Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kulturalny Czlowiek !!!

wh/esp

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 05 lutego 2013 - 03:36

Serwer: TP
Data zdarzenia: 04-02-2013 - 22:50
Nick podejrzanego: Kulturalny Czlowiek !!!
STEAMID: STEAM_0:0:48228394
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: snn/ ja
Mapa: inferno i wczesniej train
Link do dema: ktos wrzuci
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/spra...id=0:0:48228394
Czasy i opis podejrzanych akcji: ktos ogarnie


Użytkownik 3Label edytował ten post 06 lutego 2013 - 11:42

  • 0

#2 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 06 lutego 2013 - 12:46

Czysto. ---> za mało na bana, poddany obserwacji.


Użytkownik 3Label edytował ten post 11 lutego 2013 - 03:33

  • 1

#3 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 08 lutego 2013 - 12:29

No koleszko przegiąłeś.... myślałem, że chwilę poczekasz...
Żeby dostać UB musisz wytłumaczyć każdy czas z tych niżej:
03:13:00 zapomniałeś o skrzyni
05:37;00 głowa?
09:36:00
12:44:00 granat
12:48:00 Za szybko ! + skan na model..
14:20:00 granat
14:44:00 czemu cofa?
14.47:00 Oj....
16:18:00 Idealny granat
16:47:00 Nie odpuścił go
17:16:00 Modelowanie
17:39:00 ?
20:02:00 ?
22:13:00 Terminator?
22:25:00 Cóż za namierzanie tym he?
22:53:00 Za wcześnie ten celownik koleszko.
29:03:00 Co tam granat...

Inne posty będą nie wnoszące do tematu będą usuwane.
Tymczasem: http://gamingcrew.pl...s.php?bid=15221

Załączone pliki


  • 0

#4 Kulturalny

Kulturalny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 08 lutego 2013 - 06:38

Nie bawię sie w takie rzeczy na zwykłych publikach bo jest to strata czasu, ale Pobiorę i wytłumaczę, bo kazda akcja jest normalna, ze względu na "info" na serwerze + słuchawki + mózg ON + znanie dd2 jak własną kieszeń + 9 lat stażu. Aa i nie wiem czy trace tylko czas bo widze ze chyba decyzja juz zapadła bl, to napewno czit. Dostalem ub, widziales jak gram i puśćiłeś to, wieć zaczęłem grac na powiedzmy 70 % moich umiejętnośći i co ?? kolejny ban po ub ? cos nie haloo, poziom gry na publikach w Pl jest niski, nie oszukujmy sie i dochodza te rzeczy ktore wymienilem w 1 zdaniu ..

Jakbym mial sie uzerac na kazdym forum i tłumaczyc sie to stracilbym mnóstwo czasu, ale zrobie wyjątek bo to chyba ostatni z bardziej ogarniętych publików PL. Aa i nie nazywaj mnie swoim "koleSZką" co zreszta pisze sie "koleŻką", tak mówi sie moze w ogólniaku, a ja mam żonę i dziecko mój koleŻko ..

Niezła rozpiske "wypociłeś" na siłe, wycisnales do suchej nitki całe demko, nawet czepiasz sie HE'jków i cofania gdy slysze wroga heh.

Obejrzę i edytuje, moze po "tłumaczeniu" tych śmiesznych czasów, ktoś przejży na oczy.

Pozdrawiam


  • 0

#5 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 08 lutego 2013 - 08:31

Ja bym powiedział że czysto


  • 1
"Nigdy się nie poddawaj"

#6 Kulturalny

Kulturalny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 08 lutego 2013 - 08:31

Nie mozna edytować, a więc tak jak mówiłem czasy normalne i codzienne, tymbardziej na publiku gdzie gra około 20 ludzi.

CAŁE SZCZĘŚCIE ze zdecydowalem sie odwolac od rozpiski. Jest ona naiągana i zrobiona w celu "udupienia" :) Nie wiem kto cie tak na mnie napuśćil bo te czasy ktore rozpisałeś to śmiech na sali a dla mnie szok, niech to ktos jeszcze obejrzy z moim komentarzem, zreszta sam oebjrzyj jeszcze raz to sie przekonasz !!!

