Skocz do zawartości


Zdjęcie

mapcykle


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#41 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 05 grudnia 2007 - 07:25

Hmmm jednak powinno być na parę tygodni zobaczylibyśmy jakby się to skończyło ...niestety te pleby grają 24 h na dobre i zamiast isc napisac na forum,że coś nie pasuje to siedzi taki noob przed cs nawet matka mu obiad przynosi przed kompa i na serwie namawia do votemap 7 zal.pl...

Użytkownik KsR edytował ten post 05 grudnia 2007 - 07:27

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#42 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 05 grudnia 2007 - 07:25

ehh...

marudzenie wygrało tak samo jak d2

tyro masz racje z tym, ze ten dział można zamknąć bo żadna nowa mapa czy tez zmiana mc nie wejdzie w życie...
a ta dyskusja zaczęła sie tylko od wyrzucenia kabula ;]
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#43 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 05 grudnia 2007 - 07:32

No tyro jedizemy z tym po paru tygodniach zobacyzmy jak to wyjdzie musi byc cos nowego na serwie !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#44 Dilbert

Dilbert

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 56 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 08:42

mapczolzer sux, zrobić prze kozak mapcykla i bedzie git a nie
  • 0

#45 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 05 grudnia 2007 - 09:15

zrobić prze kozak mapcykla i bedzie git a nie

Ty chyba nie wiesz co piszesz..
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#46 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 grudnia 2007 - 09:19

Wy tak gadacie ze d2, d2 i d2 a ja bym na waszym miejscu wywalil d2 z mapcykla ;x i kabula tez. A mam pytanie czy jeszcze bedzie mozna zagrac na cpl_strike i mam proźbe mógłby ktoś mi podać aktualnego mapcykle ? :)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#47 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 05 grudnia 2007 - 09:28

taa wywalić d2 to ludzie uciekną z serwera...

aktualny mc można z konsoli sprawdzić "votemap"
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#48 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 grudnia 2007 - 10:05

Ja nie sądze żeby ludzie byli A? TAK uzależnieni od d2 jak wy mówicie, trochę wyolbrzymiacie :) Ostatnio jak było vote było m. in. d2, inferno i inne, to ludzie wybrali inferno, a nie d2 http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#49 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 grudnia 2007 - 12:26

aby przeszlo glosowanie moim zdaniem powinno byc przynajmniej z 0.6-0.7 glosow ianczej powinno wybeirac wg mapcykla...

Ludzie wciskaja byle co.... Wygrywa jakas mapa a pozniej sie okazuje ze nikt na niej nie chce grac.... i w ten sposob np gram wlasnie italy i z 20 osob zrobilo sie niecale 10
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#50 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 06 grudnia 2007 - 08:12

dokladnie owi. takie chyba bylo pierwotne zalozenie i bylo ono calkiem fajne. trza by bylo ustawic ze np potrzeba z 13 glosow na jedna mapke zeby sie na nia zmienilo.
  • 0

Dołączona grafika

#51 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 06 grudnia 2007 - 11:48

sorry chłopaki, ale kurwa cały ten amxx jest tak samo popierniczony, jak ta gra.
czytając opisy i dokumentację wygłąda, że tak powinno to działać jak pisałem na początku i jak postulujecie wyżej.
przechodzi mapa która ma więcej głosów niż ratio, a jak nie to leci nextmap z mc.

ale czytając .sma czyli plik źródłowy pluginów mapchoosera, nie widzę, żeby on używał wartości "amx_votemap_ratio".
prześledziłem w logach kolejne głosowania nad mapami, załączyłem lokalnie hlds z botami i wygląda na to, że pluginy mapchoosera nie używają cvarów amxx. mają swoje zasady.

z grubsza wygląda to tak, że głosowanie zawsze musi się powieść. nextmap z mc leci tylko wówczas jeżeli nie ma głosowania. jeżeli jednak ktokolwiek coś wybierze - wygrywa. w praktyce jest to tak, że wygrywa ta mapa, która ma najwięcej głosów.
np. jest 18 graczy, mają 5map+przedłużenie obecnej+nextmap, czyli 7 opcji do wyboru, jezeli zagłosują na wszystkie opcje to wygra ta, która zdobędzie 18/7 ~ 3 głosy. z obserwacji logów wynika, że mapę wybiera 4-5 graczy.

