Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany na Arcadii 1.3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 sierpnia 2012 - 02:53

Wraz z nową wersją gry nastąpią pewne zmiany w konfiguracji serwera.
Zajęty byłem serwerem premium i zaskoczyły mnie te zmiany, które zapowiadają się dość poważnie.

Jak wiecie do gry wprowadzono system handlu z wieśniakami oraz walutę Emerald.
Dotychczasowy system /money jest niezgodny z tym i może powodowac problemy i nadużycia.

Dlatego albo zrezygnujemy z dotychczasowej waluty $ /money. Co za tym idzie nie będzie również chestshop'a "Agora" i zamiast tego wprowadzimy stopniowo system oparty na emerald'ach zgodny z systemem handlu w grze.

Albo wyłączymy emeraldy i wieśniaków - o ile się to uda. (mozna po prostu wyłączyć spawn wieśniaków i emeraldów)

Ja jestem za pierwszą opcją, czyli zrobić system handlu z wieśniakami i emeraldami.

Ma to spore konsekwencje, które moga się niespodobac graczom.
- zniknie kasa na kontach
- nie będzie Agory
- zmienią się i zresetują jobsy

Dodatkowo, chciałbym zmienić lub nawet zrezygnować z obecnego systemu zabezpieczeń LWC, który niby w nazwie ma Lekkość, ale taki wcale lekki nie jest bo nie ma chyba systemu utrzymywania porządku w bazie danych, która rozrosła się masakrycznie i odczyt danych z takiego bałaganu na pewno opóźnia serwer.

Nie do końca wiem jak to przeprowadzić, bo skrzyń jest duzo i wyłaczenie ochrony miałoby poważne konsekwencje. Myślę, że zrobimy okres przejściowy, kiedy bedzie trzeba zrobić inne zabezpiecznia, a po tym okresie wyłaczę plugin.

co wy na to?
  • 0

#2 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 02 sierpnia 2012 - 03:04

Jestem za tym, żeby wprowadzić nową walutę - ja mam -65.000$ na koncie, więc strata tych pieniędzy nie będzie bolesna :).
Tylko jak będzie wyglądać zmiana zabezpieczeń, jak będzie działał nowy system? I jak długi będzie okres próbny, bo wiele osób wyjeżdża na wakacje i nie będzie ich przez najbliższe dni (np. ja).
  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#3 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 02 sierpnia 2012 - 03:17

Jestem za emeraldami,a jobsy i strata kasy to nieduży problem,odlaguje się troche server :D
  • 0
Dołączona grafika

#4 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 02 sierpnia 2012 - 04:07

jobsy i money mi nie przeszkadzają tak samo jak lwc
  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?

#5 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 sierpnia 2012 - 04:11

spokojnie Bercik. LWC będzie jeszcze czas jakiś, zdążysz wrócić.
  • 0

#6 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 02 sierpnia 2012 - 04:30

jestem na tak

Jestem za emeraldami,a jobsy i strata kasy to nieduży problem,odlaguje się troche server :D


I ja też StarWars

ps:i tak szmargt się nie przyda
  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1