Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plugin - info po śmierci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 21 listopada 2011 - 10:40

Co byście powiedzieli na wgranie pluginu, że przez 5 sekund po śmierci można dać info swojemu teamowi?
  • 1
"Nigdy się nie poddawaj"

#2 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 listopada 2011 - 10:43

hmm, nie zachwyciłeś jurorów tym występem.. ale jestem na TAK.
  • 0

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 listopada 2011 - 11:59

i ze to jeszcze Twoj pomysl? <_< wyjc ;x
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 21 listopada 2011 - 12:03

Jak dla mnie dodatek psujący rozgrywkę. Każdy obyty gracz umie się posługiwać radarem, dodać do tego komendy radiowe gdzie osoba wydająca komendę jest podświetlona na radarze dla mnie w zupełności wystarczy. Na mapie BS'y są dwa więc jak nie jeden to drugi a potem to instynkt + refleks (Cała esencja CS'a). Ale co ja mogę wiedzieć a tym bardziej pisać skoro nie gram już na serwie
  • 1

#5 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 21 listopada 2011 - 12:46

wormsik plusik dla ciebie, bo ja jestem tego samego zdania, osoba ktora dednie widzi jeszcze przez chwile swoje zwloki i co robi przeciwnik. To jest tak samo jak podpowiadanie przez vt czy ts, a jak wiemy za to lecą bany ;)
  • 0

#6 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 listopada 2011 - 12:48

ale jeśli mówimy o serwerze TP, to ten plugin jest jednym z lepszych pluginów jakie na taki serwer pasują ;] na zasadzie mixa czy cw, padasz - dajesz info gdzie Cie zabili, np "3 domek" i team zamiast kampić dalej na małym wraca na duży ^^
edit
to jak wam tylko o tochodzi to zmienmy nazwe na ffa, wy***ac strefy raszu i niech kazdy sobie kampi cala runde na malym bo na takiej zasadzie to teraz jest grane :)
a i wyłączmy wszystkim mikrofony bo podpowaidanie jak sie zyje to to samo co podpowiadanie na TS/VT :lol:

Użytkownik will edytował ten post 21 listopada 2011 - 12:50

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#7 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 21 listopada 2011 - 12:56

Dodać ten plugin. btw ostatnio jakiś gracz wpadł na serwa, i napisał "Łee nie ma podania infa po śmierci, *ujowy serwer elo."
  • 0

#8 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 21 listopada 2011 - 01:34

will wg mnie sie mylisz, info zyjacego to nie info martwego, czasami dzieki temu mozna wygrac runde w pojedynke. Pozatym jest radar jak pisal worms i wystarczy z niego nauczyc sie korzystac. Inny przyklad jest taki ze jeden skampiony ct moze ogarnac i runde wygrac. Wiec są dwie strony tej sytuacji, a jak wiemy sila zlego na jednego. pozatym sam malo grasz, to pewnie za chwile napiszesz, ze dlatego ze info po smierci nie ma :lol:
  • 0

#9 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 21 listopada 2011 - 03:50

Jak grasz mixa to tez nie dasz info po smierci bo przez przypadek mozecie wygrac 1v5?
  • 0

Dołączona grafika


#10 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 21 listopada 2011 - 03:52

"Pozatym jest radar jak pisal worms i wystarczy z niego nauczyc sie korzystac."
No i są tacy co potrafią z niego korzystać i efekt jest taki, że na jednym bs'ie padnie jedna osoba to z drugiego bs'a już wszyscy lecą zostawiając drugi bs bez obstawy. To naprawdę świetny przykład jak grać tp.

"Inny przyklad jest taki ze jeden skampiony ct moze ogarnac i runde wygrac."
Na danie info jest 5 sekund, więc na pewno jak ktoś zginie to da info gdzie cała reszta terro się znajduje i dodatkowo terro będzie stało w miejscu tak, że ostatni żyjący CT będzie tylko chodził i zabijał jednego po drugim.
Na serwie s/ns jest dzięki temu pluginowi większe tp niż na tawernie. Jak mam ochotę postrzelać to właśnie idę sobie na taki serwer bo tam ludzie dają więcej info w ciągu tych 5 sekund niż tutaj w ciągu całej rundy (może to się zmieniło teraz, nie wiem).

