Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stara Gwardia VS Minecraftowicze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#41 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 08:02

Wodny, regularni? Wybacz, gdy ja zacząłem grać na serwie nigdy Ciebie nie widziałem czy Krejziego. Był: Owi, Plaj, Shatan, Furai, Gienek, Diabo, Solen, Kornik, Świrek. Ja potem sam byłem adminem, więc trochę przegrałem na serwerze. Potem było nas mniej, aż w końcu to upadło.
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#42 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 08:07

Czemu mnie non stop ktos miesza do tego flejmu?;O Ja tylko napisalem posta ze moge zagrac :o
  • 0

Dołączona grafika


#43 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 08:50

Szczerze co do tego serwera to było trochę rzucenie się z motyką na słońce, bo niby był rozkręcany a 90% graczy to i tak byliśmy my, inni gracze którzy wchodzili tam sporadycznie nawet nie zakładali tutaj konta na forum, wchodzili bo w większości kupili sobie coda i gdzieś przeczytali o serwie. Założenie tego serwa wtedy po 2 czy tam 3 latach troszeczkę było bez sensu, bo to nie mentalność sa że ludzie grają gdzie miejsce, tylko wtedy już gracze grali na serwerach na których siedzili przez większość czasu. Zresztą do tej pory właściwie kilka serwerów jest polskich w coda 4 porządnych a reszta pustkami świeci lub brakiem kultury.
  • 0

asdasdas


#44 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2012 - 09:09

Skończycie kuwa ten temat kto rozkręcał i jak rozkręcał. Nie ma to nie ma k**wa. Teraz sprostowałem, ugadamy mecz i będziemy grać koniec kropka.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#45 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 05:26

Mam problem: serwer jest w wersji 1.7 a wszystkie pozostałe w 1.6. Więc jeśli mam zainstalowany patch 1.7 to nie moge grać na innych serwerach.
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#46 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 31 sierpnia 2012 - 07:50

A ja nje umie pacza zainstalowaci :P Ale też zgadzam sie z marqosem.
  • 0

#47 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 31 sierpnia 2012 - 10:36

No, bo większość osób gra na 1.7?;)
Jeżeli macie xFire to macie oba linki:
1.6 - http://www.xfire.com/downloads/3197/
1.7 - http://www.xfire.com/downloads/3228/

A resztę tematu pozostawiam bez komentarza.
  • 0

#48 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 11:06

Macie racje.
Przepraszam za spam.

Użytkownik marqos edytował ten post 31 sierpnia 2012 - 11:19

  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#49 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 12:19

co za problem miec 2x coda jeden z 1.6 drugi z 1.7?
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#50 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 12:26

Dobra mam 1.7. Wbijac kto chce
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#51 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 31 sierpnia 2012 - 12:39

Wbijać teraz na serwa :P Już rozkręcam z marqosem
  • 0

#52 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 01 września 2012 - 07:56

Jest coś czego nie rozumiem. Mianowicie nie mogę włączyć CoD'a. Gdy włączam, po prostu na chwile robi się czarny ekran a potem nasz ulubiony problem- "Program iw3mp.exe przestał działać". Następnie się wyłącza :( Da się coś z tym zrobić?
@edit- próbowałem włączyć z 5 razy i nic to nie dało. Może spróbuję przeinstalować...

Użytkownik Crafcik edytował ten post 01 września 2012 - 08:02

  • 0

#53 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 01 września 2012 - 09:25

Znalazłem coś, ale niewiele z tego rozumiem :(

Gra wieloosobowa

Tryb wieloosobowy nie chce mi się uruchomić. Po kliknięciu na ikonę trybu wieloosobowego wyświetla mi się komunikat _"Program iw3mp.exe przestał działać_".

