Skocz do zawartości


Zdjęcie

[KONKURS] Logo GC


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
112 odpowiedzi w tym temacie

#1 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 lutego 2011 - 03:28

Do zrobienia w ramach konkursu jest logo naszej społecznośći.

Wymiary: 180X180
Termin: jakoś do przyszłego tygodnia

Logo ma zawierać napis GC, GamingCrew albo GamingCrew.pl
Żeby nie było przesadzone zbyt dużą ilością kolorów.

Każdy kto podejdzie do konkursu poważnie zostanie nagrodzony za swoją pracę,
a autor najlepszej pracy może otrzymać nawet 6 miesięczny slot na nasz serwer TP
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#2 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 24 lutego 2011 - 12:00

Do wyboru, do koloru

1.

Dołączona grafika
2.
Dołączona grafika
3.
Dołączona grafika
4.
Dołączona grafika
5.
Dołączona grafika
6.
Dołączona grafika
7.
Dołączona grafika
8.
Dołączona grafika
9.
Dołączona grafika
10.
Dołączona grafika
11.
Dołączona grafika
12.
Dołączona grafika
13.
Dołączona grafika
14.
Dołączona grafika
15.
Dołączona grafika


16.
Dołączona grafika
17.
Dołączona grafika
18.
Dołączona grafika
19.
Dołączona grafika
20.
Dołączona grafika
21.
Dołączona grafika
22.
Dołączona grafika
23.
Dołączona grafika
24.
Dołączona grafika
25.
Dołączona grafika
26.
Dołączona grafika
27.
Dołączona grafika
28.

Dołączona grafika
29.
Dołączona grafika
30.
Dołączona grafika
31.

http://images38.fotosik.pl/650/def8556c2187917a.png
32.
http://images49.fotosik.pl/657/59186815e0248e14.png

PS: w jednym poście się nie zmieściło. Wymiary obrazków mogą nie spełniać wymogów, jak będzie podjęta decyzja jakie logo wybieracie (o ile wybierzecie z moich) to wyskaluje jak potrzeba.
  • 2
Dołączona grafika www.hattrick.org

#3 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 lutego 2011 - 12:02

numer 19

Czy odwróciłbyś kolory i dodał zamiast pajęczaka białego orzełka w koronie? ;]


bardzo ciekawe prace

Użytkownik wodny edytował ten post 24 lutego 2011 - 12:02

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#4 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 lutego 2011 - 12:04

edit :D

chcielibyśmy z Toba porozmawiać na priv, zostaw jakiś swój numer kontaktowy tutaj albo w PW

dobre prace

Użytkownik will edytował ten post 24 lutego 2011 - 12:09

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#5 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 lutego 2011 - 12:08

5 ale inne kolory, 12, 15,17
20 zarąbista koncepcja ale inna kolorystyka!

Generalnie bardzo dużo ładnych prac, gj :)
Edit:
31 rox !

Oczywiście czekamy na inne prace również im więcej tym lepiej, każdy ma szanse :)

Użytkownik Zwierzak edytował ten post 24 lutego 2011 - 12:14

  • 0

#6 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 24 lutego 2011 - 01:10

To wszystko sam robiłeś czy to gotowe szablony? 31 najlepsze, tylko jak będzie gdzieś jako miniatura to tych karabinów w ogóle nie będzie widać.
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#7 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 24 lutego 2011 - 01:28

To wszystko sam robiłeś czy to gotowe szablony? 31 najlepsze, tylko jak będzie gdzieś jako miniatura to tych karabinów w ogóle nie będzie widać.

Niektóre sam, ale większość to przeróbki szablonów. Jeżeli chodzi o nr 31,32 to mogę wysłać większy rozmiar, te są takie jak chciał abras.
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 lutego 2011 - 06:19

Ych no wiercilem sie godzine wokół tego tematu. probowalem sie ugryźć w język ale no nie da rady...

Pomijam wszelkie aspekty typograficzne - co to jest logo, ze logo powinno sie dac wydrukowac, ze powinno wygladac dobrze w czerni i bieli, jak i w kolorze - to to tam ryba - nie wymagajmy az takich rzeczy - olac
Pomijam to że wiekszosc logosow nie ma nic wspolnego z naszymi kolorami - nie mamy swoich kolorow, nie bylo nic o tym napisane - olac


Ale BŁAGAM:
- logo nie może i nie powinno być z szablonu. Jeżeli to pokażemy gdzieś, a sie okaze ze to szablony z "Lego - Porysuj z Nami" to na forach będziemy KRÓLAMI.
- jak już przy Królach jesteśmy to logo organizacji, społeczności powinno mieć coś z nią związanego, prawda?
(?) Koronom
(??) Koniom
(???) SERCOM (te cudo z 29 zlepia sie i wyglada jak serce)???
(????) PAJĄKOM????
Mówimy stanowcze NIE

Juz nam robili loga z Larą Croft...



