Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmiki ze świata sportu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 listopada 2011 - 06:29

Nie odnalazlem odpowiedniego tematu, bo ani to smieszne, ani to ekstremalne, ani to motocyklowe itp itd.... zresztą na naszym przysychającym forum nie zrobi to pewnie wielkiej roznicy.

Filmik znany zapewne kazdemu posiadaczowi Eurosportu który nie spi po nocach tak jak ja.



Nie ma tu moze najlepszych akcji, najpiekniejszych sytuacji, ale jest cala esencja sportu, wszystko dlaczego sport uprawiam, ogladam i uprawiac bede. Jednoczesnie jest to moj motywator do tego by robic to co robię i kazdego dnia byc lepszym.

A wy ;>
  • 1
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 24 listopada 2011 - 07:17

Owi staruchu ty się jeszcze ruszasz ? Myślałem ze twoim sportem jest ogarnianie forum. A tak na poważnie to z czym się tam zajmujesz ?
  • 0

#3 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 24 listopada 2011 - 07:58

No filmik niezly. Masz moze wiecej takich motywatorow? Jak tak to moglbys przeslac?
  • 0

#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 listopada 2011 - 07:59

taki temat odnosnie tego co kazdy uprawia jest juz na forum, ja tu się niczym szczegolnym nie wyrozniam (kosz, bieganie, wczesniej motocykle, ale ogolnie sport w kazdej postaci i wszedzie).

Generalnie przy zakladaniu tego tematu przyswiecaly mi dwie idee:
1. Dac miejsce gdzie mozna by wstawiac filmiki stricte sportowe
2. Poznac wasze odczucia gdy widzicie tego typu kompilację ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 24 listopada 2011 - 08:09

Ja tam nie mogę na takie rzeczy patrzeć. Pogoda się psuje nie ma gdzie uprawiać sportów. W USA mamy Lockout, jednym słowem koszmar :(
  • 0

#6 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 24 listopada 2011 - 08:22

Sport swietna sprawa, a filmik, na pewno skłania do myślenia, i jest motywujący ;) Ogólnie sam się obijam od pewnego czasu i troche mnie to zmotywowało do dalszych ćwiczen ;)

Sam ogołnie cwiczyłem Trick's to taka fajna dyscyplina strasznie młoda, i bardzo mało znana w PL, połączenie akrobatyki, sztuk walki itp w fajny sposób, przede wszystkim widowiskowy, o to głownie chodzi ;) W późniejszym etapie łączy sie to w combosy ;) Jak człowiek potem wbija na plaże to robi niezla rozpierduche :D

tu moje foto jak robie Folhe ;)

Załączone pliki

  • Załączony plik  folha.jpg   81,11 KB   40 Ilość pobrań

  • 0

#7 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 listopada 2011 - 09:18

Zawsze takie kompilacje budziły we mnie tygrysa :D. Niesamowita ilośc energii, która nakręca do działania i wspiera duchowo. Sport to dyscyplina życia, która potrafi kontrolowac ciało i ducha, co jest po prostu potęgą samą w sobie. Oczyszcza i wyzwala z człowieka energię. Ja osobiście uwielbiam pływac. Kiedys trenowałem pływanie, nadal to robię, ale już nie tak często. To uczucie po przepłynięciu 2 kilometrów stylem dowolnym bez zatrzymywania sie jest bezcenne. Boli jak cholera, ale jeszcze bardziej uszczesliwia, bo wtedy czuje się jak człowiek.



Sport makes you bigger!

Cholera od dzisiaj zmieniam styl zycia, koniec z browarkami i kanapeczkami w przerwach na uczelni. Brzuszki, bieganie, pompki, woda mineralna, owoce, warzywa, basen, poczuj moc...

Użytkownik wodny edytował ten post 24 listopada 2011 - 09:19

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 listopada 2011 - 10:00

@ relax
1. no wlasnie temacik jaki kto sport uprawia juz jest, ale i tak dzieki za komentarz, tricks jest mega fajne :)
2. Co do zdjecia ja tez moge takie miec :D:D:D gorzej z lądowaniem ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 listopada 2011 - 10:43

filmik nawet ujdzie :D, ogólnie zawsze uwielbiałem oglądać i uprawiać wszelkiego rodzaju sporty, nawet w żaden sposób ze sobą nie powiązane .. piłka nożna, bejzbol, bilard, snooker(tylko ogladać :D), pływanie, tenis, lekkoatletyka, ping pong - po prostu co leciało to oglądałem, w co sie dało grac w to grałem. teraz jakoś nie mam na to czasu i motywacji jeśli chodzi o gre ale mam zamiar do tego wrócić, bo mi tego za***iscie brakuje - w noge to już wieki nie grałem :(
jednym słowem to bez sportu to życie jakieś takie nudne jest ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#10 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 listopada 2011 - 10:46

No właśnie jeżeli chodzi o "akcje" czy jakas szczegolna efektowność, to ten filmik trzyma poziom, ale nie jest niczym szczególnym wobec tego co mozna odnaleźć w necie.
W tym samym jednak momencie jest cala kwintesencja sportu bez roznicy na dziedzinę, kolor skory, na to czy to pilka czy kosz czy bilard, czy sport z wykorzystaniem maszyn czy "żywy" (nie wiedzialem jak to ująć ;) ).
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#11 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 25 listopada 2011 - 01:22

Owi z tym ze ja wylądowałem :D chcesz to ci na youtuba wrzuce. Powiem wam, moze i przelyniecie 2 km, bieganie i inne dziadostwa daja sadysfakcje i szczescie :D ale nic, na prawde nic nie moze sie rownać z tym jak zrobisz swoje 1 salto, albo jak juz robisz je za kazdym razem nawet na betonie ;d;d cos o tym wiem to uzależnia jak piwo czy amfa :D nie mówiąc juz o lepszych rzeczach ;d jak pierwszy w zyciu ustatyn cork crew albo double fulltwist po rundaku nad ktorym meczyles sie 2 miesiace, setki nieudanych prob, przełamywanie strachu a tu nagle BUM i stoisz :D:D

Użytkownik relax edytował ten post 25 listopada 2011 - 01:23

  • 0

#12 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 listopada 2011 - 04:09

To ja dorzucę takie coś od siebie. ;)
http://www.wimp.com/peoplegreat/
  • 0
Dołączona grafika

#13 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 25 listopada 2011 - 04:11

dokladnie relax! niezapomne jak zrobilem pierwsze wheelie na moto, a na moim nie tak latwo jak na scigu ze z gazu pojdzie, trzeba wkrecic na obroty i strzelic ze sprzegla, jak mi sie udalo to taki bylem szczesliwy ze musialem sie tym z kims podzielic i dzwonie do kumpla i mu mowie jaki jestem happy bo mi sie udalo, to mi potem mowil ze podjarany bylem jakbym wlasnie 5 za***istych lasek wyruchal :P
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#14 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 kwietnia 2012 - 07:35

http://vimeo.com/32756097
  • 0
Dołączona grafika

#15 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 04 sierpnia 2013 - 12:54

Zaplecze ekstraklasy :D

 

 http://www.sadistic....sy-vt218802.htm
 


  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0