Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna DM - 213.189.52.61:27070


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 11 lipca 2011 - 03:26

Serwer już skonfigurowany. W temacie wpisywać wszelkie uwagi/propozycje co do niego. Dobrze by było, aby codziennie wieczorem ktoś grał na nim.

Okolo 19:30 zapraszam do gry :)

Użytkownik endo edytował ten post 13 lipca 2011 - 10:18

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#2 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 12 lipca 2011 - 06:20

bede ! ;p
  • 0

#3 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 12 lipca 2011 - 07:20

jednym slowem zaje..sta zabawa :D
jeszcze troche ludzi wieciej i wogole bedzie rzeznia :P
  • 0

#4 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 12 lipca 2011 - 08:04

SPAWNPROTECTION - OFF
masakra granie z tym jak jest 2 czy 3 sekundy
  • 0

#5 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 12 lipca 2011 - 08:41

NA +:

1. Dobrze się strzela.
2. Dobre pingi.

-----------------------

1. Mało osób (wiem, nowy serwer).
2. Trzeba informować o eventach gry (jak dzisiaj - start o 19:30 na DM) na każdym forum na którym się dało ogłoszenie, a nie tylko na tawernie.
3. Ogłosić różne konkursy typu "najaktywniej grający dostanie slota na TP" lub inne tego typu rzeczy do wygrania.
4. Ograniczyć póki co mapy do: d2 i inferno, ew. nuke (do dyskusji), train wg mnie do wywalenia (przynajmniej na starcie serwera) - na TP też się mniej ludzi robi, gdy jest train (mało odczuwalne w dzień, bardziej w nocy), a więcej jak jest np. d2.
5. Jak w 3: ogłosić konkursy na adminów choćby dla osób o największej ilości fragów (ofc do tego dodatkowe kryteria do spełnienia typu wiek itd.) - wiem, że nie można dawać admina każdemu kto chce itd - także to do dyskusji.
6. Do dyskusji: dodać boty do serwa - choćby na start, aby cały czas się coś na serwie działo - jakieś noobki może będą z nimi grały ;) - a zawsze to jakiś dodatkowy sztuczny tłum, a gdy jest 10 osób i 8 botów rozgrywka jest o wiele szybsza, ciekawsza, a do tego w wyszukiwanych grach na 100% będzie wyżej u każdego gracza. Ponadto ludzie chętniej przychodzą na serw, gdy widzą full serwer niż 0 lub 2 osoby na nim.

To moje takie luźne propozycje, które mogą usprawnić reklamę serwera na SCENIE CEESA :D.

Ogólnie trzeba zachęcić graczy, żeby grali.
  • 0

#6 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 12 lipca 2011 - 08:50

1. nuke to najlepsza mapa na DM po dust2, train to samo
2. botów nie dodawać bo ludziom kojarzy sie z non STIMEM
3. Dodać tkzw "koncert Życzeń" czyli gracz z największa ilością fragów wybiera next mape (wyskakuja mu 2 mapy nie grane ostatnio)
4. Jakiś konkurs można by zorganizowac to ludzie się zlecą (slot na tydzien, miesiac) admin raczej odpada
5. spawn protection wtf?
  • 0

#7 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 12 lipca 2011 - 09:04

Po pierwsze hostingownie zabraniają dodawać boty (przynajmniej te lepsze) admin do wygrania w konkursie u nas ? WTF? Slot oczywiście.
Raczej ilość godzin aby ubiegać się o admina będzie mniejsza więc możecie się postarać, trzeba przyznać że przy małej ilości osób train jest mało dynamiczny także może na chwilkę obecna usuniemy, lecz potem powrócić musi ;p.

Użytkownik Bez!o edytował ten post 12 lipca 2011 - 09:05

  • 0

#8 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 12 lipca 2011 - 09:12

(...)
6. Do dyskusji: dodać boty do serwa - choćby na start, aby cały czas się coś na serwie działo - jakieś noobki może będą z nimi grały ;) - a zawsze to jakiś dodatkowy sztuczny tłum, a gdy jest 10 osób i 8 botów rozgrywka jest o wiele szybsza, ciekawsza, a do tego w wyszukiwanych grach na 100% będzie wyżej u każdego gracza. Ponadto ludzie chętniej przychodzą na serw, gdy widzą full serwer niż 0 lub 2 osoby na nim.

