Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wieczorek map niestandardowych #1 - 6 stycznia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 01 stycznia 2012 - 01:58

Pierwszy wieczorek odbędzie się 6 stycznia od godziny 19:00. Już teraz zapraszam wszystkich chętnych.

Serwer: csmix.gamingcrew.pl:27020 - dodaj do ulubionych

Mapcycle(czas grania jednej mapy to 20 minut):Wszystkie mapy, które wymagają pobrania są umieszczone w mappacku - Pobierz
Na serwerze będzie FastDownload więc również ze spokojem można będzie pobrać.

Dołącz do grupy na steam! - Zapraszam :)

PS. nie mogę dodać załącznika

Użytkownik abras edytował ten post 01 stycznia 2012 - 02:21

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#2 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 06 stycznia 2012 - 02:44

Kilka słów może o mapkach, bo są ciekawe.

de_aztec_cs10

Dołączona grafika

Aztec "_cs10" to po prostu stary Aztec, druga tej mapy wersja oficjalna (pierwsza to de_aztec_csb66, można sobie wygoglować), dołączana w wersjach beta 7.0, beta 7.1 i CS 1.0 gry. W porównaniu do wersji bieżącej, oprócz tego, iż jest ogólnie ciekawsza i bardziej dynamiczna (większe przejścia powodują, że gracze nie blokują się nawzajem tak często), ma także przesuniętego, wydzielonego BS-a. Bardzo fajna sprawa.

de_czl_silo

Dołączona grafika

Silo w wersji "CZL" to rozwinięcie koncepcji "de_pg_silo_open" - mapy Colina "Brute'a" Volrata, autora m.in. de_tuscan - wywodzącej się z amerykańskiej ligi Proving Grounds. W stosunku do pierwowzoru jest bardziej rozbudowana i ma inną, bardzo fajną kolorystykę. Grana swego czasu w ligach.

de_foption

Dołączona grafika

"Foption", czyli tak naprawdę "Final Option", to także oficjalna mapa znana z poprzednych wersji gry. Tym razem mamy tu aż trzy bombside'y, ogrom możliwości ataku i obrony, a także ogólnie bardzo spójną, niedużą konstrukcję, która wymusza grę drużynową i daje możliwości do naprawdę dynamicznej rozgrywki. W opiniach wielu, także i mojej, jest to najlepsza mapa, jaka kiedykolwiek oficjalnie w CS-ie zagościła. Ma nawet swoją fanowską grupę na steam: steamcommunity.com/groups/de_foption_fanboiz.

de_rotterdam

Dołączona grafika


Rotterdam to także mapa oficjalna - była z nami aż do wersji CS 1.1. Taki fajniejszy de_train. Wyglądem, rozkładem pomieszczeń i wykonaniem nie odbiega od dzisiejszych map granych na codzień w ligach.

de_mirage

Dołączona grafika

Mirage to przeróbka de_cpl_strike prosto od jej oryginalnego autora. Lepsza od pierwowzoru, bo z przerobionym bombside'em na taki fajniejszy i ciekawszy do ataku oraz obrony. A przerobiona prawdopodobnie z powodów licencyjnych na potrzeby lig dnia dzisiejszego - do poprzedniej wersji prawa podobno ma organizacja CPL. Osobiście nie przepadam nazbyt, są ciekawsze mapy.

cs_camouflage

Dołączona grafika

Camouflage to także oficjalna mapa, tym razem z azjatyckiego "Counter-Strike: Online". Łatwa, szybka i przyjemna. Rozgrywka przypomina tę np. na cs_estate, ale tu chyba jest jeszcze lepiej. W swojej kategorii nie do pobicia.
  • 0

#3 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 07 stycznia 2012 - 12:08

Fajnie się gra, dzis był full server :D Moze przydało by sie przekierowanie z tawerny ? :D chociaż to ryzykowna sprawa ;P
  • 0

#4 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 07 stycznia 2012 - 01:30

Grałem i było gites :) szybko wyszedłem , ale wódka wołała :D
  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#5 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 07 stycznia 2012 - 04:53

Ja niestety przez powtorny bół głowy zagrzewałem do walki jedynie przez pierwsze dwie mapki. A na takim Clan Fire czy Foption, nie ukrywam, iż z chęcią bym pograł, bo bardzo je lubie.

Co do przekierowania, to moja propozycja od początku była taka, aby wieczorki zaczynać na głównym serwerze, grać przez jakąś godzinę i pod koniec wyświetlać graczom komunikat, że zabawę przenosimy na serwer osobny. Wtedy reklama docierałaby również do tych, którzy na forum nie wchodzą.

Zrecenzujcie może mapy, które fajne, a które do kitu. A może jakaś z dzisiejszych nadaje się do przeniesienia na stałe na serwer główny?
  • 0

#6 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 07 stycznia 2012 - 10:55

mapę którą opłaca się przenieść jest as_oirlig;d
  • 0

#7 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 07 stycznia 2012 - 05:38

Jak najbardziej przed następnym wieczorkiem kilka zmian zostanie wprowadzonych. Myślę też, że niektóre mapy zostaną zagrane jeszcze raz w kolejnym wieczorku. Chociażby taki de_foption czy de_rotterdam, granie tych map w 7-8 osób jednak nie w pełni oddaje ich klimat.

Strzałem w 10 była de_tawerna, dzięki której serwer był pełen przez praktycznie całą mapę. Najprawdopodobniej ta mapa pojawiać się będzie na każdym wieczorku.

Jak na pierwszy wieczorek na nowym serwerze, liczba graczy według mnie zadowalająca.

Załączone pliki


  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#8 ozyrys

ozyrys

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 09 stycznia 2012 - 09:25

co piątek będzie organizowany taki wieczorek ??
  • 0

#9 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 09 stycznia 2012 - 11:19

Będzie w najbliższą sobotę nastepny ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0