Jezeli mamy to logo wstawiac gdziekolwiek to powinno byc
a) zrobione dla nas (nie z szablonu),
B) związane z nami - czyli gramy, strzelankami.

Abras zaproponowal za to 6miesieczny slot - a wiec równowartość 60zl -mysle ze za taką kwotę mozna wymagać tego co powyzej.


----------------------------
I tu znów chcę zaznaczyć, ze ja się do wyboru dalej wtrącać nie będę. Jakie logo wybierzecie - takie będziecie mieli i takim będziecie się przedstawiać innym społecznościom.
----------------------------




P.S Loga zamieszczane u nas na form itp to oddzielna kwestia i tam (po wzięciu pod uwagę wszelkich propozycji) ostatecznie decyduje ja ja i ten.... no.... zapomnialem, aha , już wiem - ja


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I jescze cos na co mi ShataN zwrocil uwage. Loga sa w PNG
a wiec z definicji są transparentne. Wiec podlozmy je na jakies ciemniejsze tło

Załączony plik  serduszka.png   15,65 KB   28 Ilość pobrań
Załączony plik  KONKURS Logo GC - GamingCrew.pl_1298568620213.png   8,78 KB   27 Ilość pobrań
Załączony plik  KONKURS Logo GC - GamingCrew.pl_1298568566590.png   50,7 KB   26 Ilość pobrań
Załączony plik  KONKURS Logo GC - GamingCrew.pl_1298568533213.png   15,2 KB   19 Ilość pobrań
Załączony plik  KONKURS Logo GC - GamingCrew.pl_1298568509083.png   7,16 KB   14 Ilość pobrań



Dlatego jezeli moge prosic o siebie poproszę 1-2 propozycje, ale bardziej dopracowane. Tutaj na pewno sie z chlopakami dogadacie

Pis and Lof
:connie_he-moose:
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 24 lutego 2011 - 07:31

Nie jestem grafikiem, nie mam wielkiej wiedzy w PS. Temat leżał bez odzewu parę dni, dlatego większość zaproponowałem Wam z przerabianych kompozycji (szablonów, chociaż nie były one żywcem ściągnięte i dopisane GamingCrew, ale jednak szablon, więc zapewne odpada).

Jeżeli chodzi o Korony, Konie, Pająki itp itd, to............ehh można je zmienić, a to jedynie wstępne propozycje. Śmiem sądzić, że niekiedy takie elementy będą lepiej pasować zamiast np deagla w tym miejscu. Ale to przypuszczenie bo nie sprawdzałem.

jeżeli Wam się coś spodoba to dajcie znać, może coś przerobie. Jednemu podoba się jakaś propozycja, innemu dwie inne. Wszystkie mogę wymagać poprawek, ale w ostateczności zostanie wybrane tylko 1, więc nie ma sensu pieścić jakiegoś loga, a potem wyrzucić do kosza. Dlatego, jak już będzie decyzja na jakim się skupić to wtedy będzie się doprawiało (np. sprawdzać jak wygląda na jasnym/ciemnym tle).

pozdrawiam :rolleyes:
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#10 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 24 lutego 2011 - 07:36

O, a przypadkiem mi się weszło ;-)

Będę miała troche czasu w weekend, to może bym sobie coś nad tym posiedziała, bo jasne, że kce slOOtaaaaa :F (nagroda owszem fajna fajna, ale niech nikt nie liczy, że będzie ktoś siedział 3 dni i 3 noce ^^)

Tym bardziej, jeśli chcecie bardziej dopracowane logo, to ja bym proponowała najpierw coś wrzucić w formie szkicowej, a dopiero jakieś 2 ciekawsze(po konsultacji z paroma przypadkowymi forumowiczami) projkety dopracować na glancuś(bo dla takich amatorów jak ja to pewnie dużo czasu schodzi i poźniej szkoda pół dnia siedzieć, a tu w ogóle nawet pomysł się nie spodoba... )

