Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lekka zmiana mc


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 03 lutego 2012 - 04:34

Witam,

Wnoszę o usunięcie z cyklu map "planszy" o nazwie de _aztec. Jak większość wie jest to mapa jednostronna. Oczywiście z normalnym timem da radę i w Terro ogarnąć, ale taka możliwość jest rzadko. Poza tym statsiarze lecą do CT. Ogólnie mapa jest może i dobra, ale na mixa, a nie na serwer 18 osobowy. W jej miejsce można by wstawić coś dużo ciekawszego. Np: de_piranesi czy de_mirage czy nawet de_tawerna. Kiedyś mapcycle był ciekawszy. Co więcej, nocny mapcykl też jest troche nudny. Ale to jeszcze da się przeboleć. Niestety w weekendy za wcześnie się zaczyna i niekiedy człowiek jest zmuszony do grania przez pół nocy czterech map. Czekam na opinie głównie odnośnie mapy de_aztec, a także na inne.

Pozdrawiam
  • 0

#2 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 03 lutego 2012 - 04:44

Dobrze że w koncu ktoś poruszyl ten temat. Bardzo często slychac narzekania jak poleci aztec. Sam jak trafie do terro to wytrzymuje max 2 rundy i wychodze. Bylbym za de_tawerna albo nawet nic nie dawac, byleby nie bylo azteca. Co do nocnego to wrzucilbym cpl_mill albo tuscana, mapy wyrownane i znane.
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#3 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 03 lutego 2012 - 04:49

Piranesi, piranesi, piranesi! No i Tawerne dać a azteca wywalić wtedy będzie idealnie :)
  • 0

#4 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 03 lutego 2012 - 04:58

Piranesi, Tawerne i tą mape gdzie CT miało respa nad TT (cpl_fire2 chyba) dodać! :D
  • 0

#5 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 03 lutego 2012 - 04:58

@up
To było de_Vertigo. Ale ona się nie nadaję, ludzie też wychodzą bo to zbyt egzotyczne.
  • 0

#6 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 03 lutego 2012 - 05:11

De_piranesi można dodać :)
  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#7 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 03 lutego 2012 - 05:13

Ja jestem jak najbardziej za wyrzuceniem azteca a wstawieniem de_piranesi i vertigo .
  • 0

#8 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 03 lutego 2012 - 05:25

To wstawić piranesi i tawerne i zobaczymy co się stanie :)
  • 0

#9 Spn

Spn

    Szeregowy

  • Oldie
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 03 lutego 2012 - 07:44

A ja jestem przeciw.
Aztec to old school. Od zawsze zmuszał do zgrania w terro, a skoro gramy już na serwerze TP to dobrze, że jest wymagający.
Argument ze statsiarzami w CT też do mnie nie przemawia - tak sie dzieje na każdej mapie.

Na Aztec`u są 2 opcje - albo atakujecie jak należy - razem, albo jesteście skazani na powolne wymieranie. (much like titsallmightys brain)

btw.
albo macie w teamie Wujka Spn`a, który wam zabije 6 z awp i zapyta "przyjdziecie tu w koncu k....?! " 8)

Your
Spn
  • 0

#10 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 lutego 2012 - 07:51

ja tam azteka nie trawie ale jak trzeba grac to gram.. choc wolal bym zamiast niego zobaczyc tawerne/vertigo - o niebo lepsiejsze mapy :X
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#11 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 06 lutego 2012 - 05:05

To jak zostawiamy tak jak jest czy zmieniamy? :)
  • 0

#12 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 06 lutego 2012 - 06:23

aztec ujdzie chociaż nie należy do ulubionych map ;/ lepiej już bym wolał grać na tawernie :) szkoda że nie ma w mapcyklu vertigo, piranesi, cheteau to były mapki, ale większości nie pasowało i pustoszał serwer ;/
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#13 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 06 lutego 2012 - 08:07

Można zawsze coś zamienić/dodać zobaczymy jak ludzie zareagują, jak coś to się usunie mapki :)
  • 0

#14 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 10 lutego 2012 - 10:39

to jak z tym aztekiem? wyrzucamy? bo duża większość z chęcią pozbędzie się tej mapy z mapcycle. a i naprawcie hltv, bo świruje ;]
  • 0

#15 Ojejnik

Ojejnik

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Skype:Janeczek1998
  • Ską…d:Poland ;D

Napisano 10 lutego 2012 - 11:51

wtf ?? ;D
  • 0

#16 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 11 lutego 2012 - 06:37

Ja tam lubie azteca, cięzka mapa w tero dla kamperow i botqow, ale jak sie zagra tp, to terro ma wieksze szanse tak naprawdę ;)

ale jesli juz tak bardzo chcecie to proponuje na zmiane:
1.de_chateau
2.de_piranesi
  • 0

#17 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 11 lutego 2012 - 10:40

piranesi <3
chateau <3
aztec - BRZYDAL! :D
  • 0

#18 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 lutego 2012 - 10:43

Azteca do wora jak najbardziej! Sam byłem świadkiem jak wiele razy na tej mapie lud się buntował i wpisywał votemap albo zmuszał do zmiany przez admina :D Lekkie odświeżenie przydałoby się w mc. A co do frekwencji to jakieś 2 lata temu, jak było jeszcze de_piranesi w mc to było ciężko wejść, z reguły serw był zajęty na tej mapce i ludziom się dobrze ją grało, to imo chyba najbardziej wyrównana mapa do grania na publiku. No i nie trzeba jej specjalnie ściągać tak jak np. cpl_fire czy de_hell. Chateau też super, ale z niej zawsze bardziej ludzie uciekali, nie wiem czemu...
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#19 Mat!

Mat!

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 lutego 2012 - 11:43

Jak dla mnie aztec mógłby nawet zostać nie gra sie tam źle ale potrzebne jest TP. Co do wprowadzenia nowych map do mc jestem jak najbardziej za, piranesi, chateau to były mapy na których ludzie grali bardzo chętnie, a aktualny mc jest bardzo ubogi.
  • 0

#20 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 11 lutego 2012 - 11:46

de_tuscan
de_chateau
de_inferno
de_cbble
de_prodigy
de_nuke
de_aztec
de_cpl_mill
de_train
de_piranesi
de_dust2


narazie na próbe wraca na weekend chateau i piranesi
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0