Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Seo

Seo

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 03 kwietnia 2011 - 11:36

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Counter-Striker 1.6 Tawerna TP
Nicki na serwerze:
Boski Pomiot Maciek Brat Bozeny
Wiek: 18, w sierpniu 19
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne) http://www.facebook....p?id=1131420663
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:0:30193400
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2) gg: 3949364 e-mail myszku14@gmail.com
Czas gry na danym serwerze: roznie, raz gram 2h dziennie raz 4h. 2h dziennie to minimum, 6-7h max
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...yer.php?id=3617 mialem 2 miesieczna przerwe poniewaz dostawca lecial w kulki i najnizszy moj ping wynosil ~250, za tydzien koncze szkole wiec bede calymi dniami siedzial w domu i gral ;)
Status banów (liczba banów np z AMXbans): nie jestem pewny ale cos mi swita ze dostalem kiedys bana za tk
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Lubie pomagac ludziom, jestem tolerancyjny, nie wywyzszam sie gdy mam nad kims wladze. Czesto siedze na serwerze gdy nie ma admina i zamiast gry TP widzi sie FFA. Wydaje mi sie ze nie daje sie poniesc nerwom, a jak juz to poprzeklinam sobie do sciany, a nie przez mikrofon do graczy. Hmm, chyba nic wiecej tu nie wystrugam, to teraz poczekam na odpowiedz adminow.
  • 0

#2 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 03 kwietnia 2011 - 12:08

do pjeca!

bede calymi dniami siedzial w domu i gral



my heroo :D

Użytkownik Amciek edytował ten post 03 kwietnia 2011 - 12:19

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#3 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 03 kwietnia 2011 - 02:09

Narazie jestem na NIE. Niczym sie na serwerze nie wyróżniasz, po za tym, że jesteś.
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#4 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 kwietnia 2011 - 07:59

First of all:

1 ban za treści rasistowskie na tydzień
2 ban ode mnie za TK + obraze

Secondly, pamiętam Cię, kojarzę Cie jako osobę, która ma niewyparzoną buźkę, dużo klnie jak nie ma admów albo jak nie wiesz, że są :) Do tego obrażasz i sam grasz ffa :) Reason adma poprawa FFA jest denny, bo tego się w gruncie rzeczy nie da zrobić, bywa i tak że cała drużyna nie wie co to TP i co wtedy zrobisz? Jakie masz doświadczenie jeśli chodzi o TP? Jak byś się zachował jakby ktoś zachowywał, dłuższą wypowiedź proszę :P

So finally: Jestem na NIE jak na razie, chyba że przeżyłeś cudowną zmianę osobowości i udzielisz ładnie odpowiedzi na moje pytania.
  • 0

#5 Seo

Seo

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 03 kwietnia 2011 - 11:28

ups, calkowicie zapomnialem o banie za tresci rasistowskie. Otrzymalem go clakiem na poczatku kariery na tawernie, w sumie przez niescislosci w wypowiedzianym zdaniu. Bylo to cos takiego "zydlezie" cos tam dalej, zeby rozwiac watpliowsci moj dobry znajomy o nicku Ridlez ma na vt itp. przezwisko zydlez. Mniejsza o to, przeklinac z reguly nie przeklinam, na czacie nie mozna przeklinac a przez mikro tego nie robie bo za sciana rodzice ;p FFA staram sie nie grac nieraz choc rzadko prowadze team (sa na serwerze osoby dluzsze stazem albo bardziej rozpoznawalne ktore maja wieksza sile przebicia), a zazwyczaj jezeli ktos prowadzi to zawsze, podkreslam zawsze sie slucham i nigdy nie chodza samemu. Mysle, ze zawsze ktos jakies pojecie ma o tp i jezeli 2-3 osoby juz sie posluchaja to reszta teamu takze idzie za nimi. Co do tego jak bym sie zachowal gdybym widzial, ze ktos zachowuje, wszytsko zalezy od tego jaka ma sytuacje, czy zostala minuta do konca rundy i ma 100hp czy zostalo 10 sek on ma 10hp i w przeciwnej druzynie pozostalo duzo osob. Nie potrafie Ci powiedziec jak bym sie zachowal poniewaz kazda sytuacja jest inna ale napewno bym zaczal od tego jak ja bym sie zachowal czy bym probowal wygrac czy bym zachowywal. Jezeli jeszcze nie rozwialem jakis Twoich watpliwosci to napisz czym jeszcze moja osoba Ciebie zniecheca a sproboje to zmienic./naprawic.
Pozdrawiam Boski~ kiedys Oram System
  • 0

