Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 12 listopada 2011 - 06:00

BRONIE SAME SZCZELAJA

Otóż to: cala jazda zaczęła się wczoraj kiedy pokusiłem się ściągnąć gammę żeby trochę rozjaśniacz ciemne zakątki trajna. No i gdy to odpaliłem i wszedłem CS to co jakiś czas bron mi samoczynnie strzelała aż wystrzela wszystkie naboje.Samo się nie przeladowywyje tylko jest ten dźwięk ze nie ma ammo i muszę kliknąć żeby przeładował. Tak samo jest z kosa macha cały czas....
Usunąłem gammę , zmieniałem config , zamykałem aplikacje "msconfig" usunąłem katalog Skanowałem kompa nic nie pomaga :/ Nawet steam zmienilem ale nic. Macie jakieś propozycje czy bez format się nie obędzie . ?

Użytkownik luc3k edytował ten post 12 listopada 2011 - 06:01

  • 0

#2 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 12 listopada 2011 - 06:03

Reinstal cs'a w ostateczności. Może to być spowodowane animacjami. Sprawdź ustawienia grafiki w cs'ie tj. czy masz ustawione na opengl, Pokombinuj cos z odswieżaniem rozdzielczością, cs jest tak dziwny że czasem coś się dzieje samoczynnie lub samoczynnie się psuje :(
  • 0

#3 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 12 listopada 2011 - 06:39

grafika :X ? pierwsze slyszę. Wbijam pozmieniac
  • 0

#4 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 12 listopada 2011 - 06:46

Tez tak mam czasem jak ogladam mecz na HLTV i wejde na server, zwykle wlacz/wylacz CS i działa normalnie.
Jest kilka powodow, albo tak ja pisze solar moze to byc problem z ustawieniami, sprwadz sobie wszystko i spróbuj przestawiac.

Sprawdz w ustiawieniach klawiszy, jakie masz zbinodowanie pod strzelanie, moze sprobouj przestawic, mi sie raz zepsuł 1 kalawisz na klawiaturze, tzn byl caly czas wcisniejty, akurat mialem tam zbinodwane strzelanie i mi waliło caly czas ;)
Nie wiem czy wiesz ale admin może ci sam zmieniać wszystko w CFG, tzn mógł ci przestawić strzelanie na cos innego i dlatego ci strzela, tak samo jak można komuś wysunąć CD-ROM sa takie pluginy xD xD wiem bo sam tak kiedys robilem dla beki :D. Dla tego warto mieć config "tylko do odczytu"

W ostatecznosci reinstal CS'a, to nie jest w koncu taka straszna rzecz, u mnie to trwa 20 min.
  • 0

#5 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 12 listopada 2011 - 10:11

temat do zamknięcia, paproch dostał mi się pod ppm :D
  • 0

#6 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 12 listopada 2011 - 10:20

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHA tak myślałem ze cos z klawiatura albo myszka n/c
  • 0

#7 wajsik

wajsik

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Ską…d:Radzionków

Napisano 12 listopada 2011 - 10:25

LUCEK widze ogar :clapping:
  • 0

#8 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 12 listopada 2011 - 10:38

a tak btw. to raczej pod lpm (lewy przycisk myszki) , chyba ze masz myszke dla leworęcznych, i strzela ci prawym klawiszem HAHA

Użytkownik relax edytował ten post 12 listopada 2011 - 10:40

  • 0

#9 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 13 listopada 2011 - 02:35

złe napisałem lpm. :( rzuciłem myszka i wyleciała siarka od zapałki nawet nie wiem skąd ona mogla się tam wziąć, A mówią ze nie nie wszystko wejdzie w ciasna szpare :D
  • 0

#10 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 13 listopada 2011 - 08:48

jak się popieści to wejdzie :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0