03:13:00 zapomniałeś o skrzyni ----- Tu akuratnie jakbys nie zauwazyl jest tzw. BUG HLTV .. strzelam z m4 a na hltv widac celownik od awp o.O, na zywo bylem w innym miejscu i sie z nim strzelalem oko w oko.
05:37;00 głowa? ----- Tu sie uśmiałem naprawde, nie rozumiem czasu, zrobiony po to zeby bylo wieksza rozpiska haha ?? W tej kacji zostaje zabity przez terro, zadnej glowy nie strzelam, bo tt jest szybszy w dodatku jestem na eko ..
09:36:00 ----- Moja ładna gra z awp, co do czasu to oczywisty, widze jak przeskakuje w dodatku typ mnie skanuje !!!! wiec chyba wiem gdzie jest ???
12:44:00 granat ---- W tej akcji, poprostu slysze wielu wrogow na dlugiej wiec sie chowam, to ze akurat leci granat to przypadek, bo potem rzucaja chyba z 10 razy i sie nie odwracam itp., biegne na respa, chowajac sie.
12:48:00 Za szybko ! + skan na model.. ----- KŁAMSTWO, myslales ze nie będę tego oglądał ?? 1/2 lub 1/4 i wszystko widac jak na talerzu. WCALE NIE ZA SZYBKO I BEZ ZADNEGO SKANU !!! IDEALNIE W TEMPO
14:20:00 granat ----- Przeciez odchodze zanim go rzuca ?? Mam tylko usp wiec uciekam i czekam na kumpli !!!
14:44:00 czemu cofa? ---- Sory ale NIE JESTEM GŁUCHY !!! Gram na słuchawkach, slysze ze skacze jak debil i tupie !!!
14.47:00 Oj.... ----- co Oj HS nie widziales ?? zwykla bania .. w dodatku bardzo pozna bo juz wczesniej widzialem pól ciala ..
16:18:00 Idealny granat ----- nie wiem czy wiesz ale Na serwerze jest cos takiego jak "INFO", dostaje wlasnie info ze srodek, wiec rzucam HE
16:47:00 Nie odpuścił go ----- INFO ze srodek, + dostal wczesniej wiec wiadomo ze sie kreci przy bramie, wyczekuje oslaniajac tyły bo mam tylko usp.
17:16:00 Modelowanie ----- Kolejne KŁAMSTWO, gdzie ty tu widzisz modelowanie hahaha biegne z granatem i dostaje fb po czym sie cofam, widzisz zebym tu skanowal, a tym bardziej w model hahaha ..... BEKA !!!
17:39:00 ? ----- Info ze długa + słysze ich jak biegna i skacza lol o.O, nawet fraga nie zdobywam, bo do mnie strzela wczesniej
20:02:00 ? ----- Przeciez go slysze !!! Stary grasz na głośnikach ?? Wrzuc 1/2 wyrażnie slychac jak najpierw biegnie na respie, a dopiero potem wciska shift, gdy ja juz na niego czekam !!!
22:13:00 Terminator? ----- Yyyy że co ? Info ze srodek, wiec sprawdzam, nawet nie strzelam ..
22:25:00 Cóż za namierzanie tym he? ----- Jakei namierzanie ?? Info ze na gali sa, wiec rzucam normalnego HE !!!
22:53:00 Za wcześnie ten celownik koleszko. ----- JEDYNA PODEJRZANA AKCJA, patrze gale ale czysta, slysze cos w trupie + info ze trup, wiec celownik na brame, i w tym momencie koles wyskakuje. Przypadek
29:03:00 Co tam granat... ----- Ooo i tu KSIĄŻKOWA AKCJA JAK " NIE RZUCAĆ FB !!! " Koles FaTaLnIe zachowuje sie, rzuca FB i od razu wychodzi zamiast poczekac az fb wybuchnie. 1/2 lub 1/4 - istnieje taka funkcja, jakby ktos nie wiedzial ... i wszystko jasne koleś dostaje bułkę w momencie gdy GO WIDZĘ, PRZED WYBUCHEM FB. Zdobywam fraga i dopiero zostaje oślepiony !!! Pozatym wh chyba nic nie daje przy fb o.O

Oglądajać demo z rozpiska, naprawdę odniosłem wrażenie że mnie nie lubisz o.O trzy czwarte akcji, na siłę, wyciśniętych z demka, i wiele dodane z twojej strony- to sie nazywa zmyślenie lub kłamstwo :D 1 pytanie, dlaczego " NA SIŁĘ" chcesz mnie ud***ć ???

