinezonie. Ma tryb maskowania i pełnego pancerza. Prędkość czy siła została rozwiązana w nieco inny sposób. Bronie trzymane przez nas w łapach możemy oczywiście modyfikować, nie każde, ale większość. Szczerze powiem, że moją ulubioną był CKM, po 'użyciu' go przy pomocy klawisza F, naciskamy klawisz V, który odczepia go z miejsca, w którym był i możemy z nim pomykać. Bardzo skuteczny na stworki, szczególnie te małe. Na większe trzeba marnować więcej kul. Małe padają w zależności od tego jak przycelujemy; od 1 do 3 pocisków. Stworki i stworki; nazywane są Cepidami :P Jest ich bodajże 5 rodzajów. Określę je własnym językiem: 1.małe, 2.małe z ulepszonym armorem i poziomem życia, 3. duże, które trzeba gnębić z dużego kalibru, bo mały na nie najzwyczajniej nie działa :P 4. pulsary- ogromne potworki 5. cepidy z maskowaniem. Ponadto nasz kombinezon możemy ulepszać, jak? Otóż, po zabiciu Cepidów zostaje po nich nanokatalizator. Zależenie od rodzaju zabitego kosmity dostajemy jakąś ilość nanokatalizatora. No i tak jak wcześniej wymieniłem rodzaje obcych, dostajemy za nie odpowiednio 100, 300, 500, 2000, 5000. Jeżeli uzbieramy odpowiednią ilość kupujemy takie ulepszenie, na które nas stać i które nam odpowiada. Więcej nie będę pisał, bo nikt potem tego nie przeczyta :D
Zatem jeszcze raz zachęcam każdego do zagrania, bo gra jest warta poświęcenia kilku godzin przed monitorem.
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#13 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 maja 2011 - 11:22

grałem, przeszedłem paręnaście misji i mi się znudziło. gra sama w sobie fajna, grafika świetna i takie tam. ale ja po prostu za takimi grami nie przepadam. kanteruwa > ol ^_^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0