Problem "iw3mp.exe" pojawia się na komputerach wyposażonych w karty dźwiękowe zintegrowane na płycie głównej. Najczęściej są to modele Realtek i Sound Max i dla tych modeli podajemy kilka kroków ,które mogą pomoc rozwiązać ten problem. - proszę ściągnąć najnowsze sterowniki do chipsetu płyty głównej, karty sieciowej i karty dźwiękowej - proszę wyłączyć opcje "stereo mix" we właściwościach nagrywania ustawień głośności - po zainstalowaniu najnowszego sterownika proszę wyłączyć w panelu sterowania realtek "wykrywanie urządzeń w panelu przednim" (tylko karty realtek) - proszę wyłączyć wszystkie opcje do dotyczące i mikrofonu w ustawieniach sterownika i w panelu karty dźwiękowej (tylko soundmax) - proszę odłączyć mikrofon (jeżeli jest podłączony) - jeżeli mikrofon nie jest podłączony proszę podłączyć go do gniazda mikrofonowego (mogą to być jakieś stare słuchawki) - proszę zainstalować grę na innej partycji niż C: - proszę wyłączyć ew. odinstalować oprogramowanie do komunikacji głosowej (ventrillo, team speak itp) - proszę odinstalować oprogramowanie Xfire - proszę zainstalować najnowszy bios do płyty głównej - Czasem pomaga wyłączenie karty dźwiękowej w biosie i po ponownym uruchomieniu systemu windows włączenie jej z powrotem. - proszę wyłączyć oprogramowanie w tle typu gg,kaza, torrent itp - proszę ściągnąć najnowsza aktualizacje do gry wersja 1.7 (www.callofduty4.pl , lem.com.pl) - proszę ściągnąć najnowsza aktualizacje do oprogramowanie Punk Buster (www.evenbalance.com) - jeżeli Posiada pan router proszę sie upewnić ze porty niezbędne do rozgrywki sieciowej i komunikacji Punk Bustera są odblokowane i przekierowane na docelowy komputer. (TCP/UDP we/wy 28960, UDP Port 27666, zakres portów UDP 24300-24399) - proszę się upewnić czy firewall nie blokuje pakietów Punk Bustera i/lub gry. - proszę uruchomić grę jako administrator (Windows Vista) Jeżeli w komputerze posiadasz dwie lub więcej kart dźwiękowych pozostaw tylko jedna. Niektóre modemy instalują emulowane karty dźwiękowe które mogą powodować ten błąd. Windows XP: 1. Kliknij prawym klawiszem myszy na ikonę Mój Komputer i zaznacz Właściwości. 2. Przejdź do zakładki Sprzęt i kliknij na przycisk Menedżer Urządzeń. 3. W Menedżerze Urządzeń znajdź pozycje Kontrolery Dźwięku Wideo I Gier, kliknij na plus i rozwiń listę. 4. Sprawdź czy na liście nie widnieją urządzenia typu Modem, Unimodem. 5. Jeżeli widnieją kliknij prawym klawiszem na urządzenie i zaznacz wyłącz. Windows Vista: 1. Idź do menu Start i kliknij Prawym Klawiszem Myszy na opcji Komputer i wybierz właściwości. 2. Wybierz opcję Menedżer Urządzeń z menu z lewej strony. 3. W Menedżerze Urządzeń znajdź pozycje Kontrolery Dźwięku Wideo I Gier, kliknij na plus i rozwiń listę. 4. Sprawdź czy na liście nie widnieją urządzenia typu Modem, Unimodem. 5. Jeżeli widnieje kliknij prawym klawiszem na urządzenie i zaznacz wyłącz. Jeżeli używasz systemu operacyjnego Windows Vista upewnij się ze twoje ustawienia dźwięku nie są za wysokie. 1. Wejdź w Menu Start i wybierz Panel sterowania. 2. Kliknij dwukrotnie na ikonie Dźwięk 3. Znajdź domyślne urządzenie dźwiękowe. Oznaczone zielonym symbolem. 4. Kliknij na nim Prawym Klawiszem Myszy i wybierz właściwości 5. Wybierz zakładkę Zaawansowane 6. Rozwiń menu Format Domyślny zmniejsz ustawienia do 48 000 HZ lub niżej. 7. Kliknij OK. aby zamknąć panel sterowania 8. Uruchom ponownie gre

Podobno to mi pomoże, ale ktoś mógłby mi to przetłumaczyć na język który zrozumiem? :(

Użytkownik Crafcik edytował ten post 01 września 2012 - 09:26

  • 0

#54 ComPatRiot

ComPatRiot

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Skype:pawi135
  • Ską…d:EnderLand

Napisano 01 września 2012 - 11:07

Crafcik, Uruchom zgodności z systemem jaki masz, podejrzewam że xp, i dla tego masz ten problem, jeśli to nie zadziała to spróbuj zmienić rozdzielczość bo być morze Ustawiona rozdzielczość nie odpowiada do twojego monitora, miałem podobny problem w Gta
  • 0
Dołączona grafika
Synek? Bo Jak Ja Cie Dirtolne To Cie Gravel Zasypie!

#55 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 01 września 2012 - 12:05

Ale wczoraj działał mi CoD. Poza tym mam windows7.

Użytkownik Crafcik edytował ten post 01 września 2012 - 12:07

  • 0

#56 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 01 września 2012 - 02:44

Czy jest już jakiś termin meczu?
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#57 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 01 września 2012 - 03:34

Nie ma terminu. Możemy dziś wieczór. Pytanie czy innym pasuje? Kornik i Shatan już się zgodzili, nie wiem jak Susek. Brak odezwu :P Jeżeli byśmy to dziś mieli rozegrać, trzeba będzie wybrać mapy. Jako reprezentant wybieram dla nas: Strike i Creek. Propozycja z grupy MC? No i czy wam pasuje dzisiaj? Wodny i Krejzi, chcecie grać jako MC?
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#58 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 01 września 2012 - 03:40

ja tam moge grac gdziekolwiek
  • 0

Dołączona grafika


#59 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 01 września 2012 - 06:55

Super. Przyszło co do czego, to jedynie Krejzi był w stanie odpisać.
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#60 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 września 2012 - 08:13

Endo ale nie spodziewaj się nie wiadomo czego pisząc kilka H przed meczem, trzeba teraz ustalić nie wiem, np następny pt / weekend i zagrać wtedy :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0