Skocz do zawartości


Zdjęcie

zapachnisty @tawerna.TP

zapachnisty @tawerna.TP

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 tompeq

tompeq

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 02:07

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: TAWERNA TP
Nicki na serwerze: zapachnisty, cpunbase, mechaniczna pomarańcza + inne

Wiek: 24
Link do portalu potwierdzającego wiek - tajny, poproszony okaże link :)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:0:939999
Kontakt: gg; 9067652 skype; tompeq-zspx
Czas gry na danym serwerze: będzie coś około 3 lat z przerwami, stara miłość nie rdzewieje :D
Link do statystyk potwierdzający czas gry http://gamingcrew.pl...ayer.php?id=111
Status banów (liczba banów np z AMXbans): banowany tylko za przypadkowe TA z automatu
Powód ubiegania się o stanowisko admina:

Powód jest bardzo prosty, przy częstym graniu i czytaniu say czata wypisywane są tam na kolorowo wiadomości o rekrutacji adminów, pomyślałem iż mogę zgłosić swą kandydaturę co właśnie robię :) lubię bardzo grę tp lecz niekiedy jest ona mylnie mylona z "wspólnym wbiciem na bs'a" i często ludzie to odbierają jako definicje tp, chce urozmaicić w głowach tych co tak uważają, że gra team-play polega na współpracy a nie tylko na wspólnym opanowaniu bs'a czy tez bomby, na coverowaniu swoich a nie dbanie o swoje cztery litery, przemyślane zagrywki i umiejętne nieoślepianie swoich kumpli z timu a przeciwników, mając flagi mógł bym korzystnie egzekwować brak zasad o których mowa na serwerze oraz uspokajać graczy którzy wchodzą na serwer przeszkadzać w grze innym jej uczestnikom. Miałem już styczność z przywilejami @ na serwerze "u kal0ha" wieloletni staż gry tam, lecz los chciał i serwer zniknął w międzyczasie grywałem tutaj, a teraz od dłuższego czasu przesiadłem się tutaj na stałe i chciał bym sumiennie i z głową kierować grą ku lepszemu jutro.

pozdrawiam ja Tompek, i moje fejki ;)

chthc

cpunbase

uciuany giecik

zapachnisty

mechaniczna pomarancza

ZDR

liggett myers

karuzela fikcji

razemponadkilo

jaram blanty wyczynowo

latajacy holender

ja fajter yoł


  • 0

#2 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 02:19

jak najbardziej na tak


  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#3 Snn

Snn

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 02:28

Jestem na tak

twój cpun :D


  • 0

#4 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 02:41

na TAK


  • 0

#5 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 28 grudnia 2012 - 03:02

+1 na tak


  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#6 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 03:52

na nie, ale może zmienię zdanie...

tak


Użytkownik Kimix edytował ten post 28 grudnia 2012 - 03:54

  • 0

#7 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 28 grudnia 2012 - 04:27

ehhh w koncu cpunku sie zdecydowales :)
jak najbardziej na tak, bo takich swirow nam potrzeba :P i moze nie bedzie mnie karal po kolezensku :))


  • 0

#8 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 28 grudnia 2012 - 04:56

Nie za pojazdy na moja mame.


  • 0

#9 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 28 grudnia 2012 - 05:03

Jeśli przypadkowe bany z "automatu" nazywasz pyskwoaiem do admina po uzyskaniu kicka to ok. Wolałbym aby admini prezentowali jakąś kulturę osobistą na serwerze (nie będę rzucał nickami), więc jestem na nie :)
  • 0

#10 BLOW

BLOW

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 05:37

TAK


  • 0

"Nie ograniczaj się do bycia lepszym od rówieśników i poprzedników. Staraj się być lepszy od samego siebie."