JAK KTOS PO OEBJRZENIU TEGO DEMA Z MOIM WYJASNIENIEM TYCH SMIESZNYCH, CZASEM ZMYŚLONYCH CZASÓW, POWIE ŻE NA TYM DEMIE JESTEM ODPALONY TO SAM SOBIE ZAPRZECZY ...

Naprawde, obejrzyj jeszcze raz, przemyśl to z moim wyjasniem, wez pod uwage to ze na serwie jest info + gram długo i stać mnie na dobre słuchawki.

BL nie oznacza cziterstwa ..

Pozdrawiam,zawsze czysty

Czlowiek


  • 0

#7 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 09 lutego 2013 - 12:29

3:13:00 a dokładniej 3:14:26 Mówię o drugim TT, do którego strzelasz przez skrzynie nie widząc go. Dopiero później jak wyszedłeś lekko w prawo to do widać.. Ja tam żadnego celownika awp nie widzę...
5:37:00 Jesteś naprawdę niezwykle szybki.. dobry refleks :)
9:36:00 Zgodzę się, widzisz jak przeskakuje, możliwe zwykły skan...
12:44:00 Przykro mi w przypadki raczej nie wierzę...
12:48:00 Wiem że ładnie widać.. wiem, że szybko i dlatego czas :)
14:20:00 Znów przypadek że akurat cofasz jak granata ma rzucić...
14:44:00 Też mam słuchawki, też słyszę
16:18:00 Co najwyżej mogłeś dostać info że gala...tego TT co stał przy bramie nikt z CT nie widział

17:39:00 Co ty masz za słuchawki :o ... też jesteś bardzo szybki na tej długiej...
20:02:00 Chyba muszę wyrzucić moje gamecony....
22:53:00 Za wcześnie ten celownik. ----- JEDYNA PODEJRZANA AKCJA----> nie wierzę w przypadki

Po 1 nie korzystamy z BL
Po 2 puściłem bo dwie akcje to za mało,w szczególności jedna scięta
Po 3 przepraszam za "koleszkę" źle to ująłem :)
Po 4 taka "praca". Było zgłoszenie, obejrzałem, wycisnąłem opisałem.

Po 5 nie jeden już się bronił, wzbraniał, ucinał wszelkie spekulacje :) Jak bym chciał na siłę to bym nie dał Ci możliwości napisania tu w temacie wyjaśnień.






  • 0

#8 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 09 lutego 2013 - 02:01

Czasy do d2:
25:41 jak czeka na TT, gdzie ma celownik, ruch celownika jak typ wychodzi (1/4) to nie byl przypadkowy ruch bo typowi namierzyl na głowę, jak TT wybiegl to celownik prosto na głowę, a nie mogl wiedziec ze cofnal tam do ciemni bardziej
30:16:00 Ucieczka od HE....

Czasy do inferno:
03:26:00 Co to było, nie widać go tak choćby nie wiem co?
07:26:00 Skąd miałeś to info? Chyba w ciemno się nie strzela akurat jak ktoś wychodzi

09:20:00 Powiedzcie mi dlaczego taki gracz nie sprawdza bs tylko do celu biegnie od razu w piach?
11:11:00 Idzie i się zatrzymuje akurat jak CT wychodzi?
12:26:00 To samo...
15:24:00 Za wcześnie zdecydowanie
20:19:00 :o :o :o :o
21:15:00 Czego zmieniłeś broń na AK? z awp byś go nie zabił... ?
23:53:00 Widać coś w tym smoke?