jest to chujowe. zawiodłem się na twórcach tego shitu. żal, że mapchooser4 napisał Polak. plugin jest zbyt skomplikowany, żeby go przerabiać, ale tez szkoda czasu.
cvar amx_votemap_ratio jest używany jedynie w votach dawanych przez adminów. w automatycznych już nie. ale głupota.

wyłączę to chyba i trzeba poszukać innego rozwiązania... nie chce mi się.
jak twierdzi jeden z friendsów - chciałbym, żeby mnie to wszystko jebalo, ale nie jebie.

ps. można dać do wyboru tylko np.2-3 mapy + przedłużenie + next map z mc. wtedy łatwiej będzie wybrać - mniej opcji, no i do wyboru będzie potrzeba więcej głosów.

Użytkownik Dziad edytował ten post 06 grudnia 2007 - 12:04

  • 0

#52 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 06 grudnia 2007 - 12:54

mnie tam mapchooser pasuje, czasem sa rozne mapy w votowaniu np. militia, office, tuscan, factory_city2, clan2fire ;] mozna sprobowac z tym 3 mapy+przedluzenie+nextmap bedzie lepszy wybor i bardziej to bedzie ogarniete tak mysle.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#53 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 07 grudnia 2007 - 03:34

a wg mnie znacznym rozwiazaniem byloby cos takiego ze leci sobie mc i zalozmy jest to russka ktorej nie chca i podczas knife rund jest vote czy zmienic na nexta i juz
  • 0
Dołączona grafika

#54 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 07 grudnia 2007 - 06:02

no tak, ale to jest możliwe tylko jak jest admin. nie ma takiego pluginu, który rozpoznaje, że tej mapy gracze nie lubią i daje wota. myślę, że teraz jest ok.
2 mapy inne do wyboru, bądź next z mc. jest info na serwerze i nie powinno być problemów.
pozostaje tylko sprawa ustawienia tych dwóch list:
- mapcykl.
- mapy inne do wyboru.
  • 0

#55 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 07 grudnia 2007 - 06:49

Według mnie to wszystko jest do d*py ...
najlepiej by było tak jak dawniej 12 mapek i bez mapchosera http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
za duże zamieszanie z tym wszystkim...
lubię czasami pograć na nieznanych mapkach ale to jest lekka przesada ;o
  • 0

#56 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 07 grudnia 2007 - 07:45

kaczor statsie nie narzekaj i nie wybrzydzaj!!! ;] jest vote na maoy jest git, nie chca grac cos innego wystarczy wybrac opcje 4 i pasuje wszystkim ;p
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#57 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 08 grudnia 2007 - 04:53

Nawet nie mam ochoty sie rozpisywać na temat tego mapczołzera, ja od początku byłem przeciw i nadal jestem i raczej juz pozostanie. Jak ostatnio pamiętam to w TYGODNIU na serwie było 10-15 osób w okolicach godziny 4-5 i to codziennie, a teraz patrze piątek 4.53 tuscan i 0 luda.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#58 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 08 grudnia 2007 - 09:28

kaczor statsie żel...jest dobrze omg ;D
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#59 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 14 grudnia 2007 - 11:23

no i jak?

mapchooyser działa. są dwie listy : mapcykl i lista mapchoosera. http://tawerna-cs.or...o...post&p=1573

może by tak ktoś skomentował, skrytykował chociaż już nie mówię o zaproponowaniu jakichś zmian...
nie wiem czy tak ma być czy nie. ułożyłem te listy, wy musicie je grać, a nikt nic nie gada...
  • 0

#60 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 14 grudnia 2007 - 12:26

nikt nic nie pisze bo nie ma o czym pisac :) sprawdzilo sie i tyle. tak duzo graja ze nie maja czasu nawet odpisac :P
  • 0

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0