#11 tompeq

tompeq

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 09:37

Nie za pojazdy na moja mame.

napisałem "nie mów do mnie jak do ojca", to nie pojazd, i nie na mamę ;)

poza tym Bojko, gdy rozmawiałem z innym graczem to po kiego się wcinasz w dyskusję negując mnie?

ni z gruchy ni z pietruchy gram spokojnie a Ty nagle zaczynasz mnie wyzywać, gdzie tu sens?

nikt Cię nie nauczył aby nie wchodzić miedzy wódkę a zagryzkę? :)

Jeśli przypadkowe bany z "automatu" nazywasz pyskwoaiem do admina po uzyskaniu kicka to ok. Wolałbym aby admini prezentowali jakąś kulturę osobistą na serwerze (nie będę rzucał nickami), więc jestem na nie :)

jeżeli pyskowaniem, dla Ciebie jest to iż chciałem się dowiedzieć z jakiej racji dostałem kicka za przewinienie jakim było przekleństwo, a inny gracz na serwerze klął jawnie na sayu a ja przez mica to zrobiłem, z zasadniczą różnicą, ja zostałem ukarany a tamtego gracza upomniałeś :)

PEACE & LOVE :D


  • 0

#12 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 28 grudnia 2012 - 10:23

Najwidoczniej nie jest znane skoro sie wcinalem. Ty zaczepiales innego gracza to napisalem cos i na pewno to nie bylo wyzwisko tylko stwierdzenie faktu, a to jak do Ojca mowie to powinno Cie gowno obchodzic i sie swoim zajmij jak nie masz co robic i peace powiadasz? Chyba nie znasz znaczenia tego slowa.

I jakbys gral spokojnie to pewnie bym sie nie wtracil bo za duzo razy wyzywasz/bluzgasz wiec oklamuj tych glupich ze grasz spokojnie..


Użytkownik Fajura edytował ten post 28 grudnia 2012 - 10:25

  • 0

#13 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 28 grudnia 2012 - 11:14

EJ SKOND JESTES??? jbc to na tak ale wole sie upewnic


  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#14 DEER HUNTER

DEER HUNTER

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 11:53

jestem na nie, moje życie to resp i czekanie - więc przy Tobie dostałbym bana:)


  • 0

#15 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 29 grudnia 2012 - 03:26

dla mnie deer hunter jestes NIKIM, ktory pragnie tylko wlasnego wywyzszenia sie nad ludzi, ktorych uwazasz za gorszych od siebie, myslac ze w ten sposob osiagniesz eternalne szczescie, zobacz jak rujnujesz kariere tego mlodego chlopaka, on mogl byc kims, on mogl dzieki naszemu serwerowi wykształcić w sobie zdolności przywódcze, a w przyszłości dzięki temu obalić nasz niesprawiedliwy rząd i zapewnic lepsza przyszlosc Twoim dzieciom, ktore dzieki niemu moga widziec swietlana przyszlosc wsrod szklanych domow, zamiast szarych osiedli z wielkiej płyty, czy ty nie widzisz tego? Nie widzisz tych tysiecy młodych ludzi patrzących ze łzami w oczach w swoją szarą rzeczywistość, czy nie rozumiesz tego że oni pragną tylko lepszego życia, żeby mogli założyć szczęśliwą rodzinę, żeby potem ich dzieci miały się w co ubrać, czemu ignorujesz starania tego człowieka, jego gigantyczny potencjał, który może uwolnić, dzięki pomocy naszej społeczności, może kiedyś wspomnisz me słowa, kiedy twoje dzieci żeby dostać wyprawkę do szkoły będą musiały kraść marchewki i kapusty z pól, dzięki sprzedarzy których, będą mogły kupic benzyne i zapałki, dzięki którym będą mogły przepalić izolacje z kabli miedzianych, aby nastepnie po uczciwej cenie oddać je do pośrednika Huty Katowice i dzieki temu miec szanse na lepsze życie, więc zastanów się czy warto dyskryminować tego ów człowieka na stanowisko admina Tawerny.


  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#16 DEER HUNTER

DEER HUNTER

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 10:08

twój tekst poruszył moje serduszko:( Moment o benzynie był najbardziej rozczulającym ever. Pod wpływem wypowiedzi preda, musze zmienić swoje stanowisko...jestem na nietak :(( *rozczulającyPRED


  • 0

#17 SOK KOKOSOWY

SOK KOKOSOWY

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 stycznia 2013 - 03:13

Znana morda! Na tak :D


  • 0

#18 Spn

Spn

    Szeregowy

  • Oldie
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 01:46

Regulars..

Tylko ten pUacz off plx ;d

Tak.

btw. Pred ! 8)


  • 0

#19 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:11

A więc stało się, witamy w gronie administracji. Flagi i kolor na forum zaraz dodam.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0