Załączone pliki


  • 0

#9 Kulturalny

Kulturalny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 09 lutego 2013 - 05:04

1, inferno - czyste

2. dd2 - czyste, moze z twoim wyjatkiem

3. znów inferno ??? I znowu, mam sie bawic w tlumaczenie ci gry w cs ? Jestem w pracy jeszcze, wroce wieczorem obejrzę.

Tak na szybko z rozpiski widze " Widac cos w tym smoke" ----- POKAZ MI W REGULAMINIE GDZIE JEST NAPISANE ZE 16 BIT JEST ZABRONIONE ????

i kolejne absyrdalnie, żałosne "Czego zmieniłeś broń na AK? z awp byś go nie zabił... ? " ----- Jak bym chcial mógłbym go zabić nożem jeśli mi się tak podoba, co cie obchodzi jaka bronia gram i czy ja zmieniam ??? Z awp bys go nie zabil o.O ... wyjdz z tego forum i czasem troche pograj, bo chyba dawno nie strzelałeś ....

PS. Po tym kolejnym czystym napewno demie, polecam traina lub nuke, tam tez mialem kilka razy 40:10 i ciekawe akcje. POZDRAWIAM, do zobaczenie wieczorkiem .


  • 0

#10 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 09 lutego 2013 - 05:40

Wow coz za wytlumaczenie. A tak na powaznie to wyjasnij podane czasy a nie pier***** jaki to Ty nie jestes ile grasz i jakie masz staty... Na pewno tutaj nie o nie chodzi, a ten test na 32bity to pewnie dla beki jest na pewno nie po to zeby sprawdzic czy ktos nie gra na 16. Wez Ty pomysl czasem


  • 0

#11 Kulturalny

Kulturalny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 09 lutego 2013 - 06:45

Ekhmm wcześniej ok. 20 czasów, a teraz tylko 9 o.O słabooo, pomijając fakt iż znowu większość z nich jest komiczna i banalna jak wcześniej ..

3.26 ----- O co kaman, wszyscy wiedza ze żelki bo słychac i widac, 2 teamy sie nawzjaem strzelaja o.O, widze i slysze jak wychodzi wiec rzucam HE i uciekam bo eko

7.26 ----- przybliż sobie jak nie widzisz... może okulary zaparowały ??, 1/2, 1/4 widac łeb + broń ...

9.20 ----- Cos pomyliłeś, SPRAWDZAM CAŁY BS, + info ze piach i domek, chowam sie za skrzynia w BS;ie nie w PIACHU - napewno ogladales to samo demo ??? - wyssane z palca

11.11 ----- zabił 3 moich, logiczne ze mam info ze tam jest, chcialem wyczekac gdy sie zatrzymalem, ale wyszedl szybko i mnie zaskoczyl.

12.26 ----- HAHAHA co to za czas ??? wszyscy wiedza ze tam jest, wszyscy sie z nim szczelaja, zabija moich z bibli, wiec robie mu plecy ...

15.24 ----- 1/2 wiadomo ze tam kampi, jak co runde + patrz na mój celownik i jak strzelam ( 1/2) obok niego, myslalem ze stoi tam a on biegnal.. jakbym byl odpalony to bym namierzyl od razu hs ..

20.19 ---- fartowny frag, info ze srodek, chcialem zdjac gościa po prawej, pod sciana, po wczesniej tam siedzial, a teraz zamaist niego stal gosc dalej w sg - sam bylem zdiwiony fragiem

21.15 ---- 1/4, wyrażnie widac ze jestem ZASKOCZONY ze tam jest, poprostu biegne i sprawdzam ta standardowa kampe, mysalc ze nikogo tam nie ma, jednak on tam jest dopiero musze spojrzec 2 raz i strzelic, chaotycznie bo JESTEM ZASKOCZONY JEGO OBECNOŚĆIA !

23.53 ----- sg prawie juz znikł, widac cały kontur i postać ...

PS. Myślisz, że odważyłbym się grać na jakimś gównie w obecności PIĘCIU ADMINÓW na serwerze ???

Gram, caly zcas tak samo, nie wazne czy przy adminach czy nie i nikt sie nie doczepia oprócz ciebie ... Jakbym miał wh to w obecnosci adminow bym offnął, a cala mape gram na wysokim poziomie --- PATRZ od 23 min chyba 7 ładnych fragów.