#6 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 04 kwietnia 2011 - 07:12

ja bym dał szanse, jestem ZA
  • 0

#7 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 04 kwietnia 2011 - 07:34

jestem na NIE
  • 0

#8 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 04 kwietnia 2011 - 08:30

od dluzszego czasu jak ja gra, to kojarze chlopaka ze jest spokojny i bezproblemowy:)
moze z tym doswiadczeniem macie racje, ale kiedy go ma nabrac. Czasami trzeba dac szanse, zobaczyc i ocenic.
Ja jestem ZA, przynajmniej na probe:)
  • 0

#9 Seo

Seo

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 03:03

Wiecej adminow juz sie nie wypowie? ;<
  • 0

#10 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 07 kwietnia 2011 - 03:10

Od razu uprzedzam wszystkich niecierpliwych. Jednym mozemy odpisac w ciągu 2 dni, a innym w ciągu 3 tygodni lub nawet dłużej. Pamiętajcie jednak, że każde podanie będzie rozpatrzone


  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#11 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 kwietnia 2011 - 04:45

Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że Cię chyba lubię z serwera, ale jakoś konkretniej to już nie, tak więc nie mam zdania niestety (:
  • 0
Dołączona grafika

#12 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 07 kwietnia 2011 - 05:00

Nie znam :X
  • 0

ws2xe1.jpg


#13 FAXAD

FAXAD

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 41 postów
  • Ską…d:Wlkp

Napisano 09 kwietnia 2011 - 03:49

Kolega Gra wieczorami dość często a , w tych porach brakuje admina wiec Jak liczy się zdanie gracza jestem na Tak
  • 0

#14 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 10 kwietnia 2011 - 02:40

Na weekendy powinienem mieć bana na pisanie postów... Chodzi o to żeby admin był rozpoznawalny na serwerze, szanowany, lubiany lub też ogarnięty. Wypowiedziało się tu 7 adminów i 2 graczy. Nie widzę turbo entuzjazmu. Serwer jest dla was i to wy wybieracie adminów. Problem w tym że osoby nadające się w 100% mają wyj**ane (za przeproszeniem) na adminowanie i te same ogarnięte osoby nie odwiedzają naszego forum. Dawno dawno temu FFFF znany jako fajfus miał admina i miał takie zboczenie :) mianowicie chciał poprawić jakość gry i jakość adminowania na serwerze. Nawiązywał znajomości z potencjalnymi kandydatami na policjantów Tawerny t3p3. Chciał zarazić tym innych ale się nie udało... Farfocel aka fajfus miał dość tego że reszta olewała jego dobre pomysły i został vipem. Teraz mamy deficyt dobrych adminów bo nikomu (czytaj MI) się nie chce zachęcać nowych graczy do odwiedzania forum. Straciłem wątek... Chodzi mi o to że jest beton jak w pzpn. Dziękuję dobranoc.
Pozdrawiam i "twoj staet ggra na mandolinie na westwoodzie"
  • 7

ws2xe1.jpg


#15 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 10 kwietnia 2011 - 02:47

ej gościu ja mam kopirajt na ten tekst :/
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#16 Seo

Seo

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 10 kwietnia 2011 - 03:02

nowi jak i starzy gracze nie odwiedzaja forum, mozna porobic konkursy itp na forum aby nowi gracze wchodzili na nie. Pewnie wiecej osob sie nie wypowie poniewaz innych osob jakos na forum nie widac. Jest tu 10 stalyhc bywalcow reszta co wejdzie to i tak wchodza w tematy ktore ich interesuja i reszte maja za przeproszeniem w d*pie. Jezeli to spam to sry ale wrocilem z imprezy.
  • 0

#17 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 10 kwietnia 2011 - 04:13

Załapałeś o co w moim pijackim bełkocie chodziło :smoke:
  • 0

ws2xe1.jpg


#18 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 kwietnia 2011 - 08:10

Co z tych konkursow, skoro palacz chyba ze komiXXa od fodnego nie dostau nagrody :P
I ja sie pytam gdzie moje 50 pointsuf za klikanie we wszystkich ankietach !
Co do kandydatury - jestem na nie. Po prostu nie kojarze osoby.
Nie ma co sie napinac i dawac adma komu popadnie. Lepiej zeby bylo ich mniej, ale byli ogarnieci (ale nie twierdze ze Ci co sa ogarniaja :P)
  • 2

#19 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 kwietnia 2011 - 09:58

palacz kolejne + 1 do repa za post o 3:40 (jeszcze wspomniałeś o mnie...:D) :) w adm dostałeś gwiazdkę za genialny post, może tu też tak będzie. Dajmy PeBLe PLUSYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.

co do kandydatury to ciężko mieć zdanie, bo zbyt mała 'aktywność' w życie drużyny ;p
  • 0
Dołączona grafika

#20 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 10 kwietnia 2011 - 10:11

+ ode mnie

Użytkownik luc3k edytował ten post 10 kwietnia 2011 - 10:12

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0