To moje takie luźne propozycje, które mogą usprawnić reklamę serwera na SCENIE CEESA :D.

Ogólnie trzeba zachęcić graczy, żeby grali.


Ogólnie to ja mam całe nic do powiedzenia w sprawach CSa, ale ten punkt to jest po prostu minus dla każdej szanującej się serverowni i na 100% to w zaden sposób nie podnosi renomy servera.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#9 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 12 lipca 2011 - 09:22

trzeba przekazać plajerom z TP ze istnieje tez tawerna dm , zauważ że na tawerne wejdzie 1 człek i potem juz z górki 2,3,9,12,15 wiec na DM tez tak bedzie tylko trzeba dobrze zareklamowac. Strzelam ze 70% graczy servera TP nie ma konta na forum wiec nie ma nawet pojecia ze istnieje server DM
  • 0

#10 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 12 lipca 2011 - 09:45

Po pierwsze hostingownie zabraniają dodawać boty (przynajmniej te lepsze) admin do wygrania w konkursie u nas ? WTF?


Co do botów to nie wiedziałem :). Admin... wiem, że słaby pomysł, ale - czasem można postąpić jak polski rząd :D. Ponadto pisałem jeszcze o innych kryteriach do spełnienia.

1. nuke to najlepsza mapa na DM po dust2, train to samo


Co do traina to bym się nie zgodził - wydaje mi się, że ludzie wychodzą na tej mapie :/.

3. Dodać tkzw "koncert Życzeń" czyli gracz z największa ilością fragów wybiera next mape (wyskakuja mu 2 mapy nie grane ostatnio)


Popieram.

Ogólnie to ja mam całe nic do powiedzenia w sprawach CSa, ale ten punkt to jest po prostu minus dla każdej szanującej się serverowni i na 100% to w zaden sposób nie podnosi renomy servera.


Hm... już wyżej pisali, że raczej nie przejdzie ze względu na serwerownie, ale... tutaj już nie chodzi o renomę, ale na początku o zwykłe zapełnienie serwera wg mnie najpierw liczy się zaludnienie, a później martwienie się renomą - to przychodzi z czasem.
  • 0

#11 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 12 lipca 2011 - 11:24

- dac info na serwerze (nie jedno) ze jest DM - chyba ze jest to ok
- dac info na boardzie - nowy temat + odswiezenie starego z TP
- mozna i na grupie tawerny na steam dac info ze nowy serwer albo zalozyc grupe i zaprosic multum ludzi
- na jakis forach, na ktorych mozna reklamowac serwery dac info ze nowy dm - tylko jakies porzadne z gamemonitorem, ladnym opisem itd. bez maniany i bez spamowania na kazdym forum zeby potem nie bylo ze sie reklamujemy u konkurencji
- wybrac pare "NOWYCH" starych zaufanych osob (nie obecnych adminow) ktore na probe dostana @ na dm i beda odpowiedzialne za porzadek i rozkrecanie serwera

co do pluginow to koncert zycen dobre, spawn protection out,
jakies konkursy na sloty tez mozna zrobic, nie wiem czy chcecie jakies psycho podpiac ale mysle, ze na dm mozna cos takiego zrobic (tylko nie /rank) bedzie mozna sprawdzac ilosc godzin na serwerze itd, ktore sie moga pozniej przydac do tych slotow czy czego tam chcecie

ogolnie to na serwerze bylem minute z pingiem 160 i nie wiem czego brakuje a czego byc niepowinno i raczej nie zagram na nim wiecej ale w godzinach wieczornych po pracy jak bede mial tylko czasm moge pomoc w jakiejs reklamie
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#12 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 12 lipca 2011 - 11:25

Spam na TP . Spam Spam Spam , I fajnie żeby zrobić taki myk ze jak nie można na Tp wejść to automatycznie przenosi na DM.
  • 0