Na całym demku ani raz nie odwracam sie od fb, he itp, wszedl 1 frag przez sg, nic takiego ..., czesto jestem zaskoczony obecnoscia wroga i czasem chaotycznie strzelam bo jestem "przestraszony".

30 min i takie mierne dowody..

Kończmy ten kabaret. I tak nikt tego nie oglada oprocz mnie, ciebie i abrasa. Nie liczac nas jest 1:0 dla mnie.

PS. Prosze tylko nie wołaj teraz kolegów czy tez zaprzyjażnionych admów którzy staną po twojej stronie..

Pozdrawiam


  • 0

#12 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 10 lutego 2013 - 01:05

A czasy na d2 nowe jak wytlumaczysz panie na wysokim poziomie?


  • 0

#13 tompeq

tompeq

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 01:07


PS. Prosze tylko nie wołaj teraz kolegów czy tez zaprzyjażnionych admów którzy staną po twojej stronie..

Pozdrawiam

proszę Cię, admin powinien być obiektywny, może być poirytowany Twoją postawą ale obiektywny,

nie musisz rzucać na forum haseł tego typu jakie są w cytacie, poza tym, 3Label pełni funkcje antyczita, ogląda, ocenia, banuje,

wspomniałeś coś o tym, że tylko Ty 3label i Abras demo oglądacie, ale przecież zostałeś złapany, przez dwóch innych, więc wcześniej podejrzenia co do Twojej gry miały też inne osoby a nie tylko te wymieniane przez Ciebie, więc ochłoń, jeżeli jesteś czysty to na pewno będziesz mógł spokojnie śmigać na serwerze, trzymaj gardę wysoko i głowa do góry, tutaj nikt nie chce źle, a już na pewno nie załoga [GC]


  • 0

#14 Kulturalny

Kulturalny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 01:40

No tak, ale mija 5 dzień od początku sprawy i nie ma rozwiązania. Piszesz ze zostalem "złapany" przez 2 inne osoby. Więc dlaczego nie interesują się tematem po moim tłumaczeniu tych bezsensownych czasów ??

2 demo ściągneło 5 osób, ale ostatnie już tylko 1 i jestem to JA.

W temacie na temat wypowiedzialy sie właśnie tylko 3 osoby ja, 3Label i abras. I jaki to ma sens gdy abras wyraził swoja opinie, ja też, ale 3Label dalej wynajduje coraz to nowsze dema i " tak do okoła wojtek". Ostatnie demo wyjaśniłem i co teraz wrzuci kolejne i ZNOWU OBEJRZY JE TYLKO ON I JA ???

Jaki to ma sens ?? I ile to ma trwać ?? Oskarżyciele nawet nie raczyli wypowiedzieć się w temacie baa nawet dem nie pobrali ...

PS. Fajura, nie grzeszy kulturą i wypowiada się w temacie nic do niego nie wnosząc - za to jest chyba warn. Wypowiada sie a nawet nie oglądał dema ...

I to mnie wkurza..., ale nawet gdy wyjaśniałem te śmieszne czasy ( byłem wkurzony), to żadnych wulgaryzmów i obelg nie użyłem, mimo że byłem wściekły patrząc na tą po części "kłamliwą" rozpiske.

I co kolejne dni przelecą, kolejne ( przez nikgo nie oglądane dema ) zostana wrzucone, ponownie je wyjaśnie .. i tak do "us**nej śmierci" ??

I właśnie dlatego bo banach za ( reprezentowanie poziomu w grze i zdobywani ładnych fragów oraz uznawanie mnie za aimbotera na innych publikach w PL) przeważnie nie dochodziłem sie na forum, a tu popełniłem bład angażując się w temat, bo tak jak zawsze, rodzi to tylko stres, nerwy, kłótnie i stratę czasu ....