"osoba ktora dednie widzi jeszcze przez chwile swoje zwloki i co robi przeciwnik. To jest tak samo jak podpowiadanie przez vt czy ts, a jak wiemy za to lecą bany"
Co innego widzieć co robi przeciwnik przez parę sekund a co innego podpowiadać na ts w którą stronę patrzy i co robi przez cały czas.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#11 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 listopada 2011 - 04:15

Takie coś jest na lukmanie czy na innym niezgody i sprawdza się w 100%. Z 2 strony ulti dobrze napisał, na ffa u KiziMizi jest więcej info niż u nas.

Użytkownik palacz edytował ten post 21 listopada 2011 - 04:18

  • 0

ws2xe1.jpg


#12 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 21 listopada 2011 - 04:44

bo u nas tacy ludzie grają, grasz i okazuje sie ze na mapie 3-4 osoby maja tylko mikro, a reszta zanim napisze musi sie zastanowic czy bledow ortograficznych nie zrobi i mija mu na to duzo czasu :D
p.s. dajcie na probe i zobaczymy czy bedzie wiecej info niz jest obecnie
  • 0

#13 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 21 listopada 2011 - 05:00

Nie grałem jeszcze na serwie z takim pluginem, jednak brzmi obiecująco. A jak wiadomo często "rzucam się" o brak gry TP;)
  • 0

#14 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 21 listopada 2011 - 05:24

Jak najbardziej na TAK! Kiedys sam mialem o tym wspomniec na forum. Ile razy tak mialem ze np. wbijam gale, a tam 5 typa to nigdy nie ma czasu zeby dac info bo sie strzelasz. Tak jak ktos wspomnial ludzie daja wiecej infa przez te 5 sek. niz przez cala gra. Na pewno poprawi to TP
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#15 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 listopada 2011 - 07:11

Była już propozycja tego pluginu i byłem wtedy za wgraniem go na Tawerne, teraz też jestem na TAK, jeśli tylko nie będzie on krzaczył nam serwera...
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#16 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 21 listopada 2011 - 11:03

Jestem na nie! Nie wzorujmy się na innych żałosnych serwerach , to to samo co komunikator info trwa nie więcej jak 5 sekund i dalej cisza ...
  • 0

#17 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 21 listopada 2011 - 11:22

czemu nie - zawsze można spróbować i wyłączyć.

aczkolwiek wiecie, z mikro jest jak z CB radiem, może i 50% ma ale leci ma żyda i nie używa tylko słucha.
  • 1
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#18 vache

vache

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 40 postów
  • Ską…d:Siedlce

Napisano 22 listopada 2011 - 07:07

Wystarczy na przykładowym inferno rzucić celownikiem kto idzie, zobaczyć po prawej stronie kto zginął plus info na radarze i wiem wszystko i znacznie lepiej niż info od graczy, które często jest po prostu słabe, typu idą duży, a tam 2 zawodników, a 6 pod małym.
  • 0

#19 wajsik

wajsik

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Ską…d:Radzionków

Napisano 22 listopada 2011 - 09:16

Można spróbować- nie sprawdzi się to się usunie plugin i tyle. Ale póki co jestem ZA
  • 0

#20 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 22 listopada 2011 - 11:19

Zdecydowanie na TAK - to jedna z nielicznych rzeczy których mi na Tawernie brakuje.
Serwer TP ma chociaż po części imitować mixy, w których to info po śmierci odgrywa baaardzo dużą rolę. Jeżeli serwer TP ma uczyć gry zespołowej, to ten plugin jest wręcz niezbędny.

Pozdrawiam ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0