Skocz do zawartości


Gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 13 lipca 2011 - 10:17

Witam mam do sprzedania następujące gry :
1. Call of Duty 2 - 25 zł
2. Call of Duty World at War - 35 zł
3. Call of Duty Modern Warfare - 40 zł
4. Crysis 2 (Multi 49 lvl, dużo achievmentów) - 70 zł
5. Steam na którym posiadam gry : Call of Duty Black Ops (50 lvl duzo pkt do kupowania nowych broni itp), Call of Duty Modern Warfare 2 (10 prestiz, robiony osobiscie bez haxow), Counter-Strike, Counter-Strike Condition Zero + Deleted Scenes, (HL Deatchmatch i Loastcoast te darmowe), Killing floor ( dużo achievmentów, osiągnieć, skiny) noi darmowy portal i TF2. Steam wart jakies 200 zł jak nie wiecej ale za tyle go raczej nie sprzedam wiec cena 120 zł raczej jest ceną dobrą.
Do każdej gry posiadam oryginalne pudełka z płytami które wrzucam w paczce RAR niżej. Oczywiście można troszku ponegocjować, za przesyłkę płaci kupujący. Odbiór osobisty tylko w Bytomiu, rudzie Śląskiej lub w wyjątkowej sytuacji w Katowicach.

Załączniki sie nie dodały więc wrzucam tak. Chciałem edytować 2 raz ale nie mogłem wiec pisze 2 post http://www.speedysha...9405856/gry.rar

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 13 lipca 2011 - 10:42

  • 0

#2 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 13 lipca 2011 - 11:56

nismo kto ci uwierzy ze bez haxow :P
ja gram do dzisiaj w gry z commodore :D bo sa za darmo :)
w dodatku slązak B)

Użytkownik Titallmighty edytował ten post 13 lipca 2011 - 11:57

  • 0

#3 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 02 września 2011 - 08:42

Sprzedaż nadal aktualna, ale że hajs by sie przydał więc STEAM - 80 zł , cod 2, mw 1 i world at war sprzedam razem za 50 zł, crysis zostaje tak samo
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0