Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna DM - 213.189.52.61:27070


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 30 lipca 2011 - 08:15

No a mnie np c*** obchodzi Twoje p*****enie :)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#42 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 11:48

No a mnie np c*** obchodzi Twoje p*****enie :)

Najwidoczniej nie tylko moje p*****enie c*** Cię obchodzi. Serwer padł szybciej niż przewidywałem :mellow:

Użytkownik Micro edytował ten post 10 sierpnia 2011 - 11:51

  • 0

#43 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 11:56

Najwidoczniej nie tylko moje p*****enie c*** Cię obchodzi. Serwer padł szybciej niż przewidywałem :mellow:


zacznij grac w totka misiek :)

administracja zadecydowala, ze nie ma sensu przedluzac serwera jesli wszyscy maja to w d*pie a serwerem zajmuja sie max 2 osoby, nic w sumie nowego ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#44 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 12:02

zacznij grac w totka misiek :)

administracja zadecydowala, ze nie ma sensu przedluzac serwera jesli wszyscy maja to w d*pie a serwerem zajmuja sie max 2 osoby, nic w sumie nowego ;]

Dodaj jeszcze, że to wina użytkowników. Trzeba uczyć się na błędach, a jak się nie ma pojęcia co się robi, to się tego nie robi :)
  • 0

#45 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 01:00

Dodaj jeszcze, że to wina użytkowników. Trzeba uczyć się na błędach, a jak się nie ma pojęcia co się robi, to się tego nie robi :)



tawerna czy gamingcrew to nie jest firma, w której są pracownicy z zakresem obowiązków i mozna od nich wymagać i ich rozliczać. tawernę tworzą użytkownicy i od nich zależy czy coś działa, czy nie.
a niestety jak w przypadku większości inicjatyw:

do roboty nikogo ,usprawniaczy i pieniaczy na kilogramy


najłatwiej jest krytykować i doradzać jak się nic nie robi tylko czeka na gotowe, a potem i tak się nie gra, trudniej zakasać rękawy i poświęcić wolny czas żeby potem usłyszeć że to jest 'z dupy'.
  • 0

#46 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 10 sierpnia 2011 - 01:18

Jak wujek tyro zrobi dziubek to nie ma uja we wsi.

Użytkownik z0nk edytował ten post 10 sierpnia 2011 - 01:19

  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#47 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 sierpnia 2011 - 03:53

do roboty nikogo ,usprawniaczy i pieniaczy na kilogramy


Nie zgadzam sie na publikowanie moich rozmow :D

a powaznie to jak wiadomo:
- glupio wyszlo ze serw zdechl,
-= niestety jednak nie ma osob ktore moglyby to pocisnac, a Ci czerwoni na samej gorze nie maja juz tyle czasu / checi....zapewne czas by sie znalazl jeszcze ale gorzej z tym drugim widząc bezsensownosc takowej inicjatywy.

W kazdym razie i tak pochwała abrasowi ze zechcial cokolwiek pocisnac, nie udalo sie trudno. Trzeba pomyslec na spokojnie o czyms innym i zebrac się większą gromadą.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#48 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 10 sierpnia 2011 - 04:04

Wyszło jak wyszło, z mojej strony zrobiłem co mogłem i nie mam sobie nic do zarzucenia.
Micro wszechwiedzący i wie najlepiej z jakiego powodu serwer nie został przedłużony.

A no i Micro chcesz krytykować to na ster s******j, Twoje mądrości tu nikomu nie potrzebne i ludzi tylko denerwujesz nimi.

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 10 sierpnia 2011 - 04:10

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#49 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 sierpnia 2011 - 04:51

spokojnie koguty ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#50 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 07:18

