Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komu kibicujesz i dlaczego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 07 marca 2011 - 12:31

Witam, pomyślałem o temacie gdzie każdy napisze o tym jakiego klubu jest fanem :) Komu kibicuje i dlaczego? :)

Dołączona grafika

jak ktoś chce napisać swoje antypatie to śmiało :)
zacznę od siebie, a więc

Lubie
:
Widzew Łódź - bo blisko mam do Łodzi, za historię i za grę,
Real Madryt - bo grał tam kiedyś Zidane i ogólnie lubię jak grają,
Arsenal - za styl
Lech Poznań - za waleczność, za LE
Jagiellonię Białystok - za grę
Borussia Dortmund - za Polaków, za styl
(NBA) Miami Heat - bo Wade, bo Lebron


Nie lubię:
Manchester U. - bo nie przepadam za Scholesem,
Barcelona - bo już ma za dużo tytułów kosztem Realu,
(NBA) Boston Celtics - za K. Garnetta



pozdrawiam kibiców :)
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#2 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 07 marca 2011 - 02:55

oj nudzi Ci się :D

Wisła Kraków, ach ta asysta na 3 bramę w meczu z ruchem, cudo! Lubiłem jeszcze groclin ale już go ni mo :) Do tego lubie manchester united i chalsea

Nie trawię: Realu, kupowanie zawodników na ławkę by siedzieli gówno grali, ale żeby przeciwnik nie miał ich. Manchester City wtf is that? A co do Polskich klubów to jeśli chodzi o wydarzenia światowe, to jestem za tym, by wygrywali, jak za kolejarzem nie przepadam tak kibicowałem im by doszli jak najdalej, no ale cóż, dali d*py :P
  • 0

#3 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 07 marca 2011 - 03:07

Arsenal - T.Henry
Fc Barcelona - L.Messi
a z polski Lech :)
  • 0

#4 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 07 marca 2011 - 03:41

Lubięęęęęęęęęęęee i jaram się:

Lyon, BVB, Schalke Newcastle, Benfica, Porto, Śląsk Wrocław i oczywiście Raków Częstochowa.

Aj hejt:

Barca !! Bordeaux !
  • 0
Dołączona grafika

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 07 marca 2011 - 03:48

zawsze lubilem klub, w którym grał f. inzaghi dlatego też przez długi czas kibicowałem milanowi i w sumie dalej jak grają to liczę na ich zwycięstwo. z niemieckich lubilem tylko bvb, odkąd grają tam nasi to zacząłem oglądać ich wszystkie mecze, do tego podoba mi się gra bracy i arsenalu. z polskich to nie przepadam za żadnym, jednak jak grają w jakiś pucharach to ofc im kibicuję bo to polski klub.
nie lubie zaś realu, czelsi, bayernu i interu :rolleyes:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#6 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 07 marca 2011 - 04:01

Lubie
Real Madryt- druzyna za ktora jestem od 7 roku zycia. Mimo slabszych momentow to klub ktoremu zycze wszystkich mozliwych sukcesow ;] Wczorajsze klepanie Ozila i Di Marii>oll ;]
Jagiellonia Białystok - za wszystko ;] Sezon z -10 pkt zapowiadał, że będzie dobrze. Jesli beda top3 w lidze to bedzie bardzo dobry wynik, puchary, kasa, transfery.
Milo wspominam stare mecze Wisły Kraków w pucharach(z Lazio, Parmą, Schalke, Atletic, Saragossa) z Kosowskim, Zurawskim i Frankowskim w skladzie.
Czarnym koniem tegorocznej edycji LM moze byc Tottenham ;]
Nie lubie
man utd - od zawsze ich nie lubilem, za beckhama, za schoolsa, za giggsa.
barcelona - mecze ogladalem tylko i wylacznie dla Ronaldinho, ktory na boisku robil co chcial ;]
lech poznan - Nie lubie ich odkad zdobyli mistrza kosztem Wisly (i to w jaki sposob, sick!) W LE mieli fajna przygode i nikt im tego nie odbierze, ale sorry - Arboleda to 1000x większy płaczek niż C.Ronaldo, popełnia mase prostych bledów (pierwsza bramka dla juve to dziecinny blad Arboledy i przez to posypala sie reszta) i na dodatek jest przymierzany do kadry "bo jest juz x lat w Polsce". Chyba dlatego, że grał w lechu za czasów Smudy (Czekam na jakas rywalizacje w polu karnym Cionek vs Arboleda haha :P) I te wychwalanie w mediach...Nie wiem, moze tylko ja jestem dziwny i nie widze, ze np Kotorowski to "jeden z najlepszych polskich bramkarzy".
  • 1

