Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ban] oraz skarga na admina bez!0


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 02:54

Mój nick: t
Mój Steam ID: STEAM_0:0:32051583
Steam ID oskarżonego: nick bez!o
Data oraz godzina zdarzenia: 22.04.12 ~15:30
Mapa: de_cbble

Opis wydarzenia: Mapą było de_cbble, kolejno wychodzili gracze, na serwerze zostało pare osób,stwierdziliśmy na sayu że mapkę trzeba zvotować bo nie bedzie miał kto grać zaraz bo wszyscy wyjdą (następne było prodigy)No więc wszyscy zaczeliśmy wpisywać votemap10, wpisało jakieś 7 osób i brakowało głosów od 2 graczy,wtedy na respie spytałem się "kto jeszcze nie wpisał?" ktoś mi odpowiedział że "pewnie jakiś inteligent"i wtedy admin bez!0 chciał zabłysnąć i napisał coś w stylu "nie wpisał ten kto nie chciał" no to napisałem"ta i zaraz nie będzie komu grać, pewnie jakiś inteligent twojego pokroju" i otrzymałem bana za obrazę na okres 14 DNI.

Całą sytuacje można zobaczyć na HLTV, nie dość że coraz mniej ludzi gra na tawernie, to sami widzicie co się dzieje,admin ewidentnie nadużył uprawnień w tym momencie.

Proszę o zdjęcie mi blokady, bo w mojej opinii nie zrobiłem nic złego, a na tawernie gram codziennie,oraz proszę o upomnienie admina lub ograniczenie mu uprawnień, bo jak widać zamiast pomagać graczom to im tylko przeszkadza.Pozdrawiam

Dodam jeszcze to:


[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin Bez!o
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ gamingcrew.pl/amxbans
[AMXBANS] Reason: 'nie obrazaj'
[AMXBANS] Length: '2 weeks'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:32051583'
[AMXBANS] Your IP:

Byłem adminem na sterze TP i nigdy nie przyszło by mi do głowy banowanie kogoś za taki tekst,
maksymalną karą był by slay lub kick, ale jak widać prawda boli i otrzymałem 14 dni.
Dla mnie wielkiej straty nie ma, serwerów są setki, pogram gdzie indziej, szkoda tylko
że taki szanowany i dobry serwer spada na PSY przez takich oto adminów.

pozdrawiam

Użytkownik Bez!o edytował ten post 22 kwietnia 2012 - 03:20

  • 0

#2 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 03:14

Troszkę poprzestawiałeś wszystko bo było zupełnie inaczej:
15:29:19 <STEAM_0:0:32051583><nRx zaraz przybiegnie> t : kto nie wpisal?
15:29:25 <STEAM_0:1:31065337><nRx zaraz przybiegnie> Bez!o : ten kto nie chce
15:29:38 <STEAM_0:0:32051583><nRx zaraz przybiegnie> t : czyli jakis idiiota twojego pokroju
Jeszcze coś? Dodatkowo po banie dodałeś parę miłych słów przez mikrofon
Mimo to bana skracam o połowę do tygodnia.
  • 0

#3 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 03:16

Co do słów przez mikro to było: "co za debil; jest to żałosne" nie mówię że powiedziałeś identycznie ale słowo debil i żałosne było przez Ciebie wypowiedziane.
  • 0

#4 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 03:48

Witam,

Dzięki za szybką odpowiedź, ale dalej uważam że kara jest nie adekwatna do przewinienia.
Na serwerze było kilka osób, brakowało 2 osób do zmiany mapy, admin widząc że 90% graczy chce zmienić mape
powinieneś zrobić to sam, a nie jeszcze to blokować i się wywyższać.

Dziwię się że napisałeś że "było całkiem inaczej" skoro nasze wersje różnią się jednym słowem "inteligent" a "idiota"
napisanym w ironicznym tonie po Twojej bardzo dużo wprowadzającej do tematu wypowiedzi:

"Bez!o : ten kto nie chce"

Ty także nie zachowałeś się prawidłowo.
Ale jak teraz patrze na Twoją rangę iż jesteś senior admin to oczywiste że się nie wygra,
więc moje dalsze posty nie mają sensu.

Kimix potwierdzam, że pogratulowałem adminowi decyzji o 14 dniowym banie gdy pojawiło mi się okienko,
i powiedziałem że jest to żałosne, i dalej tak twierdzę.

To admin ma pomagać graczom, a nie się nad nimi wywyższać.
Podczas rozgrywki widziałem setki gorszych tekstów które nie były skierowane do adminów, i nikt nie został nawet upomniany,
ale w tym momencie każdy na forum boi się cokolwiek napisać bo trafiła się osoba wyższa rangą.