  • 0

#15 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 10 lutego 2013 - 09:32

Tak sie sklada ze demko ogladalem wiec odbij i to sa 2 moje czasy dodane do rozpiski i Ty tym postem bardzo duzo wniosles do tematu zapewne wiecej niz ja... I nie oceniaj mnie tylko czasy do dd2. Chyba ze nie potrafisz to juz co innego


  • 0

#16 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 10 lutego 2013 - 10:56

Naprawdę kulturalny ochłoń... nie jestes alfą i omegą...nie oceniaj kto demka pobrał , bo tego nie wiesz. trochę cierpliwości.


  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#17 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 06:41

Zapytam z ciekawości. Skoro masz 9 lat stażu to powinieneś mieć starszego steama. Co Ci się z nim stało?:)


  • 0

#18 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 10 lutego 2013 - 06:56

Ciekawostka (identyczne tłumaczenie, te same teksty)
http://www.forums.wi...-w-zyciu-2.html


  • 0

#19 Kulturalny

Kulturalny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 07:22

@ 3Label, świetnie że poruszyłeś motyw HJ, chciaż nie ma on chyba nic wspólnego z tym tematem. Macie oczy to sobie poczytajcie, większość adminów za UB ale takich 2 się dobrało ( Active i Za stary na to jestem ) no i i tak mnie udupili chcoaiz za ub było większość osób, to i tak bana wlepili.

A za co ??? A za to ze szanowny H@ i jego przudypas, dawali darmowe ub swoim naprawdę odpalonym kolgą. Nagłośniłem sprawę i zostałem, jak widzicie solidnie nagrodzony, permem.

Dla niedowiarków, cytuje 1 z bezstronnych adminów, który tez został uciszony przez tamtych 2

"bez urazy smieszny jestescie :) Mam wyj**ane czy on bedzie mial ub czy nie, ale k**wa cos wam brakuje jezeli to dla was odpal. Sory za opinie :/ " - więc tak jak widzicie machlojki i tzw. gnojenie graczy jest wszędzie nawet na takim publiku ja HashJama ..., i dlatego jestem jeiufny wobec was .., niestety podskoczysz jakiemus H2 lub j@ i masz perma :/

@Kimix Miałem wiele steamów, ponad 5 napewno, najstarsze sprzedałem, a reszte rozdałem " na przechowanie" :D starym kumplom ze steamów, mixów, lanów, klanów - oczywiscie po zakonczeniu przygody z cs w 2011, ale w 2012 postanowiłem wrócic do zabawy :D, choć nie tak dobrze i nie tak dużo jak wcześniej :)

@ Inkwizytor, mam oczy i widze, przy zaloczniku wrzuconym wyraznie pisze Ilosc pobrań : 1 - tylko ja pobrałem ... wiec wiem ze nikt nie oglada...

@ Fajura, wytłumaczylem 30 bezsensownych, banalnych czasów, kolejne takie same 2 to pryszcz.. zaraz napiszę..

Naraszcie jakies zainteresowanie tematem :D o to chodzilo, to co kolejne demo, ktore obejrze ja i Label ???? :D

Pozdrawiam


  • 0

#20 Kulturalny

Kulturalny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 07:50

@Fajura te 2 czasy o które tak sie pieniłeś.

25.41 1/4 stoje nieruchomo, wyczekuje, tzw. boty trzymaja celownik przy krawedzi co jest błędem, ja jak widac trzymam troszkę dalej bo wiem z doświadczenia ze wybiegnie, ja na niego nie celuje haha, to on wybiega prosto pod celownik. W dodatku jakbym widzial przez sciany to wystarszylbym sie tego który stał zaraz za bramą, właściwie obok mnie, a ja nawet sie nie wzdrygnąłem, zero reakcji, spokojnie sobie stałem i czekałem. W dodatku myslisz pojęcia on stoi za zielonymi i nie cofa w ciemnię o.O Ciemnia to te miejsce gdzie zeskakujesz z respa tt, podpowiedż w ciemni jest ciemno ...

30.16 mam 7 hp, rzuca fb, wiec cofam bo runda trwa 5 sekund dopiero i wiem ze napewno ma HE i ze go rzuci, MÓZG ON.

Coś jeszcze, masz do wyboru 3 dema, chybaże to jeszcze za mało..


Użytkownik Kulturalny edytował ten post 10 lutego 2013 - 07:53

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wh/esp

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0