Skocz do zawartości


Zdjęcie

[gracz] dee:senq


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tompeq

tompeq

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 21 stycznia 2013 - 02:09

Mój nick: DETFO
Mój Steam ID: STEAM_0:0:939999
STEAM ID OSKARŻONEGO: STEAM_0:1:25674574
Data: 21.01.2013 13:00-14:00
Mapa: de_inferno / de_dust2
mapa de_inferno, gracz dee:senq będąc w drużynie atakującej notorycznie osłabia swoją drużynę celowo ich atakując z niewiadomych przyczyn, pomimo zwracanych mu uwag robi to nonstop, ptb przerzuca go do CT, napisałem na sayu cos w stylu "nie rób z siebie większego gówna niż jesteś", tak go zbulwersowałem zaiste prawdziwym zdaniem, że przeniósł się do terro aby mnie ukarać :), i tak przez cała dalszą rozgrywkę, zmiana mapy na d2, niestety znów z nim w drużynie, TA z jego strony prawie co rundę bez flag jestem bierny i nie mogę delikwenta ukarać, dodam iż to nie pierwsze takie jego zachowanie na serwerze, zdaża się ono dosyć często, wręcz sporadycznie/notorycznie, pozbawiając wówczas grę jakiegokolwiek smaku
załączam dwa demka, jedno hltv z inferno, drugie pov mojej osoby z d2,
nie mam screena "statusu" bo konsola mi się za szybko czyści, ale pisząc do jednego z adminów mu wysłałem sid ów pucybuda, do pieca z nim
pozdrawiam

Użytkownik tompeq edytował ten post 21 stycznia 2013 - 02:11

  • 0

#2 describe

describe

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów
  • Ską…d:Dobczyce

Napisano 21 stycznia 2013 - 03:11

Potwierdzam, było nawet robione vote żeby usunąć gracza z gry, jednak zacięcie się bronił, ubijając stale swoich "kolegów" z drużyny. Ale myślę ze nawet nałożenie bana za jego poziom gry nic nie da. Jedyne za co może dostać to za celowe TK, to że gość reprezentuje poziom jaki reprezentuje to nie jego wina, nie każdy musi być OGAREM, jego zachowania nie pochlebiam, może by się tak wypowiedział, było by ciekawiej ;d


  • 0

#3 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 stycznia 2013 - 05:32

Nie pierwsze takie jego zachowanie ma 6 banow wszystkie za ta/tk wiec ja bym proponowal troche dluzszy odpoczynek


  • 0

#4 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 21 stycznia 2013 - 05:48

Popieram, już nieraz upominałem tego gracza i bana też jakiegoś wyrwał ode mnie, jak widać nie pomogło. Jestem za likwidacją go na pół roku.


  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#5 Finn

Finn

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 40 postów
  • Ską…d:Rzeszów

Napisano 21 stycznia 2013 - 06:43

To samo co wyżej Predator, chłop jest cwaniakiem nie jeden raz głupie odzywki w moja strone gdy tylko zostanie lekko upomniany, kilka razy bodajże skończyło się to kickiem jestem za ukaraniem. Pół roku to może troche długo proponuje z 3 miesiące.


Użytkownik Finn edytował ten post 21 stycznia 2013 - 06:46

  • 0
-----------
waco =]

#6 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 21 stycznia 2013 - 08:38

http://gamingcrew.pl...s.php?bid=15131


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0