Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna Movie II: Informacje, pytania, postęp, praca

Tawerna Movie II w0rms.dll

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 07:54

Sieeeeeeeeeeeema :D

BaSior wyszedł z inicjatywą stworzenia filmu naszej społeczności CS pt. Tawerna Movie II, niestety z przyczyn wiadomych pracę musiał zawiesić. Ja pod wpływem impulsu postanowiłem dokończyć dzieła i zrobić w/w film. Tak więc niżej zamieszczę garść informacji :D

Czego oczekuję:

- Akcji: Skompresowanego pliku ZIP/RAR (Nazwanego nickiem gracza bez specjalnych znaków czyli np. worms bądź gumis) w którym będzie znajdować się akcja gracza oraz pliku tekstowego który będzie zawierał:
1. Nick gracza:
2. Czas akcji:
3. Krótki opis (Czego mam szukać)
Taki plik możecie wysyłać do mnie na maila (podanego niżej) bądź jeżeli wam wygodniej wrzucać na ZippyShare

Co oferuję:

- Projekt na pewno będzie skończony, nie wiem jednak kiedy
- Doświadczenie: Jako takie posiadam w montażu filmów, obróbce graficznej itp. itd.
- Moje przykładowe prace które nie są stricte związane z grami, chodzi mi o pokazanie że nie robię tego w Windows Movie Maker i jest tam jako taki ład i sychro:





Czego szukam:
- Kogoś kto ogarnia AAE bądź jakieś takieś rzeczy, chodzi mi o pomoc przy ewentualnym intro (wyuzdany napis tytułowy)
- Zbanowanego konta steam posiadającego CS'a na którym mógłbym zgrywać akcje z użyciem HLAE

Czego użyję:
- Do produkcji filmu użyję takich programów jak: Sony Vegas, Photoshop, HLAE oraz opcjonalnie innych programów takich jak np. kompresory audio-video
- Posiadam wszystkie dema zebrane i udostępnione przez BaSiora
- W filmie użyję mojej paczki filmowej (Movie Pack 2008 By w0rms.dll), modeli rąk (w0rms.dll Movie Hands 2010) oraz Dark/Blue Sky (Ewentualnie jakieś dynamiczne niebo)
- W filmiku poniżej możecie zobaczyć jak to będzie wyglądać:



Plany:

- Posiadam jako takie plany na intro i outro
- Posiadam już Soundtrack które zostaną użyte w filmie

Czas i promocja:

- Tutaj wszystko zależy od was im szybciej nazbieram wystarczającą ilość akcji tym szybciej będę mógł zabrać się do pracy
- Proszę pamiętać że jestem sam jeden więc nie mogę za nikogo znajdować akcji czy oglądać całych demek
- Wszelkiego rodzaju promocja tej akcji jest mile widziana, jeżeli macie znajomych którzy chcieliby znaleźć się w filmie powiedz mu o naszej akcji, żeby wbił na serwa Tawerny i ukręcił dobrą akcję którą godnie będzie mógł się pochwalić w filmie. Liczę na was ;)
Kontakt:
- e-mail: w0rms.dll@gmail.com
- Steam: w0rms.dll@gmail.com
- GG: 6216666 (Przedstaw się i napisz w jakiej sprawie piszesz)
- PW na forum

Wszystko zostało raczej napisane więc proszę zachowanie schludności i czystości w tym temacie. Pytania czy sugestię proszę zadawać tylko jeżeli są one konieczne. Nie jest to temat do dyskusji traktujcie to na zasadzie tematu informacyjnego :)

Użytkownik w0rms.dll edytował ten post 18 lipca 2012 - 07:55

  • 0

#2 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 08:23

Nie kumam tego :

Zbanowanego konta steam posiadającego CS'a na którym mógłbym zgrywać akcje z użyciem HLAE

Przecież jak nie wejdziesz z HLAE na serwer to cię nic nie zbanuje O_o.
  • 0

asdasdas


#3 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 08:25

Strzeżonego Pan Bóg strzeże :P Nikt nie chciałby dostać bana na swojego steama a już raz słyszałem taką właśnie historię, dlatego też wolę nie kusić losu :)
  • 0

#4 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 08:26

Ta historię, ktoś wszedł z HLAE na serwer chronionym vacem2 i tyle zapomniał pewnie wyłączyć, na 100% bana nie dostaniesz jak odpalisz offline, chyba że u siebie na lanie włączysz srv jako vac2 :D
  • 0

asdasdas


#5 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 28 lipca 2012 - 02:29

Podbijam temat i czekam dalej na demka, kilka już otrzymałem :)
  • 0

#6 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 30 lipca 2012 - 07:23

Teleexpress, poniedziałek 30 lipca 2012

- Co jakiś czas będę robił takie informacje odnośnie prac i takie tam, będzie się to odbywało zależnie od postępu i ilości informacji.
- Na razie bez zmian, w dalszym ciągu czekam na akcje od graczy
- Temat został podpięty na "czoło" forum aby był widoczny (Dzięki Owi)
- Demka, do chwili obecnej otrzymałem demka od tych osób:
*3Label
*Inkwizytor
*Kimix
*Tless

