Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOCNY mc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 05 marca 2011 - 04:12

nocny mapcykl jest nudny :(

wiele jest osób, które graja zazwyczaj tylko wieczorami lub nocą i te 4 mapy grane w kółko są monotonne niestety, może coś by z tym zrobić? może opóźnić porządnie godzinę wgrywania nocnego mapcyklu? od 24/1 ? albo go jakoś urozmaicić? może jakieś mapki for fun jako przerywniki małe, cos ala cs_deagle, czy awp, do 12 rund to pewnie z 10 min taka mapka, a zawsze to jakaś odskocznia, no ale nie wiem, może po prostu dodać ze dwie zwykłe, inne mapki? (chociaż ja to najbardziej chyba jestem za przesunięciem godziny) :unsure:





  • 0

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 05 marca 2011 - 09:47

W dziennym jest masa niestandardowych mapek, a nocnego nie ma co ruszac. Z drugiej strony jest masa graczy, ktora czeka wlasnie na mc nocny zeby pograc, bo nie trawi mapek typu de_piranesi :lol: W ostatecznosci nie glupim pomyslem moga byc te krotkie mapy typu awp czy deagl/usp.
Tak w ogole ktos myslal kiedys zeby rozgrzewke z nozy zmienic np na awp/mp5 zeby cos sie dzialo ? bo te noze to zawsze zmula
  • 0

#3 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 05 marca 2011 - 09:47

Tak samo jak na gorze. Sam mam czasami dość grania niestandardowych map i czekam na ten nocny. Nocnego to najlepiej nie ruszac.
Co do mapek aim/awp nie wiem jak wy ale dla mnie 18/19 graczy na takiej mapie to by nie bylo granie tylko blokowanie sie nawzajem.

Użytkownik krejzi edytował ten post 05 marca 2011 - 09:53

  • 0

Dołączona grafika


#4 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 05 marca 2011 - 09:54

Map dodawac do nocnego nie ma sensu, jednak nad opoznieniem nocnego mc mozna sie zastanowic
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#5 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 05 marca 2011 - 09:58

no, na nie żeby dodawać jakieś mapki mill cbble etc , ok, bo nie o to mi chodzi, tylko o to, żeby tym graczom, którzy grają tylko wieczorem i w nocy, troszkę to grę urozmaicić czymś malutkim nawet, bo ja jak mam ęty raz grać inferno czy traina to jeśli nie ma akurat znajomych do maltretowania - wychodzę
  • 0

#6 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 05 marca 2011 - 10:15

To jak cos macie zmieniac - zrobcie sonde. Niech gracze zaglosuja czy chca nocny mc od 12 a nie od 10.
  • 0

#7 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 05 marca 2011 - 01:03

Z tego co zauważyłem grając na tawernie to większość graczy czeka ma mc nocny, w tym ja oczywiście też :) Więc opóźnienie godziny zmiany to zły pomysł, ja bym nawet ustawił wcześniejszą godzinę :D Dodanie większych map niestandardowych również się nie przyjmie wg. mnie. Za to dodanie 1-2 małych mapek typu pistol, awp jest bardzo dobrym pomysłem. Wieczorem ludzie lubią pograć w standardowe mapy i postrzelać z dobrymi graczami, więc kilka rund na mapkach strzeleckich powinno się przyjąć. Tylko teraz jest kwestia czy da się te mapki pistol, awp skrócić, żeby zmieniały się po 12 rundach łącznie, bo jeśli komuś się nie spodoba taka mapa to i tak ona szybko minie.
Ja proponuje mapy:
cs_deagle5
awp_india
  • 0

#8 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 05 marca 2011 - 01:18

no zawsze to by było coś ;-) np co 2 mapy zwykle, jedna taka, tylko właśnie ktoś by się wypowiedział od strony technicznej czy można je jakoś lekko skrócić :) mi te mapki pasuja co pchla proponuje :rolleyes:


  • 0

#9 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 05 marca 2011 - 01:35

Bardziej można by zrobić możliwość w nocnym odpalenia sondy "tajm tu czus" i można wybrać ze 2 razy właśnie te mapy :P Wtedy gracze mogli by zadecydować czy chcą grać jakiś niestandard czy też jechać na typowym mc nocnym :P
  • 0

#10 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 05 marca 2011 - 01:40

wtedy na zmiane by bylo d2 i awp_india B)
  • 0

#11 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 05 marca 2011 - 01:44

Ja proponuje mapy:
cs_deagle5
awp_india


zgadzam sie :)

Jeżeli chodzi o porę nocnego MC to może wgrać jakiś plugin gdzie załącza się glosowanie jak jest np mniej niz 10 graczy, albo kiedy MC zmienia się jak większość wpisze jakieś słowo.
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#12 FAXAD

FAXAD

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 41 postów
  • Ską…d:Wlkp

Napisano 05 marca 2011 - 01:44

Do nocnego mc można by było dodać jakieś 2 mapki de_cpl_mill i prodigy .. a co do gdzoiny nocnego MC lepiej zeby sie niezienilo bo w tygodniu ludzie chodzą do pracy , szkoly i watpie zeby czekali do 12 zeby zagrac cos normalnego .. a gdy o 10 bylo by piranesi to server mógł by opustoszeć (mowie tu od poniedzialku do Piątku)
w weeakendy raczej full
  • 0

#13 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 05 marca 2011 - 01:45

można założyć w tym, że nie można powtórzyć mapy przez 5 kolejnych map... Kobiety :P Zawsze znajdą jakiś problem eh :D (zaraz mi się oberwie ^^)

@Edit: Jednak faceci też :P

@@Edit2: Prodigy jest mało grywalne i nocą serwer by pustoszał, prędzej cpl mill ale też tego nie widzę.

Użytkownik Zwierzak edytował ten post 05 marca 2011 - 01:46

  • 0

#14 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 05 marca 2011 - 01:54

wg mnie 22 to za wcześnie w tygodniu :) co najmniej od 23 :) proponuje tez ustalić godzinę na sztywno albo w zależności od ludzi na serwerze, bo ten plugin o którym pisałem, że zmienia się na żądanie graczy grozi tym, że wejdzie parę botków i będzie spamować "wpiszcie K..... (to i tamto) bo chcemy grać aima"
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#15 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 05 marca 2011 - 02:26

Od razu niech nocny mc będzie od 1 w nocy a co tam! Cpl jak i tuscan w nocnym już był i jakoś się to długo nie utrzymało.
  • 0

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0