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 07 marca 2011 - 04:07

lech poznan - Nie lubie ich odkad zdobyli mistrza kosztem Wisly (i to w jaki sposob, sick!) W LE mieli fajna przygode i nikt im tego nie odbierze, ale sorry - Arboleda to 1000x większy płaczek niż C.Ronaldo, popełnia mase prostych bledów (pierwsza bramka dla juve to dziecinny blad Arboledy i przez to posypala sie reszta) i na dodatek jest przymierzany do kadry "bo jest juz x lat w Polsce". Chyba dlatego, że grał w lechu za czasów Smudy (Czekam na jakas rywalizacje w polu karnym Cionek vs Arboleda haha :P) I te wychwalanie w mediach...Nie wiem, moze tylko ja jestem dziwny i nie widze, ze np Kotorowski to "jeden z najlepszych polskich bramkarzy".


100% true, Cionek lepiej się prezentuje niż Maniek. Chyba, że fartowne gole w LE liczą się do ogólnej oceny jego umiejętności... Taa i Kotorowski jako czołówka polskich GK ahahhaha śmiech :D Del Piero co strzelił w Turynie to przeciętny bramkarz wg mnie by obronił. Schodzimy trochę z tematu, ale padły słowa za które należy się +1 :)

Co do Mańka jeszcze to porażka jak w dwumeczu z Discopolo udawał jak Ebi z bara go wziął, a ten za twarz i leży 3 minuty hahaha. Chłop jak dąb, a robi z siebie pośmiewisko :)
  • 0
Dołączona grafika

#8 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 marca 2011 - 04:51

Lubię:
Legia Warszawa- proste, bo jestem z Warszawy ale nie tylko z tego powodu. Lubie ogladac ich gre zwlaszcza kiedy graja u siebie, kocham tę atmosferę na stadionie, doping kibiców słychac w calej Polsce ;]. Te chwile kiedy spuszczają łomot krakowiakom...bezcenne

RKS Ursus- w trzeciej lidze grają :D

Manchester United- przygoda z tym klubem zazcela sie dawno temu jak mialem z 8 lat. Ktoregos pieknego dnia spytałem sie starszego o 3 lata kumpla komu kibicuje i On odparl, ze czerwonym diabłom, wtedy i ja zaczałem im kibicowac. Ten klub wyprodukowal wiele swiatowych gwiazd: Charlton, Best, Cantona, Schmeichel, Beckham, Kean, bracia Neville, Giggs, Scholes, Ferdinand, Bartez, C.Ronaldo, Rooney, Hernandez.. Do dzis ogladam ich mecze (no moze troche rzadziej niz pare lat temu) i kibicuje im w rozgrywkach ligowych jak i innych pucharach.


Nie lubię:

Reszta jest jest mi obojetna. No moze poza żydzewem, jedynym takim klubem, ktory dziala mi na nerwy -_-.

Użytkownik wodny edytował ten post 07 marca 2011 - 04:58

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#9 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 07 marca 2011 - 06:44

Widzew - bo komu to innemu kibicować :P A tak na serio to jestem z łodzi i wychowałem się na takiej dzielnicy, na której każdy był za Widzewem. Duża zasługa też mojego ojca, który brał mnie na mecze kiedy byłem młodszy.

Z zagranicznej ligi to kluby które lubie to Barca i Manu ;]

Kluby których nie lubię; legła, dajdaje i real madryt ;]
  • 0

#10 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 07 marca 2011 - 07:58

Juve, od małego, ale nie tyle Juve co Alex. Piłkarz naprawdę wysokiej klasy i kultury na boisku. Śmiem powiedzieć, że nie ma drugiego takiego Włocha jak on. Każdy jeden arogancki i zawistny na boisku. Del Piero mimo degradacji został ze swoim klubem, to wizytówka Juventusu. Choć nie idzie im najlepiej zarówno w Serie A jak i w pucharach to i tak wierzę że może jakieś top3 w Serie A na koniec będzie. Co do polskich klubów to nie interesuję się całkiem, poziom jest jaki jest i jedynie co liczyłem że Lech coś tam ugra w tych pucharach, żeby ta piłka nasza coś ruszyła, może wtedy zainteresował bardziej polskim futbolem. Wielkim fanem piłki też nie jestem i nie siedzę przed TV zawsze jak jakiś leci, no chyba że nie mam nic ważniejszego do roboty :)
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#11 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 07 marca 2011 - 08:26

Lech to wiadomo ;] chociaż Arboleda wkur.. ekhm denerwuje bardzo tym pajacowaniem i aktorstwem na boisku.
Z tym że Kotorowski jednym z najlepszych Polskich bramkarzy to chyba troche popłyneliście, ja słyszałem, że jeden z najlepszych w polskiej lidze i tu się zgodze ;] W Lechu wiele razy wygrywał rywalizację z bramkarzami, którzy mieli być lepsi od niego.
P.S. Zwierzak żaden kolejarz nie grał teraz w LE :rolleyes:

Real Madryt - klub ktoremu kibicuje od kiedy mialem 7-8 lat, Zidan piłkarz > oll, mimo słabszych momentów mistrzostwo niebawem wróci do Madrytu :).