Pytania mam takie, a w sumie to są raczej pytania o preferencje Pana i Wladcy, czy kto tam to logo wybierać będzie. Czy symbolika ma być oczywista, W sensie pistolecik, celowniczek czy ludziki, tam wyżej kolega próbował zamęczyć koronę(w pozytywny sposób oczywiście), czy to jakiś symbol tu czegoś konkretnie? Bo ja to sobie tylko w cs`a pykam na Tawernie, to nie wiem. Czy logo chcecie tylko z literek, czy można ojezusicku poszaleć i wrzucić jakis skromny rysunek? :-) Kolorystykę to tam sobie na koniec można będzie dograć myślę. Ale też kwestia, do czego to logo chcecie użytkować. Bo jak coś formalnie, to się troszkę ograniczyć by trzeba było w 180pixelowym szaleństwie, bo tam wyżej to raczej już tworzone w amoku twórczym grafiki :P (niby durne pytania, ale naprawdę mogłoby to zaoszczędzić wiele czasu). Wg. mnie ważne jest, czy chcecie, żeby GC kojarzono z pistoletem, czy z zupełnie nowym znakiem coś przypominającym, na luźno związanego z tematem... Tak na szybcika parę propozycji z samych literek, jako przykład luźnej interpretacji czy czegoś tam hmm (sry za dOOpki, ale nie mogłam się powstrzymać :P )

Załączone pliki

  • Załączony plik  1a.jpg   55,09 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2a.jpg   53,42 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4a.jpg   52,99 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5a.jpg   52,77 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  7a.jpg   49,37 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  8a.jpg   48,53 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  10a.jpg   48,56 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  14a.jpg   47,46 KB   5 Ilość pobrań

  • 0

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 lutego 2011 - 07:38

Nie jestem grafikiem, nie mam wielkiej wiedzy w PS. Temat leżał bez odzewu parę dni, dlatego większość zaproponowałem Wam z przerabianych kompozycji (szablonów, chociaż nie były one żywcem ściągnięte i dopisane GamingCrew, ale jednak szablon, więc zapewne odpada).

Jeżeli chodzi o Korony, Konie, Pająki itp itd, to............ehh można je zmienić, a to jedynie wstępne propozycje. Śmiem sądzić, że niekiedy takie elementy będą lepiej pasować zamiast np deagla w tym miejscu. Ale to przypuszczenie bo nie sprawdzałem.

jeżeli Wam się coś spodoba to dajcie znać, może coś przerobie. Jednemu podoba się jakaś propozycja, innemu dwie inne. Wszystkie mogę wymagać poprawek, ale w ostateczności zostanie wybrane tylko 1, więc nie ma sensu pieścić jakiegoś loga, a potem wyrzucić do kosza. Dlatego, jak już będzie decyzja na jakim się skupić to wtedy będzie się doprawiało (np. sprawdzać jak wygląda na jasnym/ciemnym tle).

pozdrawiam :rolleyes:


Jak najbardziej dzialaj - i ciesze sie ze starasz się cos wniesc do spolecznosci. Po prostu chcialbym aby zamiast illosci bylo pare logosow bardziej dopracowanych
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 24 lutego 2011 - 07:49

O, a przypadkiem mi się weszło ;-) Będę miała troche czasu w weekend, to może bym sobie coś nad tym posiedziała, bo jasne, że kce slOOtaaaaa :F (nagroda owszem fajna fajna, ale niech nikt nie liczy, że będzie ktoś siedział 3 dni i 3 noce ^^)Tym bardziej, jeśli chcecie bardziej dopracowane logo, to ja bym proponowała najpierw coś wrzucić w formie szkicowej, a dopiero jakieś 2 ciekawsze(po konsultacji z paroma przypadkowymi forumowiczami) projkety dopracować na glancuś(bo dla takich amatorów jak ja to pewnie dużo czasu schodzi i poźniej szkoda pół dnia siedzieć, a tu w ogóle nawet pomysł się nie spodoba... )Pytania mam takie, a w sumie to są raczej pytania o preferencje Pana i Wladcy, czy kto tam to logo wybierać będzie. Czy symbolika ma być oczywista, W sensie pistolecik, celowniczek czy ludziki, tam wyżej kolega próbował zamęczyć koronę(w pozytywny sposób oczywiście), czy to jakiś symbol tu czegoś konkretnie? Bo ja to sobie tylko w cs`a pykam na Tawernie, to nie wiem. Czy logo chcecie tylko z literek, czy można ojezusicku poszaleć i wrzucić jakis skromny rysunek? :-) Kolorystykę to tam sobie na koniec można będzie dograć myślę. Ale też kwestia, do czego to logo chcecie użytkować. Bo jak coś formalnie, to się troszkę ograniczyć by trzeba było w 180pixelowym szaleństwie, bo tam wyżej to raczej już tworzone w amoku twórczym grafiki :P (niby durne pytania, ale naprawdę mogłoby to zaoszczędzić wiele czasu). Wg. mnie ważne jest, czy chcecie, żeby GC kojarzono z pistoletem, czy z zupełnie nowym znakiem coś przypominającym, na luźno związanego z tematem... Tak na szybcika parę propozycji z samych literek, jako przykład luźnej interpretacji czy czegoś tam hmm (sry za dOOpki, ale nie mogłam się powstrzymać :P )



generalnie koncepcja leży po stronie 'artysty'. Nie ma żadnych konkretnych wymagań, nie ma też preferencji, że musi być pistolecik, celowniczek, ludziki (nie wiem skąd ta mania zdrobnień? :D ). Głównie właśnie chodzi o coś małego - 180x180 choć wiadomo, że jakby coś większego było w fajnym stylu to też zostałoby przyjęte..