Róbcie tak dalej, a na pewno "przybędzie" Wam jeszcze więcej graczy, chociaż i tak już serwer mało kiedy jest ciągle pełny.
  • 0

#5 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 22 kwietnia 2012 - 04:55

http://gamingcrew.pl...era-tawerna-tp/

Przeklinanie i obrażanie innych

jest zabronione i karane. (ban do 30dni)



Administrator może zmienić mapę jedynie wtedy, gdy na serwerze jest mniej niż 10 graczy i od jej rozpoczęcia minęły 3 rundy.


7dni to dużo, ale jeśli mnie by ktoś na serwerze nazwał idiotą bo nie chce zmienić mapy, a potem komentował tego bana inaczej bym nie postąpił. To że na śmiesznym sterku który upadł było inaczej to nie znaczy że tu też panują takie zasady.

Użytkownik SLONECZNY SOLAR edytował ten post 22 kwietnia 2012 - 04:55

  • 0

#6 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 06:56

http://gamingcrew.pl...era-tawerna-tp/


7dni to dużo, ale jeśli mnie by ktoś na serwerze nazwał idiotą bo nie chce zmienić mapy, a potem komentował tego bana inaczej bym nie postąpił. To że na śmiesznym sterku który upadł było inaczej to nie znaczy że tu też panują takie zasady.



No widzisz, cytując regulamin tylko mnie poparłeś, ponieważ na serwerze było poniżej 10 graczy, idź lizać dupkę gdzie indziej, bo jak widać nawet nie chciało Ci się
zapoznać z tematem w którym się wypowiadasz.

Mój post nie miał na celu nikogo obrazić, admin ironicznie odpowiedział, to i ja mu odpowiedziałem, powinien sam to zrozumieć i potraktować jako żart, to tylko gra,
ale jak widać nie którzy tego nie rozumieją.
Czy 7 dni czy 14 to dla mnie nie ma różnicy, przyszedłem tutaj wyjaśnić sprawę, ale jak pisałem już wcześniej, jest to nie możliwe,
bo zbanował mnie akurat admin wysoki rangą, trudno. Serwer usunełem i będę grał gdzie indziej.
Nie porównuj tawerny do steru, bo to jak porównywać lecha do barcelony.
  • 0

#7 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 08:30

O_o a tawerna to nie jest organizacja z tradycjami ? Ty myślisz że tawerna ma rok dwa czy trzy ? Wyjdź typie i nie wracaj tyle ludzi poświęciło swój czas i pieniądze tworząc niepowtarzalny klimat i ogromną ekipę a ty to jeszcze śmiesz nazywać "siecią serwerów".

Kultura na srvie ma być a nie że będziesz sobie jechał po kimś bo mapy nie chce zmienic - nie podoba się to wyjdź z serwera i wróć potem omg. Chcesz grać te swoje głupie i nudne standardy to idź na tego swojego stera, a no tak zapomniałęm rip :dance:



Kolego, mylisz się, mi obojętnie jakie mapy się gra, byle było komu grać.
W tym momencie po prostu nie było ludzi na serwerze, i dlatego chcieliśmy zmienić mape, a brakowało 2 głosów,
nie zamierzałem nikogo obrażać, przegrałem na tym serwerze już 100 godzin i to pierwszy incydent jaki mi się przytrafił.
Po prostu zdenerwowałem się że wszyscy chcą zmienić mapę, a ktoś wyskakuje z głupim tekstem,
i dlatego napisałem "osoba twojego pokroju".

Widać tutaj że są "równi i równiejsi" świadczy o tym inne tematy, np ten:

http://gamingcrew.pl/forum/topic/7776-admin-admin-tit/

Ewidentna obraza admina typu: "wy***rdalaj, kolegów szukasz, wyjdz z szafy jak do mnie mówisz"
i ban z 10 godzin zmniejszony do 4 godzin, bo to zwykły admin, zresztą jeden z lepszych tutaj,
a w mojej sytuacji przy dobrych chęciach ban zmniejszony z 14 do 7 dni.
Wnioski wyciągnijcie sami, żałosne zachowanie, żeby to był szary gracz lub junior admin
to taka sytuacja nie miała by w ogóle miejsca.
  • 0

#8 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 kwietnia 2012 - 10:08

Bana skracam do 2 dni. W temacie, który przytoczyłeś obrazy admina nie było, tutaj jest. A przewinienie nie Twoje pierwsze tylko 3 :)
Możesz grać u nas, możesz gdzie indziej płakać nie będziemy.
Temat zamykam bo spamem tu lecicie po całości, załóżcie sobie temat w offtopie i tam pogadajcie o Sterze i Tawernie
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#9 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 10:09

Automatic generated message
This topic has been closed by a moderator.

Reason: Tawerna > Ster

If you disagree to this action, please report this post, and a moderator or administrator will reconsider it.

Kind regards,
GamingCrew.pl Staff
  • 3
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0