Jagielonia za grę, dużą robotę robi Probierz tam, według mnie najlepszy polski trener obecnie, jednak mają ciężką wiosnę i miejsce w pierwszej trójce będzie sukcesem. Pozbycie się lekką ręką Grosickiego to głupota


Nie lubie
Legia, Barcelona, Wisła ( no chyba, że w pucharach grają)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#12 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 08 marca 2011 - 12:25

Kocham:
Chelsea Londyn - od 2004 roku(ostatni rok Ranierego na ławce trenerskiej Chelsea) przez mecz na Stamford w ostatnim jego sezonie z Barca co gola z czuba Ronaldinho strzelał, ale i tak to nic nie dało, bo nasz kapitan zagrał na nosku i strzelił główką gola :)
Legia Warszawa - za atmosferę podczas meczów, oddanie kibiców

Lubie:
Tottenham i Arsenal za lekkość gry.
Juve za Del Piero
BVB za polskie trio i styl gry

NIe nawidze:

Manchesteru United - za Fergusona, nie trawie go i jego ciągłych pretensji po porażkach szukania diury w całym itp... już go dość...
Barcelona - za kibiców "sezonowców", za Messiego, bo to się pląta pod nogami i coś mu wychodzi, bez niego nic nie ugrywają.

Użytkownik Ramzi edytował ten post 08 marca 2011 - 12:25

  • 0

#13 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 08 marca 2011 - 10:51

Kluby : Legia i Ac Milan od dziecka :) Reprezentacje : Polska i Włochy :) Przegrywają, wygrywają nie ważne. Zawsze im kibicuje.Kocham i zawszę będę z Nimi :)

Użytkownik Inkwizytor edytował ten post 08 marca 2011 - 10:53

  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#14 znaniol

znaniol

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 marca 2011 - 05:07

rzecz jasna KKS LECH POZNAN !

a to dlaczego ?
jestem z rejonu , ogladalem kazdy mecz - nie z kazdego zadowolony
pokazali wiecej niz oczekiwali wszyscy w lidze europy
moim zdaniem jeden z najlepiej funkcjonujących klubów w polsce , jeszcze w tym roku beda mieli minimum 3 miejsce na koniec sezonu puchar polski tez bezdie nalezal do nas ; ))))))

nienawidze lechii
legii
wisły
a reszta druzyn z ekstraklasy mi zwisa

Użytkownik znaniol edytował ten post 09 marca 2011 - 05:08

  • 0

#15 CZARNA :)

CZARNA :)

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów
  • Ską…d:Tczew

Napisano 02 września 2012 - 08:37

Lechia Gdańsk! dlaczego?-dlatego, że pochodzę z Gdańska, jest to u mnie rodzinne. Od dziecka byłam zabierana na mecze, po pewnym czasie przeprowadziłam się, miłość do klubu pozostała-barw się nie zmienia! co jeszcze... bracia! WKS Śląsk Wrocław, Wisełka Kraków...
  • 0

#16 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 03 września 2012 - 04:16

Widzew, bo znam paru chuliganów, a ich to lepiej znać niż nie znać
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#17 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 września 2012 - 06:11

Budowlani Łask, bo to klub lokalny,
a cenię ich za to, że ponieważ nie umieli grać i nie osiągali sukcesów, więc postąpili jak powinny postąpić kluby polskiej ligi, a w szczególności reprezentacja - rozwiązali się, a stadion sprzedali prywatnej firmie, która zrobiła z niego własciwy użytek - magazyn wyrobów.
  • 1

#18 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 03 września 2012 - 07:59

KS Rowokół Smołdzino! U mnie lokalny klub, który wspina się w tabeli :] Ostatnio jednak przegrali 3:0, ale tak prędko nie odpuszczą! Za jakiś rok, dwa sam będę grał w juniorach :)

Użytkownik Crafcik edytował ten post 03 września 2012 - 08:00

  • 0

#19 hajen

hajen

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 września 2012 - 09:20

RKS Chuwdu, nic poza tym.
  • 0

#20 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 03 września 2012 - 10:32

Widzew, bo znam paru chuliganów, a ich to lepiej znać niż nie znać


mam to samo :D
A tak pozatym real bo zidane, figo, raul.
Milan bo milan
Nba czikago bulls, ale kto im nie kibicował za czasów majkela. I heat bo gra tam lebron którego jestem fanem od 2003.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0