Skocz do zawartości


Zdjęcie

Admini vs. Gracze !!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
196 odpowiedzi w tym temacie

#181 M jak Martyna

M jak Martyna

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów
  • Ską…d:e£dEzeT

Napisano 16 grudnia 2007 - 08:55

w zależności:

- ustalić date grubo wcześniej (2-3 tyg. na zebranie chętnych)
- serwery powinny mieć to samo co jest na Tawernie TP, albo konkretne ustawienia albo kick
- rozpisać w miare zrozumiały regulamin (nie każdy obecny zrozumiał choć po 3 krotnym przeczytaniu znałam go na pamięć)
- od ilości drużyn, mecze w 2 lub 3 dni, zacząć w pt wieczorem i rozgrywki przez weekend, finał w niedziele z hltv dla oglądających

to na tyle, jak na coś wpadnę lub o coś się podkne to dopisze :)
  • 0

#182 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 16 grudnia 2007 - 08:59

wszystko ok. tylko z tymi ustawieniami nie za bardzo. na Tawernie jest amx i plugin, który wymusza ustawienia. wy graliście na "czystym serwerze" bez amx, bo tak się gra mecze, a to powoduję, ze nie da się wymusić ustawień w ten sam sposób. no chyba, ze chcecie amx...

najlepiej niech się wypowiedzą znawcy ligi i zasad.
ja się na tym nie znam. ustawię jak bedziecie chcieli.

Użytkownik tyro edytował ten post 16 grudnia 2007 - 09:01

  • 0

#183 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 16 grudnia 2007 - 09:05

ja też zasypiałem przed monitorem masmix ;] No gramy za tydz. w sobote gogo ! http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#184 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 16 grudnia 2007 - 09:08

Regulamin martynka jest w trakcie tworzenia :)
Będą ostre zasady gwarantuje ;] Spodziewajcie sie m.in wymuszania screenow smołkow z wcisnietym TABem i net_graph 3, brak skrina u jednego gracza = walkower. 16 bit = walkower. 2 dostepne przerwy dla druzyny po 5 minut. to tak narazie wstepnie myslimy... wymuszanie ustawien tez bedzie..

Użytkownik RahH edytował ten post 16 grudnia 2007 - 09:10

  • 0
Dołączona grafika

#185 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 16 grudnia 2007 - 09:41

Tak dodaj ze nie bedize mozna rozbrajac cicho bomby tak jak to zrobiliscie..

Użytkownik KsR edytował ten post 16 grudnia 2007 - 09:42

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#186 M jak Martyna

M jak Martyna

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów
  • Ską…d:e£dEzeT

Napisano 16 grudnia 2007 - 11:08

Tak dodaj ze nie bedize mozna rozbrajac cicho bomby tak jak to zrobiliscie..


tzn ?

mogę popytać znajomych o regulamin bo oni dużo grają, co wy na to ?

i chyba czysty amx bez tych dodatków co ktoś wspominał typu admin_esp a zostawić to cudo od ustawień i można chyba grać, no nie ?

ksr - nie w sobote, jak się ludzie zbiorą :) )
  • 0

#187 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 16 grudnia 2007 - 11:31

ale pierd... za przeproszeniem po jakiego wacka placka amx na serwie cw?? ogarnijcie ludziska...
robcie regulamin ale moze niech bedzie to na zasadzie malego lidera czyli nie koniecznie sq admini badz ff vs gracze serwa...
nie iwem zastanowcie sie
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#188 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 08:33

no właśnie piszę to już trzeci raz chyba, mecze ligowe, turniejowe itp. grane sa na czystym serwerze, bez żadnych dodatków amx, hlguard czy innych. na takim serwerze nie można niczego wymusić... po to w ligach są te programy aqutas ^ czy jakoś tak, żeby sprawdzały ludziom ustawienia...

z uporem maniaka ciągle ktoś tu pisze o wymuszaniu ustawień, nawet doświadczeni FF też wciąż to powtarzają...
NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NA SERWERZE CW...

no chyba, że zdecydujecie, że jako pierwszy chyba w historii turniejów CS nasz bedzie rozgrywany na serwerze z AMXX...

widziałem w logach narzekania, że serwer na którym graliście był lipny.. nie wiem o co chodziło. lagów nie było, ping w normie 30-40 - chyba, że ktoś ma lipny net. jeżeli chodziło o to, że na nim nic nie było, "surowy" był, to właśnie tak ma być... takie są serwery CW.

poza tym, za 10 dni juz tych serwerów nie będzie, wiec musicie sobie poszukać innych - lepszych...