Niby kolorystyka w tonie topu forum mile widziana - jakaś analogia, skojarzenia itp. Na obszarze 180x180 za wiele elementów widocznych nie będzie także wg mnie jak najbardziej kombinacja liter w ciekawym tle wystarczy, ewentualnie jakiś kluczowy symbol kojarzący się z nami (tylko jaki?).

To WY - użytkownicy powinniście mieć jakieś skojarzenia z nami, zaproponować swoje pomysły, wizje tego jakby to miało wyglądać skoro nie zostały sprecyzowane konkretne wymagania w pierwszym poście. GC na pewno nie chce być kojarzone tylko z pistolecikiem (znów to zdrobnienie :D), bardziej chodzi o jakiś znak nowy, nie związany konkretnie z tematem - bardzo dobrze to ujęłaś :)

Nie ma żadnego Pana i Władcy, który wybierze zwycięzce - podejrzewam, że decyzja zapadnie komisyjnie :)

ps. te propozycje na szybcika wg mnie (ale to moje subiektywne zdanie) troche zbyt proste - trzebaby dodać do tego jakiś element, przedmiot, szkic?


pozdrawiam i mam nadzieje, że okazałem się pomocny ;)
  • 0
Dołączona grafika

#13 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 24 lutego 2011 - 08:19

a tak jakoś wyszło z tymi zdrobnieniami :unsure:

że propozycje są proste to ja wiem, bo to takie przykładowe tylko o co kaman, w każdym razie trochę mi się mOOżdzek rozjaśnił i w wolnym czasie coś chyba pokombinuje, bo kusi mnie slocik :>


hmm no i jeszcze co do tego, że powinniśmy wiedzieć, czego chcemy, to po ilości moich skromnych postów raczej widać, że mam szeroką widzę na ten temat, także dziękuję za wyrozumiałość :rolleyes:
  • 0

#14 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 24 lutego 2011 - 08:56

nie musisz pisać, ale możesz być na bieżąco z tym co się tu dzieje i założyłem, że tak właśnie jest :)

tak podsumowując to do tego topu nawiązanie, kolorystyka, może nawet barwa liter/napisu być pokrewna tylko jakiś motyw przewodni do tego ciekawy?:)

na pewno własnej interpretacji pozostawić trzeba autorowi/autorce :))))
  • 0
Dołączona grafika

#15 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 25 lutego 2011 - 09:35

a może coś takiego prostego? łatwo by było kojarzyć gdzieś później :P oczywiście to tylko pomysł, niedopracowany, dopracuje jak się coś by spodobało, ew jakiś znaczek z tych wcześniejszych może komuś się spodobał i coś z czymś pokombinować?, bo poki co to nawet nie wiem, czy coś w tym kierunku w ogóle..., także help me, bo jeśli tak, to też musiałabym posprawdzać z grubsza czy już nie ma takiego podobnego za bardzo, może poszukać jakiś ciekawszych fontów, albo coś pobazgrać samemu sobie, ale to już chciałabym wiedzieć trochę dokładniej co, no bo wole pograc w cs`ka niż siedzieć nad czymś cały wieczór na marne... także HELP ME! :unsure:

Załączone pliki


  • 0

#16 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 25 lutego 2011 - 11:26

Kolorystyka moze byc, może to GC tak osobno bo jedno w drugim to troche mało się w oczy rzuca, no kombinuj tam kombinuj ;p

Takie skromne ma być, ale powalające czyli jednym słowem za***iste :D
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#17 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 lutego 2011 - 01:31

Paint Power xD

Załączony plik  lol6.JPG   10,3 KB   69 Ilość pobrań
  • 0

#18 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 lutego 2011 - 02:31

Ja też dam, ja też :D
Jestem lejm ;]

Załączone pliki


  • 0

#19 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 lutego 2011 - 02:32

Jestem lejm ;]

jesteś :D :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#20 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 lutego 2011 - 03:03

i to duży LEJM
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0