- Dzięki wielkie za wszystkie demka, pogodę poprowadzi Bożena Dykiel :D
  • 0

#7 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 30 lipca 2012 - 07:51

Dałbym Ci niewykrywalnego czita ale potem bym Cię musiał zbanować :(

A tak mówiąc serio - jeśli tak bardzo boisz się używać cheata na swoim koncie, to możesz wejść do gry w trybie offline - wtedy będziesz bezpieczniejszy niż kasa Kulczyka. Wszystkie osoby które przypadkowo dostały bana popełniły podstawowy błąd - zapomniały "posprządać" po odpalonym oglądaniu dem i weszły na serwery strzeżone VACem z odpalonym haxem.
  • 0

#8 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 13 sierpnia 2012 - 07:59

Może jakiś Teleexpress? :D
  • 0

#9 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 12:14

A czy akcje mozna wrzucac np tutaj??
  • 0

#10 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 02 października 2012 - 04:16

Będzie coś z tego?
  • 0

#11 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 05 listopada 2012 - 04:33

Teleexpress, poniedziałek 5 listopad 2012

Witam wszystkich, przepraszam że tak długo się nie odzywałem ale wszystko się zesrało :P Zacznę od tego że jakiś czas temu zostałem okradziony z mojego wirtualnego dobytku w skład którego wchodziło: Konto Steam, Konto Google (Gmail) oraz konto YouTube, o ile udało się uratować Konto Steam (Dzięki Bogu za pudełkowego MW3) tak całej reszty nie odzyskałem. Straciłem moje fajne konto Gmail i konto YouTube na którym co nieco miałem szit... :( Oto lista demek wysłanych przez was które mam na dysku, nie jest tego wiele wszystkie inne nadesłane akcje przepadły wraz z kontem Gmail :(

Dołączona grafika


No ale trzymajmy się ramy to się nie posramy :D Oto mój nowy adres gmail na który proszę przesyłać wszystkie akcje jakie posiadacie, prosiłbym również moda o poprawienie adresu w pierwszym poście

Nowy Adres: w00rms.dll@gmail.com

Kontynuując kiedy już uporałem się z tym wszystkim, żebym nie miał za fajnie mój dysk zaczął łapać bad sectory i ogólnie się zesrał i poszedł do wymiany. 320GB zostało wymienione na 500GB więc suma sumarum jest nawet lepiej :)

Tak więc podsumowując wszystko jak powiedział Spider-man: "Jest ch**owo ale stabilnie" w dalszym ciągu czekam na wasze akcje, ja się nie poddałem więc i na was liczę a w ramach zadośćuczynienia pokazuję wam mój zaległy projekt który mogłem w tym "wolnym" czasie zrobić :D


  • 0

#12 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 05 listopada 2012 - 05:15

Mam demka które pozostawił basior jak coś mogę Ci je podesłać z innymi demkami które mam :)
  • 0

#13 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 05 listopada 2012 - 06:00

Demka od Basiora również mam, pokazałem tylko te nowe które podsyłaliście :)
  • 0

#14 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 listopada 2012 - 06:41

No to ode mnie masz w końcu? bo już nie ogarniam xD
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#15 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 05 listopada 2012 - 07:17

Ma to co widzisz + Basiora :D
  • 0

#16 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 05 listopada 2012 - 07:52

Dokładnie, Basior we wcześniejszym temacie udostępnił wszystkie swoje zebrane dema :P
  • 0

#17 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 05 listopada 2012 - 09:04

od razu sobie odpal dwuskładnikowe uwietrzylenienie na tym gmailu.... myślałem że ogarniasz takie rzeczy a jednak nie xD
  • 0

asdasdas


#18 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 12:23

Teleexpress, poniedziałek 12 listopad 2012

Jest powolnie ale stabilnie, dostałem pierwsze demko na nowego maila więc jest git :)

- Demo podesłał Mat! (Dzięki! :))
Prosiłbym moda o zaktualizowanie mojego nowego maila w pierwszym poście, dziękuję :) Jeżeli możecie przypominajcie ludziom na serwie o trwającej akcji zbierania dem im szybciej nazbieram dem tym szybciej zacznę pracę. Dziękuję za uwagę :D

PS. Juri jak się robi to dwucośtam na Gmail'u :D ?

Użytkownik w0rms.dll edytował ten post 12 listopada 2012 - 12:52

  • 0

#19 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 19 listopada 2012 - 04:08

Teleexpress, poniedziałek 12 listopad 2012

Kolejny poniedziałek - kolejny teleexpress :D Ogólnie z demkami słabo, ja nikogo nie mogę zmusić do wysyłania ich do mnie dlatego też powoli będę zamykał etap ich zbierania. Deadline zbierania demek został ustalony na koniec roku kalendarzowego roku 2012, tak więc jeżeli jeszcze ktoś ma coś ciekawego i chciałby siebie zobaczyć w filmie to zachęcam do wysyłania :D
  • 0

#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 20 listopada 2012 - 09:41

Prawilnie odświeżam z racji przywrócenia pluginu ostatnie tematy :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0