Użytkownik tyro edytował ten post 17 grudnia 2007 - 08:35

  • 0

#189 Rebel

Rebel

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 02:20

Wiem ze z amx'em i innymi pluginami sie nie gra żadnych cw, ale jezeli to wymusi na nieuczciwych, ktorzy grać nie potrafią tylko muszą sie jakoś wspomagać, rozgrywkę fair play, to jestem ZA 'obiema ręcyma'.

Uważam, że w zaden sposob amx nie przeszkodzi w rozgrywce, a nawet bedzie wiadomo kto ile komu dmg dał.
No byle by ptb wyłączyć.

Pomysł ze screenami smokow nie jest zły. O ile bedzie robiony tak jak w esl i w trakcie meczu czy po zrobieniu smokow nikt nie wyjdzie i znowu wejdzie, bo wiadomo ze mogl zmienic bity.


Podsumowując: tej całej kłótni o zasady wogole nie powinno tutaj być, bo wszyscy uczestnicy turnieju są w mniejszym czy większym stopniu graczami tawerny i jakoś tam sie znamy. Sam turniej był grany o pietruszkę, wiec nie wiem dlaczego niektórzy (nie wiem kto, mam podejrzenia, ale na pewno takie osoby były) grali nie uczciwie ( nie mowie o czitach). Turniej miał być zabawą, swoistą odskocznią. Powinniśmy go właśnie tak potraktować, a nie jak jakieś zawody o złote kalesony. Za wszelką cenę go wygrać, czy udowodnić, że jest sie lepszym.
Myśle, że ci, ktorzy jakoś oszukiwali (bo pewnie tacy byli) przemyślą to i podejdą kolejny raz do sprawy uczciwie.

sie rozpisałem.... 'bo mnie boli!'
  • 0
Dołączona grafika

#190 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 02:38

Uważam, że w zaden sposob amx nie przeszkodzi w rozgrywce, a nawet bedzie wiadomo kto ile komu dmg dał.
No byle by ptb wyłączyć.


plugin na pokazywanie obrazen bedzie wylaczony lol ;]
  • 0
Dołączona grafika

#191 Rebel

Rebel

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 02:39

a ja tam zawsze bede tego bronic bo jest fajne :P
  • 0
Dołączona grafika

#192 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 grudnia 2007 - 09:31

przeciez to bez problemow mozesz sam mniej wiecej policzyc z dokladnoscia +10 -10 dmg - np
desert eagle zadaje strzalem w klatke 45 dmg bez kamizelki a okolo 35 z kamizelka - rozni sie to tym ze z kamizelka nie leci z kolesia krew jak go trafisz...
obadaj dmg jakie zadajesz jedym strzalem z kazdej broni w roznych set upach ( kamizelka, bez kamizelki ) i juz bedziesz wiedzial.
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#193 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 09:57

Tyro. moglbys mi podac konfiguracje pc na ktorym byly stawiane srv? bo mi sie zdaje ze to nie wina neta tylko fps serwera. gralo sie jak na 30 fps
  • 0
Dołączona grafika

#194 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 10:04

Procesor AMD Athlon 64 X2 5600+
Pamięć RAM 2 GB
Dyski twarde 500 GB
System Linux
  • 0

#195 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 10:55

hmm to nie wiem w czym problem :(
  • 0
Dołączona grafika

#196 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 18 grudnia 2007 - 11:03

nom, właśnie :(
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#197 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 12:05

prawdę mówiąc nie przyglądałem się zbytnio ustawieniom serwera. taki czysty bez amxx, to nie ma przy nim żadnej roboty.
nie było ustawionego sys_ticrate, więc serwer sobie bral jakąś wartość domyślną, która jest pewnie na poziomie 60. co mogło sprawiać wrażenie, że gra się jakby było mało fpsów. trafnie to Bloodline określił.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0