Widzę, że się nie rozumiemy, więc pozwolę sobie przejść do konkretów. Nie piję do tego, że w ogóle coś robicie (bo to normalne, że sieć chce się rozwijać), ale do metodyki Waszych działań. Już któryś raz postawiliście serwer bez żadnego początkowego planu (tak to wygląda z mojej perspektywy) - udostępniacie go do gry, a dopiero później pytacie się graczy co chcieliby tam zobaczyć i przez kolejne kilka tygodni "konfigurujecie". Administrator powinien orientować się czego potrzebuje rynek i wiedzieć co chce osiągnąć. Serwer który postawiliście nie był nonsteam, więc nie możecie oczekiwać, że w ciągu dwóch tygodni osiągniecie za***iste rezultaty. A tutaj ledwo minął miesiąc, serwer is down i jak zawsze pretensje, że wszyscy mają wyj**ane. To było przecież do przewidzenia od samego początku, więc tym bardziej nie rozumiem takich wypowiedzi. Na forum cs.pl przeczytałem, że była to próba reaktywacji serwera DM, dlatego dziwi mnie fakt, że jako szary użytkownik nie zostałem o tym poinformowany drogą korespondencji seryjnej, chociażby przez automatyczne PW. Kolejna sprawa - po co tak uparcie drążycie ten tryb DM? Raz nie wypaliło to i drugi nie wypali, zwłaszcza że serwery tego typu ostatnio dostają po tyłku. Czy zastanawiał się ktoś kiedyś, czym różni się Tawerna od innych serwerów TP? Padło tu również jakieś dziwne nawiązanie do STER'u. Ich FFA zdechło całkiem niedawno, więc dlaczego nie spróbujecie podebrać im graczy? Tamten serwer też cechowała prostota, a tutaj FFA aż się prosi od dłuższego czasu. Zamiast karać graczy za brak gry TP, moglibyście im stworzyć miejsce gdzie nie muszą przestrzegać tych reguł i nie musieliby uciekać do konkurencji.

@tyro - Pozwolę sobie trochę sprostować Twoją wypowiedź, bo najłatwiej jest krytykować tych co już krytykują, a jeśli chodzi o konstruktywną krytykę to już inaczej to wygląda :)

Użytkownik Micro edytował ten post 10 sierpnia 2011 - 07:19

  • 0

#51 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 08:30

Bo na Tawernie zawsze tak bylo, 5 osob sie wypowie na forum, 10 zaglosuje w jakiejs sondzie i decyzja jest podjeta za wszystkich. Czemu dzisiaj na tawernie gra sie takie a nie inne mapy, pomimo tego ze duzo osob narzeka i chce zmiany ? Bo kiedys 10-15 osob wzielo udzial w glosowaniu i tyle. Gdy ktos wolal, gralem na dmie, ale w sumie nigdy nie bylo wiecej jak 10 osob, BA nawet kilku inteligentow wybrzydzalo, ze niejaki brajan o'koner mial czelnosc wcisnac shift przed winklem, bo przeciez jak tak mozna, trzeba biegac jak debil bez opamietania i w pelni zgadzam sie z tym co micro napisal.
w gwoli scislosci, gdzie Ci wszyscy wielcy sluzbisci, co sa tylko od wlepiania warnow ? wobec innych nie jestescie az tacy wyrozumiali, a kilka przeklenstw w temacie przeczytac mozna. no tak zapomnialem, ze inni moga rzucac k**wami gdy sie zdenerwuja, a inni nie ;]

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 10 sierpnia 2011 - 08:34

  • 1

#52 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 09:34

Co do DM to sie nie wypowiem, bo niestety nie bylo mi dane zagrac ale skoro temat i tak juz zszedl na inne tory to dorzuce swoje 3 giera ;) Chodzi o propozycje serwa FFA i jak dla mnie pomysl z d*py, jak DM nie wypalilo (czego zaluje) to tym bardziej FFA. Juz wystarczajaco FFA jest na TP, jakies takie mam uprzedzenia co do tego typu rozgrywki, na tawernie jestem, bo rzucilo mi sie w oczy wlasnie to karanie graczy za brak gry TP, jeden z niewielu serwerow, ktore klada nacisk na ten najwazniejszy w cs'ie czynnik.

I jeszcze co do postu Bodzia (ile tam jadu hehe) to zgodze sie co do map, szczegolnie to widac teraz w sezonie wakacyjnym, ze na prodigy, chateau, piranesi ludzie wylataja i sie robi 10/12 osob. Troszku za duzo exotic. Sorry za off-top ;)
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#53 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:25

Nie ma co narzekać na te mapy exotic, jakieś odstępstwo od oklepanego d2/train/inf/nuke musi być i to na +. FFA by wypaliło ściągnie to więcej graczy którzy zaczynaja przygode z cs'em lub kładą mały nacisk na gre TP. Serwer FFA byłby krokiem na przód (większa ilość użytkowników forum, rozgłos). Pewna bardzo znana sieć serwerów s/ns też zaczynała od TP z dużą ilością stałych graczy :)
  • 0

#54 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 11 sierpnia 2011 - 06:29

d2nukinftrain smierdzi
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0