#13 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 13 lipca 2011 - 12:52

no reklame na tp mozna rzucic cos ala mentori(czy w stylu zapraszamy na tawerna DM)
co do @ to ciezka chyba sprawa, chyba ze tylko tam by mieli flagi :)
Will co do psychostatsow na dm to wg mnie jest bezsens :huh: wiadomo ze tam sie gra dla zabawy :P ewentualnie jakis rank :D i najlepszy po tygodniu wygrywa slota na TP
ja rzuce teraz na swoj opis ip, bo juz kilku znajomych sie mnie o to pytalo :)
co do botow to jestem przeciwny :unsure:

p.s. train troche za duza mapa do DM nawet czasami przy 4na4 to dd2 jest duze. Moze jakies inne mapki typowo deathmatch'owe a male :)
no i ten spawn trza wylaczyc :P bo nie idzie czasami zabic B)(tu abras jest mistrzem fartu) :P
  • 0

#14 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 05:58

tit teraz to przesadziłeś z tymi em ikonami
  • 0

#15 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 13 lipca 2011 - 10:53

czemu ja tam admina jeszcze nie mam?:>

czemu jak dolaczylem do ct (wszyscy byli w tt) to zrobil sie res i gra od poczatku? to moze byc uciazliwe na dluzsza mete.. wymuszenie zeby graczy wrzucalo do 1 druzyny (nie wiem czy mozliwe, ale cos w ten desen konieczne)

przy niskiej ilosci graczy (6-8) przeciwnik z awp jest strasznie denerwujacy kampiac w jednym miejscu i strzelajac w biegajaca reszte grajkow co nieco zabija fun z rozgrywki.


niezbyt czytelnie napisalem, ale nie mam czasu - pomyslcie o tym.

Użytkownik Fikus edytował ten post 13 lipca 2011 - 10:54

  • 0
Dołączona grafika

#16 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 13 lipca 2011 - 11:22

czemu ja tam admina jeszcze nie mam?:>

Boś bot:D

czemu jak dolaczylem do ct (wszyscy byli w tt) to zrobil sie res i gra od poczatku? to moze byc uciazliwe na dluzsza mete.. wymuszenie zeby graczy wrzucalo do 1 druzyny (nie wiem czy mozliwe, ale cos w ten desen konieczne)

Tego chyba nie da zmienić, tak po prostu jest. Na każdym serwerze jest automatyczny res w takiej sytuacji.

przy niskiej ilosci graczy (6-8) przeciwnik z awp jest strasznie denerwujacy kampiac w jednym miejscu i strzelajac w biegajaca reszte grajkow co nieco zabija fun z rozgrywki.

Tego też nie da się wyeliminować. Trzeba by było zablokować awp, co na DM byłoby głupotą :P
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#17 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 13 lipca 2011 - 12:20

Na boardzie i cscenter jest temat
Grupa tawerny Dm tez jest, ogloszenie w tawerna friends tez
psychostaty bedą na dniach
Trzeba grac codziennie od 19 z czasem serwer sam będzie się zapełniał
Nie rozumiem logiki dawania slota na serwer gdzie bez problemu można jak narazie wejść :D
Admini za same fragi też nie będą.
Można pomyśleć też nad dodaniem statystyk hedszotuf gdzies kiedys widzialem, na jakims serwerze /hs, /hsall czy cos takiego
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#18 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 13 lipca 2011 - 01:53

Abras: pisałem o tym, że za grę na DM dostawałoby się slota na TP.

Co do /hs to pokazuje statystyki headshotów, ale tylko z danej mapy (a nie całości swojej gry na danym serwerze - ale od tego są psychostaty).
  • 0

#19 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 13 lipca 2011 - 07:28

serv spoko ustawiony tylko szkoda ze ludzie traktuja DM jak TP, z tego co wiem to Dm jest po to aby byc w ruchu caly czas a ludzie zamiast grac dynamicznie to na walku chodza i tylko wyczekuja normlanie grajacego gracza
  • 0

#20 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 13 lipca 2011 - 08:42

Jest tak dlatego, że jest mało osób... jak będzie full serw nie będzie to miało większego znaczenia :).

Co do stylu gry to nie ma większego znaczenia... jak ktoś gra - czy dynamicznie czy wyczekuje. To jest tylko DM, a nie WCG - więcej luzu :D.

Użytkownik thoughtless edytował ten post 13 lipca 2011 - 08:45

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0